Jump to content

Moto Zajednica

Kamere za brzinu u Beogradu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Ovako izgleda slika kamere za prekoracenje brzine u Bul Mihajla Pupina- Palata Srbija, inace skuter sam prodao coveku i dao mu ovlascenje.. Njega je uhvatila kamera, treba uz ovlascenje da ode u Policijsku stanicu i kaze da je vozio... ili ako nece da ja odem sa kopijom ovlascenja i dam izjavu da nisam vozio i da sam prodao motor pre datuma slikanja.... 1moto3.gifcestitka_001.jpg

 

Ovlaščenje sam naziv ti govori da ga ovaščuješ da nešto može da uradi u tvoje ime i za tvoj račun.To ne znači da si mu prodao vozilo i to u životu ne bih uradio. Ja sam pre tri dana prodao kombi i napravio ugovor tipski u opštini za 1800.- din plus prenos kad kupac bude hteo da ga prevede na svoje ime. Jajarenje za sitne pare :neznam:

 

U ovlascenju je navedeno da nemam nikakve veze sa motormom vise, ma sta god da se desi.. pozvao sam sup i rekli su da mi da dostavim kopiju tog ovlascenja i izjavu da nisam upravljao... Ovde nije rec o ovlascenju nego o kamerama i prekoracenju brzine... Nema potrebe za tim sto si reko jajarenje.. ja nisam Jajara...

 

Nisam ni mislio da si ti jajara nego obično kupci jajare traže ovlaščenje da bi što jeftinije prošli, to i ne ide iz tvog džepa. Pogrešno si razumeo. Izvini moža nisam bio jasan

Svercer, sta drugo da ti kazem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Zna li ko pouzdano da li postoji kamera za snimanje saobracajnih prekrsaja na raskrsnici Cvijiceve i Starine Novaka, napravih veceras po onoj kisi glupost, tek kad sam bio na pola raskrsnice sam shvatio sta sam uradio, ali je vec bilo kasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ima kamera koja je postavljena u Starine Novaka i snima smer ka hali Pionir. Okida na prolaz na crveno i ukoliko vozila u tom smeru voze preko 40kmh. Evo kamere.

Ta kamera donosi najvise para MUP-u, na nizbrdici je pa se svi zalete. Radi kao stroboskop   :lol:  (buduci zet mi radi na tom cosku i ima pogled na tu kameru...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Isao sam niz Cvijicevu srednjom trakom, ali onom koja je za prestrojavanje u levo, a hteo sam da nastavim pravo. Ne razmisljajuci samo sam se izvukao iz nje u desno i produzio pravo kad sam shvatio da je za prolazak pravo i dalje upaljeno crveno svetlo, tj. bilo je dozvoljeno samo skretanje u levo...  :ups:  Jbg, sa pola raskrsnice nema povratka. Znaci postoji mogucnost i da prodjem ne kaznjeno, s obzirom da kamera ne snima u pravcu u kome sam isao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: GSXR K5

Beogradjani, vama rade te kamere ? :zvizduk:

 

Onda mi Novosadjani bolje da cutimo :D:moto3:

 

Kod nas su to samo radi sigurnosti kamere :)

 

Makar meni nikada nije stigla kazna, a cesto sam vozio preko 210km/h negde gde je ogranicenje 80km/h, gde navodno imaju kamere.

ne znam gde jos u NS imaju te kamere sem na mostu i tunelu, ali sa te je drugaru stigla cestitka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja