Jump to content

Moto Zajednica

HONDA XL 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

Kao sto naslov kaze na prodaju honda xl 600. Godiste u saobracajnoj pise 94. ja cenim da je 86. Kupio sam je pre 3 godine od coveka sa ovog foruma http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/34422-honda-xl-600-mislim-da-je-rm/.. U pitanju je model RM a rezervoar i sediste je od modela LM. Od kada sam ga kupio moram priznati nisam se nesto navozao, nisam stizao a preko zime sam ga lickao. Na satu pise 40 000. Od ulaganja trebalo bi promeniti lanac i lancanike i paknove na zadnoj kocnici, sto cu ja ver i uraditi. Na pocetku prosle sezone sam kupio nove gume. Sve ostalo je u full. Ove zime otvarana masina, sve sredjeno, nov akumulator, gume u odlicnom stanju, ne dimi. Nemam pojma ni sta bih sad pisao, vi pitajte.. Zamene dolaze u obzir, svasta nesto oko 600 kubika, izuzev automobila i skutera. sve to uz moju doplatu. cena 1200 e.. Molio bih spamere da mi ne spamuju oglas, jer me to nervira kod drugih a kamoli kod mene. Motor se moze probati u Valjevu. Registrovan do kraja jula. 064 882 70 76 Vlada

 

evo i snimak:

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Uhh.. gledam danas jednu litru za soma evra.. i gledam ovo.. :stabre:

 

I srce mi zaigra za ovo naravno :jee:

 

I još ima dugme za paljenje.. sjajna sprava :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

Molio bih admine da udare katanac. Predomislio sam se oko prodaje motora. Kako su ljudi poceli da zovu i da dolaze, meni je sve teze bilo da je prodam, i poceo sam da navijam da je ne prodam, tako da, neka je jos koju sezonu :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

Iskrsla mi je ponuda za kola i hitno mi trebaju pare, ponuda ce vaziti 7 dana max... NOVA CENA 1000 e, fixno... Promenjeni lanac i lancanici, DID, novi...Registrovan do kraja jula 2014...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bratac, nisam ti se javio, imao sam nepredviđenih troškova tako da ništa od trgovine :( Ne daj je za ove pare ako Boga znaš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

NAsao sam sebi drugi motor, zato ga i prodajem, ovaj dajem izlgeda u bescenje.. Al jbg, takvo vreme doslo, niko nema para..

 

EVO POSLEDNJA PONUDA 850 e, PLUS DAJEM KOFER UZ NJEGA, I PONUDA VAZI DOK SE MOTOR KOJI GLEDAM NE PRODA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Vespa T-5 lml 150
On 6. 7. 2014. at 23:13, Zlatni_papagaj je napisao:

NAsao sam sebi drugi motor, zato ga i prodajem, ovaj dajem izlgeda u bescenje.. Al jbg, takvo vreme doslo, niko nema para..

 

EVO POSLEDNJA PONUDA 850 e, PLUS DAJEM KOFER UZ NJEGA, I PONUDA VAZI DOK SE MOTOR KOJI GLEDAM NE PRODA

zdravo postovi su svi stari zanima me koliko u danasnje vreme kosta takva honda xl600r u nekom srednje ocuvanom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Vespa T-5 lml 150
pre 13 minuta, KAPETAN KOCA je napisao:

Pozdrav neupućen iz koje godine je oglas 2014 ili???

zdravo stari su svi postovi verovatno iz 2014.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja