Jump to content

Moto Zajednica

Namerno čukanje ispred skupštine

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Misim, pošto pubovi nisu odradili posao kako treba ,trebo si da im "objasniš". Misim, jednom se živi brate. :moto3::lol:

 

Ostareli gospodin :popovanje:

 

Sent from krevet

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Misim, pošto pubovi nisu odradili posao kako treba ,trebo si da im "objasniš". Misim, jednom se živi brate. :moto3::lol:

Šta objasniti nekome ko ne zna da uradi svoj posao za koji je plaćen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

To je relativno nov model Fabie, siguno postoji u Skodinom servisnom sistemu podaci o vlasniku! Jos samo da nadjemo nekog ko ima nekog u Skodi!!!

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

To je relativno nov model Fabie, siguno postoji u Skodinom servisnom sistemu podaci o vlasniku! Jos samo da nadjemo nekog ko ima nekog u Skodi!!!

 

:takoje:

 

Pa nije valjda da cuvaju podatke o autu prema broju tablice???? :stabre: :stabre: Pre bi reko da cuvaju prema broju sasije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

To je relativno nov model Fabie, siguno postoji u Skodinom servisnom sistemu podaci o vlasniku! Jos samo da nadjemo nekog ko ima nekog u Skodi!!! :takoje:

Toga se nisam setio :)

Ali opet ovo je Srbija, ko zna da li se taj auto održava u Škodinom servisu.

Ali definitivno vredi ispitati :)

 

Pa nije valjda da cuvaju podatke o autu prema broju tablice???? :stabre: :stabre: Pre bi reko da cuvaju prema broju sasije...

I meni je to logičnije ali garant negde učukaju i podatak o registraciji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Pa sta ces onda kad ga nadjes, mislim hoces da ga tuzis? :D:D:D

Tužba naravno :)

U ovo doba sledeće godine biću milioner :D

 

Pa sta drugo da radi? Levica je sudija, a desnica izvrsitelj. :D

Sumnjam, ali ta opcija nikada ne može da se isključi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

To je relativno nov model Fabie, siguno postoji u Skodinom servisnom sistemu podaci o vlasniku! Jos samo da nadjemo nekog ko ima nekog u Skodi!!!

 

:takoje:

 

Pa nije valjda da cuvaju podatke o autu prema broju tablice???? :stabre: :stabre: Pre bi reko da cuvaju prema broju sasije...

Mene u Toyoti vode po tablici i imenu... sta god od to dvoje da im saopstim oni znaju s kim imaju posla! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: ZRX 1100, CB 1300

Ovde je rec o bezobrazluku najgore vrste.Nisam za nasilje ali ne mozes sa stokom drugacije.Ne razume ona drugi jezik osim batina.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Ne znam kako se vodi ako je privatno vozilo....ali ako je vozilo neke firme garant ga ima u bazi podataka, auto cacka ili nekog drugog ovlascenog za skodu, po broju tablice...

Cak i da se vise ne odrzava kod njih sigurno je bio bar dok je bio pod garancijom...

Pitacu cim sledeci put odem u servis da li bi hteli da pogledaju...ali sumnjam da ce biti voljni za to....ipak ne znam licno nikoga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Evo ti savet od jednog ,,STARIJEG CIKICE' od 55 godinica. Imas ta dva reg broja, koji si ti zapamtio i koji je pandur zapisao. Pa razmisli dali poznajes nekoga ko radi ili ima clana porodice,rodbine, prijatelja,koji radi u saobracajnoj policiji. Nema veze u kom gradu u Srbiji. Preko njega mozes saznati kompletne podatke o vlasniku, ime prezime i adresu, kao i tip i boju vozila. Ja sam za 24 god taksiranja imao 7 - 8 takvih situacija, i uvek sam na taj nacin nalazio majmuna koji je mislio da ce proci bez posledica, posto je zapalio s mesta dogadjaja. Nazalost, moj drugar ,koji je radio u saobracajnoj policiji, je umro pre 2 god, tako da ne mogu da ti pomognem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Negde je neko spomenuo mislim da je Milosmtt, 0820 je vreme kad se ide na posao za 0830 ili 09, mozda je i kasnio na posao za 08h, jako je moguce da ce sigurno jednom u 5 dana proci tuda ako ide na posao. I onda mozes da mu objasnis da nisi namerno stajao pored njega itd. Skoda te boje je jako lako uocljiva, ako je bas takva svetlo plava to je bas retko.

Gledam sad, on je isao iz Kneza Milosa dole od Takovske ka Srpskih Vladara.., to je klasicna ruta za posao, ja tuda prolazim milion puta, gde god krenem nekako tuda prolazim. Imas velike sanse da ga sretnes opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Evo ti savet od jednog ,,STARIJEG CIKICE' od 55 godinica. Imas ta dva reg broja, koji si ti zapamtio i koji je pandur zapisao. Pa razmisli dali poznajes nekoga ko radi ili ima clana porodice,rodbine, prijatelja,koji radi u saobracajnoj policiji. Nema veze u kom gradu u Srbiji. Preko njega mozes saznati kompletne podatke o vlasniku, ime prezime i adresu, kao i tip i boju vozila. Ja sam za 24 god taksiranja imao 7 - 8 takvih situacija, i uvek sam na taj nacin nalazio majmuna koji je mislio da ce proci bez posledica, posto je zapalio s mesta dogadjaja. Nazalost, moj drugar ,koji je radio u saobracajnoj policiji, je umro pre 2 god, tako da ne mogu da ti pomognem.

Šteta za drugara :(

Ma prvo ću da sačekam da vidim da li će ga policija navatati. Ako ne bude tako, lako ću ja doći do njega :)

 

Negde je neko spomenuo mislim da je Milosmtt, 0820 je vreme kad se ide na posao za 0830 ili 09, mozda je i kasnio na posao za 08h, jako je moguce da ce sigurno jednom u 5 dana proci tuda ako ide na posao. I onda mozes da mu objasnis da nisi namerno stajao pored njega itd. Skoda te boje je jako lako uocljiva, ako je bas takva svetlo plava to je bas retko.Gledam sad, on je isao iz Kneza Milosa dole od Takovske ka Srpskih Vladara.., to je klasicna ruta za posao, ja tuda prolazim milion puta, gde god krenem nekako tuda prolazim. Imas velike sanse da ga sretnes opet.

Svaki dan tom rutom idem na posao u navedeno vreme. Kad tad moramo da se sretnemo opet :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Druže, kada sam stranicu ranije rekao "objasniš", naravno malo sam se šalio. A sada mislim , pošto se već radio uvidjaj, ja bi ih zvao na pola sata ili išao i spavao tamo u hodniku sve dok ili ne nadju vlasnika, ili me ne bace na daske u prdekanu. Škodu te boje nisam video NIKAD u Bg, a veruj mi, mnogo vozim, i leti i zimi. Kladim se da neće da ti jave jer je to neki mudonja. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Svaka čast na reagovanju, ja ne znam bilo bi sigurno on ili ja već mi kuva u stomaku!

Kao što kaže u jednom super filmu: "First learn to use this..." :)

first-learn-to-use-dot_clink_large.jpg

Da verovatno bih pokušao i glavom da ga udarim!!!:grr:

Зато bugsy кад га нађеш, ако хоћеш сачекај неког с ове стране Дрине. Ти га држи, ми ударамо :)

Само, држи га овлаш, да се ударни талас не прошири преко руке на тебе.... Незгодно је кад боске млати главом :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

mudonja vozi škodu fabiu? ako sumnjate u neregularnost postupka saobraćajnog policajca uvek možete otići u stanicu u Savskoj ulici, tražiti dežurnog oficira i popričate sa njim. tu fabiu sa tim podacima trbali bi da nađu za dva dana maksimum. ukoliko se desi da pokušaju da vrdaju samo recite da ukoliko nisu sposobni da pronađu počinioca uvek se možete obratiti unutrašnjoj kontroli MUP-a. time ćete ubrzati ceo proces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Druže, kada sam stranicu ranije rekao "objasniš", naravno malo sam se šalio. A sada mislim , pošto se već radio uvidjaj, ja bi ih zvao na pola sata ili išao i spavao tamo u hodniku sve dok ili ne nadju vlasnika, ili me ne bace na daske u prdekanu. Škodu te boje nisam video NIKAD u Bg, a veruj mi, mnogo vozim, i leti i zimi. Kladim se da neće da ti jave jer je to neki mudonja. :zdravo:

Pre mesec/dva sam išao da ispratim slučaj koji sam pokrenuo protiv jednog policajca što nije hteo da radi svoj posao. Mogu samo reći da je sramota šta ljudi rade da zaštite kolege koje i ne poznaju i kasnije kada njihova greška eskalira do te mere da sami skapiraju da su pogrešili što ga nisu godinama ranije sklonili sa ulice će da ide njima na dušu.

 

Зато bugsy кад га нађеш, ако хоћеш сачекај неког с ове стране Дрине. Ти га држи, ми ударамо :)Само, држи га овлаш, да се ударни талас не прошири преко руке на тебе.... Незгодно је кад боске млати главом :)

Hvala puno, ali i ja sam rođen sa te strane :)

 

mudonja vozi škodu fabiu? ako sumnjate u neregularnost postupka saobraćajnog policajca uvek možete otići u stanicu u Savskoj ulici, tražiti dežurnog oficira i popričate sa njim. tu fabiu sa tim podacima trbali bi da nađu za dva dana maksimum. ukoliko se desi da pokušaju da vrdaju samo recite da ukoliko nisu sposobni da pronađu počinioca uvek se možete obratiti unutrašnjoj kontroli MUP-a. time ćete ubrzati ceo proces.

Kao što sam gore napisao, imao sam susret sa unutrašnjom kontrolom i uverio sam se da oni još manje rade svoj posao nego njihove kolege na koje sam se žalio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Ma da je bilo koji auto u pitanju nasli bi ga ladno, jer ako je OV na kraju, znaci da ukupno ima 1000 vozila u Bg-u registrovanih koja se zavrsavaju na OV. To sto kod nas niko nista ne radi je druga stvar :D. Inace, ja sam odmah prvog dana kad si postavio temu video jednu fabiju te boje, ali se nije zavrsavala na OV :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

ako zatražiš da te pismeno izveste šta su uradili onda će morati.

Rekli su mi da sačekam mesec dana i da uzmem zapisnik iz osiguranja. Nakon toga ću da uzmem da jurim veze i ostalo ako ne urade svoj deo posla.

 

Ma da je bilo koji auto u pitanju nasli bi ga ladno, jer ako je OV na kraju, znaci da ukupno ima 1000 vozila u Bg-u registrovanih koja se zavrsavaju na OV. To sto kod nas niko nista ne radi je druga stvar :D. Inace, ja sam odmah prvog dana kad si postavio temu video jednu fabiju te boje, ali se nije zavrsavala na OV :)

A kako se završava? Slično ili drugačije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Nije bilo vozaca, samo auto parkiran :)

Hehe :)

Hvala u svakom slučaju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja