Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi - Slike/Filmici/Utisci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

objavili su na Beti ove dve fotke  http://users.beta.co.yu/foto/2007/12/29/QWJRDOWK.jpg

http://users.beta.co.yu/foto/2007/12/29/JZNEDGAZ.jpg

 

a tekst je:

 

"BELGRADE (SER) - Bikers wearing Santa Claus suits riding their bikes, in Belgrade, Serbia, Saturday, Dec. 29, 2007. Some 50 bikers brought presents to patients at a children's hospital in Belgrade. (AP Photo/Darko Vojinovic)"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

evo jos http://users.beta.co.yu/foto/2007/12/29/AIAKTHZI.jpg

i tekst

"NOVA GODINA; MOTORIZOVANI DEDE MRAZEVI

BEOGRAD (SRBIJA) - Clanovi "BJ Bikers zajednice" u "Deda Mraz" kostimima, krecu motociklima prema Sremcici do Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju gde ce podeliti novogodisnje poklone. (BETAPHOTO/MILE GVOZDENOVIC/MG)"

 

a ono gore je bilo za Associated Press

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Bravo drugari !!!  Ucinili ste ovoj deci barem jedan dan srecniji i veseliji...Ja na zalost zbog poriodicnih obaveza nisam mogao da se pridruzim, ali sam organizovao da moja firma posalje u svet par slika ove humane akcije. Nedavno sam sluzbeno bio u domu u Kulini, kod Aleksinca - malo je reci da mi je trebalo nekoliko dana da se povratim.

 

Jos jednom SVAKA VAM CAST i Bog Vas sve cuvao !!!

 

Ziveli,

 

 

 

post-621-1287899256739_thumb.jpg

post-621-12878992567848_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Svaka nam cast, ovo je bilo predivno, i drago mi je sto je akcija uspela 100%... :)

 

Pozdrav za, kako rece direktor centra, Beton Dzinki Bajkse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

E evo sad na FOX-u bas najavljuju reportazu o "MOTORIZOVANIM DEDA MRAZEVIMA",strava!Zamisao je babaroga i sto je najlepse mami puno malih i lepih osmeha!Ja,ja ... ja sam prosto ostao bez reci!Samo tako nastavite!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

uvodni govor direktora Ustanove u jednom momentu je prekinut velikim i gromoglasnim aplauzom sticenika koji su napunili salu. Posle tog aplauza nas domacin je nastavio vise-manje standardni prigodni govor jednom sustinskom recenicom slobodno interpretirano otprilike ovako:

Ovoj deci ne mozete izvuci radost i osmehe ako oni to nece.

 

Pored svega sto je zaista ispalo sjajno i samo uvelicalo odlicnu ideju ali i realizaciju, na mene je ova recenica ostavila onaj utisak zbog koga vredi voziti u onakvim uslovima, vredi svega ustvari....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sedim u lokalu, gužva mi... Gledam u BMW parkiran pored izloga i razmišljam kako ste sada krenuli iz Kamenice i da mi je krivo što nisam sa vama... Ispraćam neke ljude iz lokala kada čujem sirene i grmljavinu izduva!

Skačem da zaključam radnju i trčim kroz pasaž da vas bar vidim pre nego što protutnjite prema centru...

He, he, he... semafor mi je pomogao! Morali ste da sačekate dva signala da bi prošli a ja sam sa ključevima zveckao od preko puta futoške pijace i mahao... VIdeo sam Darka na maxi skuteru i ostale Deda Mrazove, uglancane mašine i nasmejane ljude svuda okolo!

Ko zna šta je raskrnica Futoške i Bul. oslobođenja kod Futoške pijace zna šta je mravinjak od ljudi... a onaj ko zna šta je subota na istom mestu može da pretpostavi koliko je tu ljudi bilo... e sad to pomnožite sa prednovogodišnjim ludilom...

 

SVAKA ČAST MAJSTORI!!!

 

Eto nam prilike već za Božić da napravimo ponovo nešto... ili ako je suviše kratko za organizaciju, evo ga uskoro i uskrs! E, to ne propuštam pa makar sekire padale!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Slika sa okupljanja kod skupštine. Opšte interesovanje svih prolaznika, dosta medija, deljenje paketića deci koja su se našla na licu mesta. Lepo, majkemi.

 

t_BJBDedaMrazm_a0cf42d.jpg

 

Polazak

t_BJBDedaMrazm_6bf185d.jpg

 

Aplauz koji smo dobili od dece je bio toliko emotivan, njihova sreća koju smo doneli je jednostavno dovodila suze na oči. Priđu mi deca pa se čude kako je Deda Mraz polomio ruku... Pa me pitaju da li me boli... Uh... Brinu se. Anđeli slomljenih krila.

t_BJBDedaMrazm_6107eee.jpg

 

Bravo za sve koji su učestvovali, podržali i ispratili akciju.

t_BJBDedaMrazm_dc8dabb.jpg

 

t_BJBDedaMrazm_26fec10.jpg

 

t_BJBDedaMrazm_af29161.jpg

 

VELIKI POZDRAV SVIMA

t_BJBDedaMrazm_42b4328.jpg

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ewo i par fotki ekipe studia Indigo od kojih su neke otishle i u Reuters .. a za koji dan mozete ochekiwati i wideo prilog .. Stwarno preiskusno organizowana prediwno humana akcija .. Swaka chast swima!  ..

 

p.s. Najzli tnx za transport ;)

 

pbpOq_mg4180ni8.jpg

 

be8ir_mg4161tg0.jpg

 

9GEU1_mg4163zm2.jpg

 

Blme0_mg4181qn5.jpg

 

HIj8t_mg4199xp9.jpg

 

1kZm0_mg4204op1.jpg

 

hpDg5_mg4208ah6.jpg

 

X2TSu_mg4210kh9.jpg

 

EdFtm_mg4214zg7.jpg

 

ZMRg4_mg4215pi2.jpg

 

404.jpg

 

fGL6U_mg4222qu5.jpg

 

404.jpg

 

hn3Ps_mg4228qi3.jpg

 

DmQ9C_mg4233fs7.jpg

 

B5P5N_mg4239ci3.jpg

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Fotografije govore dovoljno o brojnosti i toku ove nase akcije.

Ono sto obavezno treba da se opise je nas  individualni osecaj. Tako, ja ne mogu, a da ne podelim sa Vama jedan segment

ove price koji je na mene ostavio opasno jak utisak.

 

Sve je islo svojim tokom, kao podmazano i veoma spontano. Pod utiskom price iz Temerina,

za decu u domu sam se pripremio psihicki i sve je bilo uredu do pred kraj.

Kad su izasli najmladji da nas isprate - pukoh nacisto. Jedan mali kaze ( nema vise od 5 godina ):

"Eeeej Deda Mraze, pisacu ti da mi ne zaboravis telefon sledece godine".

Dve devojcice mi se privile oko struka i ne pustaju, a jedna ce: "Volim te najvise na svetu Deda Mraze"

Pa kud nadje bas mene od toliko Dedova.

Pricam im kako Deda Mraz voli svu decu podjednako i jos svasta im pricam, a u sebi razmisljam:> PU, jebem ti, sad cu da se izridam<

U grudima vulkan, a u grlu pomorandza. Ne znam sta me vise davi.

I ne znajuci da me spasava, naidje Sci i poce da im deli preostale bombone iz dzepova.

Ja se brze okrete, da pomognem drugarima dok su okretali motore za povratak.

 

Prejak, prejak osecaj…

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

E pa drugari ! BRAVO !!! Lepa i humana akcija !!! mislim da ce klinci navise pamtiti 50 deda bajk mrazeva, ceo zivot i prepricavati ! Da, na momente knedla u grlu i zaigra oko, ali kad videh na njihovim licima koliko srece, tu se sve zavrsava !!!

Jos jednom BRAVO drugari !

 

@Djura

U pravu si Ministre ! svuda gde smo prosli, izazvali smo opste odusevljenje ! cak i kod policije, ako ste primetili !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

 

Ovo je bez konkurencije najsmesnija slika. Najzli i kolega....neko je rekao - ova dvojica kao da su krenuli da pljackaju banku (tu je kombi, maske, torbe pozadi...)

 

 

...a iza nas juri Policija sa upaljenim rotaljkama!

 

Tovar je definitivno bio neštoi naj vrednije što sam ikada vozio.

 

P.S. Ne vide ti se sve slike, popravljaj.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

Ovo je bez konkurencije najsmesnija slika. Najzli i kolega....neko je rekao - ova dvojica kao da su krenuli da pljackaju banku (tu je kombi, maske, torbe pozadi...)

 

 

Tovar je definitivno bio neštoi naj vrednije što sam ikada vozio.

 

najzli

 

Ne brini .. Towar je bio na "sigurnom"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E bre djuro jbt. pa nije valjda da sam toliko skljocao i da nista nije dobro ispalo ae meci ostatak slika.

 

Uff nemogu opistai  osecaj izlazim iz kola oko mene 3-4 dece svi mi pruzaju ruku oce da se upoznamo jedan mali me zagrlio oko struka, drugi hoce da se slika samnom, setih se odmah sebe i slikanja sa deda mrazom i reko covece ko da je juce bilo a ti si sad tu da nekom drugom ispunis snove. Pozdravljam se sa njim i krecem dalje prema zgradi, prilazi mi decko i pita me hoce li i on dobiti paketic, meni suza vec u oku (ma to je od hladnoce  ;) ) Reko naravno svi cete dobiti, pocinje da me ispituje da li ce dobiti sokic da li ce dobiti kesks, cips kaze "volim i grisine jer ima toga za mene", ja motam po glavi sta sve ima u paketicima i primicejuem da pocinje tuzno da me gleda, uff sunce ti vec me osecanja bas dobro drmaju. Razvucem osmeh i pomilujem po glavi i kazem samo se strpi ima svega, nemogu vam opisati njegovu radost i osecaj koji je mene u tom trenutku obuzeo. Slika koja mi stoji pred ocima je na kada samo izlazili malac neki stoji na stepenistu i gleda nas polu tuzno, pruzam mu ruku on se izgubio, te ga pomilovah po glavi on odma zablista od osmeha. Ne znam sta da kazem al znam da sam od par njih izmamio osmeh i radost i da me je njihov osmeh zatrenutak vratio u moje detinjstvo. Mislim da je ova akcija vise nego uspela jer su se deca obradovala vise nego sto sam ja licno mogao da zamislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

 

Ne brini .. Towar je bio na "sigurnom"  ;D

 

A da nisi čokoladu koju si pojeo poneo od kuće? ;D ;D ;D Saučesniče najgori! ;D

 

t_BJBDedaMrazm_6f552ef.jpg

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

 

Ne brini .. Towar je bio na "sigurnom"  ;D

 

A da nisi čokoladu koju si pojeo poneo od kuće? ;D ;D ;D Saučesniče najgori! ;D

 

t_BJBDedaMrazm_6f552ef.jpg

 

najzli

 

 

Zlikovci !!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja