Jump to content

Moto Zajednica

I dobri Popsy "omastio"...

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Vidim da vas ima nekoliko pametnijih od doktora (ne brini Severiane, nije direktno upućeno tebi). Zašto mislite da doktori neće doneti odluku najbolju po Popsija? Da ih možda "ne mrzi" da ga operišu? Ne sumnjam da će našem drugaru biti omogućena najbolja moguća nega i da će se Popsi vrlo brzo potpuno oporaviti.

 

Ajd' u zdravlje!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Brate, da si ti nama živ i zdrav.

 

I to će se juče zvati.

 

Za motor ne brini, sve što je bilo čitavo na njemu sam sjb u kombiju, tako da Jager šalji popa za teneru. :lol:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...Zašto mislite da doktori neće doneti odluku najbolju po Popsija? Da ih možda "ne mrzi" da ga operišu?

 

 

Pa da ih mrzi ne vjerujem, ali operacija nije dzabe, a ako popsy ne mora da plati, onda onaj sto mora obicno poduzima neku magiju da ne mora ni on.

Ili je doktor nestrucan. Ili imao los dan..... svasta moze da bude. :neznam:

Jbga, ja sam licno dobio "ma sve ce to biti OK" pa posle na operaciju (nakon sto sam prvo otekao pa splasnuo = bonus 15 dana mukice ). Mislim da je razlog bio

rasisticke prirode, posto niko ne moze biti toliki debil da stvarno vjeruje u tu diagnozu. :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

zavisi od vrste preloma, na kom mestu, kao i da li je bilo dislokacije. ja sam primljen na maksilofacijalnu sa teškim prelomom nosa i vilice i posle urađenih snimaka lekar mi je savetovao da vilicu ne operiše i ne stavlja metalne fiksatore zbog mogućih kasnijih komplikacija (povlačenje desni, ispadanje zuba itd), a nos je hteo da pokuša prvo ručno da namesti iako je bilo i preloma na lobanji sa vidnom dislokacijom u korenu hrskavice, a operacija ostaje kao opcija ako ne uspe da namesti iz prve. njonju je namestio iz prve, pod prstima se može osetiti gde su bili prelomi, a od posledica imam upalu sinusa svaki put kada mi vetar struji preko face a ne nosim kapu ili maramu. što se vilice tiče terapija je bila da ćutim 3-4 dana i da mi najtvrđa hrana budu piškote u mleku. vilica mi je takođe ok.

to je moje iskustvo, imao sam dva teška preloma, oba nisu tretirana operacijom i sve je ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

btw, nije to operacija transplatacije srca ili ne znam čega već rutinskog tipa i ona spada pod obavezno zdravstveno osiguranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Javljaj kada su gosti pozeljni I sta volis od slatkisa...ne smes da nam oslabis sto rece student ;)

 

Sent from my Televizor using Tapatalk 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Brz oporavak želim ! Imao sam lom ključne kosti ( na jednom mestu ) i to je uspešno rešeno nošenjem " osmice " tri nedelje - nisu mi ostale nikakve posledice. Lekari vrše procenu na osnovu rentgenskog snimka i donose odluku o terapiji koju će primeniti ( operacija, osmica i slično ), a što će biti najbolje po pacijenta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: NoviBeograd
  • Motocikl: BMW R45 Yamaha FZS 1000

Jbga, mora da se konstantno skenira put isped i okolo, nekad 2 oka nisu dovoljna.

Secno i brz oporavak ti zelim! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

hvala svima još jednom na lepim željama... evo pretekoh prvu noc i imam utisak da sve lagano leye na svoje mesto :)

 

doduše sada sedim kao samuraj ispred računara :D :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

"Prva noć" je najgora, govorim iz sopstvenog iskustva :). Kad si to pretek'o sve ide lakše.

 

Pošto je dvostruki prelom, posavetuj se sa nekim dobrim ortopedom i hirurgom šta da radiš. Ako postoji opasnost od smanjene pokretljivosti ruke obavezno idi da ti to operišu.

 

Srećno druže, budi strpljiv :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Dzip u koji se nas drugar "zalepio" treba da dobije nalepnicu "POPSY PROOF" !

 

 

 

P.S. Zelim ti brz i bezbolan oporavak.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja