Jump to content

Moto Zajednica

Namerno čukanje ispred skupštine

Recommended Posts

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Nemoj da te cudi ako je to pandurski auto :zdravo:

 

Sumnjam...pandurski su uglavnom teget boje i mozda po neka bela sa ratkapnama...

Bar one koje sam do sada ja vidjao...

 

Ima i drugih boja, pa i ove :zdravo:

 

 

Moguce....ja nisam vidjao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Covece, pa to je centar grada, imas kamere na svakom cosku, na semaforima, prodavnicama, po skupstini, posti... na sto mesta, potrudi se malo da dodjes do tih snimaka, dok jos nisu obrisani. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Nije tesko biti fin.

 

Mene je covek na sred raskrsnice kod usca fizicki napao, ja odem u policiju sa tablicama i opisom a oni mi traze lekarski pregled. Kakav lekarski pregled kad nemam ni crvenilo na sebi.

Dakle neko moze da vas napadne, pored svih kamera i svedoka i ako vam je koza takva da se tesko modri, ispusili ste ga? Da, tako je.

I onda ostaje samo jedna opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Covece, pa to je centar grada, imas kamere na svakom cosku, na semaforima, prodavnicama, po skupstini, posti... na sto mesta, potrudi se malo da dodjes do tih snimaka, dok jos nisu obrisani. :D

 

Sumnjam da to tako funkcioniše. Dolazio sam u policiju sa direktnim dokazima i oni ništa nisu uradili po tom pitanju. Kao što sam ranije naveo ima čak i situacija gde policija štiti sebe pa onda podvale izveštaje i slično.

 

Nije tesko biti fin.Mene je covek na sred raskrsnice kod usca fizicki napao, ja odem u policiju sa tablicama i opisom a oni mi traze lekarski pregled. Kakav lekarski pregled kad nemam ni crvenilo na sebi. Dakle neko moze da vas napadne, pored svih kamera i svedoka i ako vam je koza takva da se tesko modri, ispusili ste ga? Da, tako je. I onda ostaje samo jedna opcija.

 

Nešto tipa Fight Club? I kao dokaz i kao opcija? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Yamaha R1 RN04

Nemoj da te cudi ako je to pandurski auto :zdravo:

 

Sumnjam...pandurski su uglavnom teget boje i mozda po neka bela sa ratkapnama...

Bar one koje sam do sada ja vidjao...

 

Ima i drugih boja, pa i ove :zdravo:

 

Ti si se bas nameracio na policiju, cesce voze drugi takva kola nego policija !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Yamaha R1 RN04

Uz to, zaboravih, sta se sekiras za tablice, policajac ih je sigurno zapazio i zapamtio. Uz to ima i kamera po Beogradu, snimila ga je vec neka, naci ce ga, a tvoje je samo posle da ga oderes sa advokatom. Krajnji bezobrazluk sta pojedinci za volanom sebi daju za pravo !!! 0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

 

Nešto tipa Fight Club? I kao dokaz i kao opcija? :D

 

 

Ma krenuo da popijem pice sa devojkom, da proslavim neke ispite sto sam polozio i neko tele se tu naslo.

Nisam hteo da se bijem OVOG PUTA i eto izvukoh deblji kraj.

Svuda neka agresija, kenja mi se od ovog saobracaja. Treba covek da nosi sa sobom oruzje na vidnom mestu cisto da ga niko ne bi dirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ja bih mu glavu odšrafio.

 

I ja ali mislim da će ga više boleti da pešači i plaća kaznu :)

 

Uz to, zaboravih, sta se sekiras za tablice, policajac ih je sigurno zapazio i zapamtio. Uz to ima i kamera po Beogradu, snimila ga je vec neka, naci ce ga, a tvoje je samo posle da ga oderes sa advokatom. Krajnji bezobrazluk sta pojedinci za volanom sebi daju za pravo !!! 0ljut2.gif

 

U trenutku kada sam skapirao da lik beži i obavestio policajca, ja sam zapazio tablicu nešto tipa BG402-OV dok je policajac zapamtio BG683-OV pa sam proceni :D

 

Takođe sam obratio pažnju na saobraćajne kamere kod skupštine i to svako može sam da se uveri da one uopšte ne snimaju saobraćaj već isključivo služe da se snimaju okolne zgrade radi bezbednosti osoba koje ulaze u tu skupštinu ;)

 

Ma krenuo da popijem pice sa devojkom, da proslavim neke ispite sto sam polozio i neko tele se tu naslo.

Nisam hteo da se bijem OVOG PUTA i eto izvukoh deblji kraj.

Svuda neka agresija, kenja mi se od ovog saobracaja. Treba covek da nosi sa sobom oruzje na vidnom mestu cisto da ga niko ne bi dirao.

 

Nije ni to rešenje. Treba ih sve deportovati na neko ostrvo pa neka tamo dokazuju jedni na drugima to što imaju da dokazuju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Druže, oni će to morati da teraju po službenoj dužnosti. Znači, da ga pronađu, privedu itd, itd. To što je taj napravio je ozbiljno krivično delo (bez obzira što na motoru nema štete i što ti nemaš fizička oštećenja, hvala Bogu) - znači to nije prekršaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Slicnu situaciju je imao moj drug, samo sto je on propisno stajao i cekao ukljucenje dok ga nije neki "gospodin" pogurao cime je momku stvarno prilikom udarca vrat povredjen. Covek izasao iz kola i napao ga "sta stojis kada nema nikoga" (ne kapira cilac sta znaci STOP) a drug obisao motor, video da nije nista i ajd' rukuju se oni i nikom nista, da bi posle par sati njemu vrat otekao i predelu 2 prsljena koji su se "nagnjecili". Posto nije zvao pandure, nije zapisao registraciju (crni punto-retkost 1lud.gif) morao je da ide na terapije + nije dobio ni dinar od osiguranja za povredu nastalu u saobracajnoj nezgodi koju nije izazvao + i dan danas ima problema sa vratom zbog toga. Kaze to je trajalo 10ak minuta dok su se "prepirali" i vrat ga izgleda od adrenalina nije boleo tada...

Lekcija naucena, u vecini slucajeva (ne bas uvek-ne treba biti necovek prema svakome) ako NISI kriv ZOVI pandure, ko zna zasto je to dobro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Druže, oni će to morati da teraju po službenoj dužnosti. Znači, da ga pronađu, privedu itd, itd. To što je taj napravio je ozbiljno krivično delo (bez obzira što na motoru nema štete i što ti nemaš fizička oštećenja, hvala Bogu) - znači to nije prekršaj.

 

Nadam se da je tako :)

 

Slicnu situaciju je imao moj drug, samo sto je on propisno stajao i cekao ukljucenje dok ga nije neki "gospodin" pogurao cime je momku stvarno prilikom udarca vrat povredjen. Covek izasao iz kola i napao ga "sta stojis kada nema nikoga" (ne kapira cilac sta znaci STOP) a drug obisao motor, video da nije nista i ajd' rukuju se oni i nikom nista, da bi posle par sati njemu vrat otekao i predelu 2 prsljena koji su se "nagnjecili". Posto nije zvao pandure, nije zapisao registraciju (crni punto-retkost 1lud.gif) morao je da ide na terapije + nije dobio ni dinar od osiguranja za povredu nastalu u saobracajnoj nezgodi koju nije izazvao + i dan danas ima problema sa vratom zbog toga. Kaze to je trajalo 10ak minuta dok su se "prepirali" i vrat ga izgleda od adrenalina nije boleo tada...

Lekcija naucena, u vecini slucajeva (ne bas uvek-ne treba biti necovek prema svakome) ako NISI kriv ZOVI pandure, ko zna zasto je to dobro...

 

Upravo vođen njegovim bezobrazlukom i takvim razmišljanjem sam pristao da se pravi uviđaj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

... evo recimo jos par stavki onako amaterski :bezanje sa mesta udesa i ometanje sluzbenog lica u vrsenju duznosti(posto vam je pandur rekao da se isklucite a on zbrisao) mada ovo poslednje zavisi i od pandura....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Ljudi batalite kerove, ako nema štete ili povreda ništa neće uraditi. Ovde je jasno da je slučaj bio zatvore i pre nego što su ga otvorili. Ovakvi nesporazumi se rešavaju smireno, lepo pratiš auto, kada stane ili ide sporo a ti imaš gde da se provučeš lepo čoveku napraviš pripremu za novi retrovizor i gotovo. Ako imaš rukavice sa ojačanjima ili jaknu sa protektorima - ručno, a ako ne - nožno i gotova stvar. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Druze, motor je dobro a ti jos bolje i zato batali kretena sto se tvoje potere tice... vec ce taj naleteti negde nekom a gotovo sam siguran da je u pitanju pandur.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

[ ja sam zapazio tablicu nešto tipa BG402-OV dok je policajac zapamtio BG683-OV pa sam proceni :D

 

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif Win of the week

 

@sashac Jeste Big Deal ali u pravu ste Mikulanac i ti.

Bugsy ako si ga iskulirao na licu mesta, gde mnogi od nas ne bi mogli da se suzdrze, za@ebi cimanje. Jasno je svima da je saobracaj postao kaubojština odavno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ljudi batalite kerove, ako nema štete ili povreda ništa neće uraditi. Ovde je jasno da je slučaj bio zatvore i pre nego što su ga otvorili. Ovakvi nesporazumi se rešavaju smireno, lepo pratiš auto, kada stane ili ide sporo a ti imaš gde da se provučeš lepo čoveku napraviš pripremu za novi retrovizor i gotovo. Ako imaš rukavice sa ojačanjima ili jaknu sa protektorima - ručno, a ako ne - nožno i gotova stvar. :takoje:

Pa zbog toga uz pomoć vas divnih ljudi pokušavam da dođem do informacija :)

 

Druze, motor je dobro a ti jos bolje i zato batali kretena sto se tvoje potere tice... vec ce taj naleteti negde nekom a gotovo sam siguran da je u pitanju pandur.

Ako svi budemo bataljivali pravdu i čekali da je drugi za nas sprovedu, onda...

 

Lako je biti budala...zaboravi slucaj,i teraj dalje...big deal...

Sada je kasno za zaboravljanje :)

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gifWin of the week@sashac

:D

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

@ bugsy, kazi mi koji motor vozis, da te slucajno ne promasim kada te sretnem na ulici, zbog onog "stariji covek 45 god" :-)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja