Jump to content

Moto Zajednica

III Moto skup MK Macva Bogatic

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Glogovac (okolina Sapca)
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

MK Macva organizuje moto skup 31.maja/1./2.juna. Lokacija je ista kao i prosle godine,znaci na hipodromu u Bogaticu. Sve detaljnije informacije oko bendova i rasporeda skupa znacemo za koji dan,pa cim dobijem informacije napisacu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Evo zaista pokusavam da shvatim zasto su lokalni pesaci privilegovani po pitanju ulaznica u odnosu na ljude koji dolaze motorima iz cele Srbije i Sveta, i umesto prema njima pokazati postovanje i ne naplatiti im ulaz, ti njima naplatis ulaz...

 

Definitivno nikako ne mogu da shvatim tako nesto koliko god pokusavao....

Unapred se izvinjavam ako neko ovo pogresno shvati... To je samo moje misljenje...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Glogovac (okolina Sapca)
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Ovako,sa opstinom je dogovor da pesaci ne placaju ulaz,to nismo mi odlucivali. E sad,za bajkere koji predju preko 100 km do skupa ulaz je dzabe. Svi bajkeri imaju rucak,veceru, poklone na ulazu,mesto za kamp...To pesaci nista nemaju. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Ovako,sa opstinom je dogovor da pesaci ne placaju ulaz,to nismo mi odlucivali. E sad,za bajkere koji predju preko 100 km do skupa ulaz je dzabe. Svi bajkeri imaju rucak,veceru, poklone na ulazu,mesto za kamp...To pesaci nista nemaju. :)

a u nedelju:"odlazi cirkus iz našeg malog grada,širokim drumom što izlazi na most....."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Ovako,sa opstinom je dogovor da pesaci ne placaju ulaz,to nismo mi odlucivali. E sad,za bajkere koji predju preko 100 km do skupa ulaz je dzabe. Svi bajkeri imaju rucak,veceru, poklone na ulazu,mesto za kamp...To pesaci nista nemaju. :)

Ako je opština glavni pokrovitelj ovakvog skupa onda sve ovo treba shvatiti kao promociju opštine i vladajuće strukture pred lokalnim stanovništvom. Motori i motoristi su tu samo dekor. Kad ne može drugačije nije loše ni ovo i da nije ovako pitanje je da li bi uopšte i bilo održavanja moto skupa.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ovako,sa opstinom je dogovor da pesaci ne placaju ulaz,to nismo mi odlucivali.

E ako je tako,onda je opravdano...http://forum.bjbikers.com/public/style_emoticons/default/0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Glogovac (okolina Sapca)
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Pa ne znam sta da vam kazem. Mi nismo veliki klub,pa da mozemo sami da finansiramo skup,nego uz pomoc opstine i turisticke organizacije Bogatic. I ne pravimo skup da bi se tu nesto zaradilo nego eto malo druzenje. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Moto klub Macva nikome nikakvu uslugu ne duguje. Momci svuda idu i tako zaduzuju druge bajkere. Na moto skupu nece biti plakat okacen na bini velicine 5*5 na kome pisu sponzori ( od pekarske radnje do moto servisa). Nema sponzora, samo opstina i clanovi moto kluba koji se svim srcem bore da nesto postignu i da se time ponose kao sto se ponose predhodnim skupovima na kojima je bilo perfektno. Simbolican ulaz od 400dinara je pomoc klubu da sledece godine bude jos bolje i jos atraktivnije. Kao sto ove godine je bolje pripremljeno nego prosle. Ako ne verujete dodjite pa se uverite. Ne postavljamo kamion umesto bine i i ne odrzavamo na suncu bez trunke hlada. Svi su dobro dosli i bice ugosceni na maksimalno moguc nacin. Pozdrav svim ljudima koji VOLE motore.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

I onda nas iz okoline rebnete 400din.... A bajkeri iz okolni sela ce ciniti 80% skupa... bzv

 

Bajkeri koji su komsije i treba da podrze. Bajkeri koji u ovoj krizi predju vise od 100km. imaju slobodan ulaz. U Sremskoj Mitrovici nisam bio u mogucstvu da dodjem motorom. dosao sam sa devojkom i u petak i u subotu naravno platili smo ulaz 800din. E to mi je malo ne realno. Od tih 400dinara moto klub ima 0din zarade ako se to tako moze zvati. ostatak je ulozen u poklone i klopu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa ne znam sta da vam kazem. Mi nismo veliki klub,pa da mozemo sami da finansiramo skup,nego uz pomoc opstine i turisticke organizacije Bogatic. I ne pravimo skup da bi se tu nesto zaradilo nego eto malo druzenje. :)

Meni je svejedno,ja necu doci zbog nekih drugih obaveza....

Ali bezveze je sto pozivate pesake dzabaka da udju,a bajkerima ful cena.

Stvar je u tome da je Opstina dala pare za organizaciju,sto znaci da nije potrebno naplatiti ulaz za pokrivanje troskova.

Ako je promocija Opstine i mesta,onda treba Opstina da zalegne pun gas,a ne gosti-bajkeri da pokrivaju troskove...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Lepo pise uz pomoc opstine, a ne da opstina sama finansira skup. Zbog cega vecito svi moraju da se bune zbog cena ulaza? Kome se ne svidja ne mora da dodje. Ko zeli da se druzi i lepo provede, uz gostoprimstvo kao i na prethodna 2 skupa, on ce da dodje. Svi su dobrodosli.

Inace lepo vreme javljaju za vikend, bice dobro :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja