Jump to content

Moto Zajednica

JawaMania

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

cuje se na snimku neko zveckanje, bas para usi. da li je to zbog toga sto je snimano telefonom ili u masini nesto zveci? Inace sam odusevljen kako radi na leru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova

cuje se na snimku neko zveckanje, bas para usi. da li je to zbog toga sto je snimano telefonom ili u masini nesto zveci? Inace sam odusevljen kako radi na leru

 

Telefon je u pitanju. Vrlo lose snima zvuk, recimo kada duva vetar na snimcima se cuje kao da ide voz :) Moja greska sto sam ovim telefonom snimao, moracu da ponovim :)

 

Na leru radi negde na 800-900 obrtaja (taman koliko da se ugasi lampica za alternator), ujednaceno, fantasticno. Pali na pola kurble, kao sto se vidi na snimku. Nebitno dali je hladan ili zagrejan motor. Gas prima i vuce kao lud... Sa platinama nikad nisam uspeo tako da ga nastelujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pa i ovo je tu negde oko 110-120E na sajtu a mislim da se za razliku u poštarini isplati ugradnja. Potpuno je programabilno a ima i dijagnostiku :takoje:

 

http://imfsoft.com/en/hardware/jawa-cz-trabant-ignition

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

dobio sam na poklon Mikuni karb od rd 350. da li jeneko vec probao da ga montira na cz 175 sport?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

evo i slika karburatora. ima dosta rupa za koje neznam cemu sluze. probao sam ga na motoru. radi na leru, ali kada dodam gas gusi se od viska goriva. u voznji ide ali pri malim obrtajima se gusi, ali vuce na visokim.precnik usisa je 28mm

post-12845-0-72698400-1409126358_thumb.jpg

post-12845-0-39201900-1409126384_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

stigao i prednji blatobran za cafe-a... Paradoks je da sam ga licitirao na limundu za 99din, a postarina placena 380din.... Uz malo stelovanja napakovao sam ga na Yamahine vile bez problema. juce sam se pozabavio i masinom. imao sam problema sa curenjem ulja uiz menjaca i sa polugom menjaca - nije htela da se vraca u sredisnji polozaj. Posle nekoliko bezuspesnih pokusaja i menjanja federa na selektoru, zamenio sam ceo selektor i sada upada kao u sir. Ulje je curilo pored pogonskog zupcanika i na dekli ispod rotora. sutra se javljam ukoliko sam uspeo da resim to. ispod rotora sam zamenio dihtung, a na osovini zupcanika sam zamenio semering i i biksnu koja ide na osovinu.

post-12845-0-93590700-1409772980_thumb.jpg

post-12845-0-78442100-1409773010_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

Pozdrav svima jedno pitanje da li odgovara lanac od neceg drugog na javu 350 ts,da li ima neko crtez od jawinog lancanika.

Hvala

MZ , hyosung i razni kinezi koriste lanac istog koraka samo treba izbrojati broj clanaka , za koji lancanik ti treba crtez prednji ili zadnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: jawa 350 ts

[quote name='bogdan' timestamp='1414561888' post='1684973'

MZ , hyosung i razni kinezi koriste lanac istog koraka samo treba izbrojati broj clanaka , za koji lancanik ti treba crtez prednji ili zadnji

Za zadnji lancanik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja