Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2013

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Prilaz Vardi imate sa dve strane.

 

Iz Kosjerica.

Udjite u Kosjeru i pitajte bilo koga. Imate 18 km do Varde. U Kosjericu vam je poslednja stanica za sipanje goriva!!!

 

Iz Valjeva.

Od Valjeva krenete za Bajinu Bastu preko Debelog Brda. Na pola puta nailazite na selo Pašna Ravan, i u centru sela Vam je skretanje na levo za Vardu.

Gorivo za svaki slucaj sipajte u Valjevo, a mozda radi i pumpa na Pašnoj Ravni.

 

Oba prilaza su asfaltni putevi.

 

Ispod Vam je track log od Pašne Ravni do Varde.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Pokusacu da dodjem, nadam se da necu prespavati voznju kao prosle godine. -.-

 

ako dodjes sa Gosom, prespavaces :D

danas smo obezbedili prikolicu za motore, sledece nedelje zalihu red bula a nedelju dana pre pocetka cemo prespavati da se slucajno ne bi zeznuli ponovo :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Prilaz Vardi imate sa dve strane.

 

Iz Kosjerica.

Udjite u Kosjeru i pitajte bilo koga. Imate 18 km do Varde. U Kosjericu vam je poslednja stanica za sipanje goriva!!!

 

Iz Valjeva.

Od Valjeva krenete za Bajinu Bastu preko Debelog Brda. Na pola puta nailazite na selo Pašna Ravan, i u centru sela Vam je skretanje na levo za Vardu.

Gorivo za svaki slucaj sipajte u Valjevo, a mozda radi i pumpa na Pašnoj Ravni.

 

Oba prilaza su asfaltni putevi.

 

Ispod Vam je track log od Pašne Ravni do Varde.

 

 

Ako se dobro secam, a secam se (:D), moze do Varde i sa Povlena. :hej:

 

Deo puta od Povlena ka Vardi pocinje od 0:18 ::):jee:

 

 

 

 

 

 

ps. Nismo odavno gledali ovaj klip! :D

 

pps. Mogao bi glavni lik u filmicu da obidje stare staze. :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

pre par godina zalutah tuda negde, ali naravno da ne znam gde sam bio :D . NO verovatno cemo se tesko uklopiti za petak popodne, ipak ima i nas koji radimo :) PA ce biti najkraci put i pun gas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nesto razmisljam sta bih mogao jos dodati, ali u principu to je to. Dovoljno dugo se znamo, 5-6 god :moto3: , tako da je sve jasno. Novo drustvo koje se pojavi upada u kolotečinu, i do prve pauze bice im sve jasno.

 

Kako ce te provesti svoje slobodno vreme, na Vama je da odlucite. Lepe prirode ima u izobilju. Blizu je Drina (na desetak km), "pokojni" Sava Savanovic je isto u blizini, Povlen kao najvisi vrh 1347 mnv, Taorska vrela http://www.vizijadanas.com/taorsko_vrelo.html, itd ...

 

Pred samo okupljanje izbacićemo track log nase opštine sa 200km ispreplatnih neuredjenih puteva, kojima mozete obici interesantne destinacije.

Ko nema navigaciju, nek se kaci za nekog ko ima.

 

Ono sto je bitno kada budete obilazili predele, vodite računa kakav cemo utisak ostaviti kod mestana. Ako se vozite motorima, na prilzu u naseljena mesta obavezno usporite.

 

Svirnes, pozdravis, stanes, pitaš za zdravlje, i u tom slucaju mozda i budeš gost u debeloj ladovini. Obavezno usporiš ako naletiš na nekog u šumi, na putu, bilo gde.

U protivnom, pitanje kako će nas dočekati sledeći put!

 

S obzirom da se skupljamo na mestu koje ima prilaz asfaltiranim putevima, drago bi nam bilo da dodje i drustvo koje ima prevozno sredstvo iskljucivo za asfalt. Ima tu dosta kolega sa kojima se virtuelno znamo godinama, a nikako da se vidimo, pa bi mozda ovo sad bila prilika.

 

Ako zele da se malo provozaju, preporucujem im odličan krug. Varda - Drina - Tara - Zlatibor - Divcibare - Varda.

 

Ljubitelji prirode, dobro došli!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Prilaz Vardi imate sa dve strane.

 

Iz Kosjerica.

Udjite u Kosjeru i pitajte bilo koga. Imate 18 km do Varde. U Kosjericu vam je poslednja stanica za sipanje goriva!!!

 

Iz Valjeva.

Od Valjeva krenete za Bajinu Bastu preko Debelog Brda. Na pola puta nailazite na selo Pašna Ravan, i u centru sela Vam je skretanje na levo za Vardu.

Gorivo za svaki slucaj sipajte u Valjevo, a mozda radi i pumpa na Pašnoj Ravni.

 

Oba prilaza su asfaltni putevi.

 

Ispod Vam je track log od Pašne Ravni do Varde.

 

Kepo, a šta je sa ovim srednjim putem od Valjeva, koji mi se na mapama pojavljuje kao najelegantnije rešenje za dolazak u Vardu?

Ako bude sreće, vremena i zdravlja, naleteću na jedno noćenje, da vas vidim jer mi se čini da se nismo videli najmanje godinu dana, a onda bih otišao do Zarožja i spustio se na Drinu.

 

Eto, to kažem čisto da bude stimulans onima koji bi se priključili priči, a misle da je glupo da se pojave sa kojekakvim kravama na enduro okupljanju.

 

 

 

 

SCG4Nhj.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Pokusacu da dodjem, nadam se da necu prespavati voznju kao prosle godine. -.-

 

ako dodjes sa Gosom, prespavaces :D

danas smo obezbedili prikolicu za motore, sledece nedelje zalihu red bula a nedelju dana pre pocetka cemo prespavati da se slucajno ne bi zeznuli ponovo :takoje:

A ja, a jaaaa??? :'( :staa :ups: :

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

samo ces morati prvo u pescaru sa nama da malo vidis razliku izmedju asfalta i zemlje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

Kepo, a šta je sa ovim srednjim putem od Valjeva, koji mi se na mapama pojavljuje kao najelegantnije rešenje za dolazak u Vardu?

 

 

SCG4Nhj.jpg

 

Izvini malo kasnim sa odgovorom.

 

To je put Vlajevo - manastir Lelić - Mravinjci - Makovište - Varda

 

Isto dobar put za prilaz Vardi, s tim sto ima oko 15 km makadama, ali dobrog makadama. Moze bilo koji enduro motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Išao sam tim putem, preterano dobar i ravan... jel ima nešto grublje :)

 

U Mravinjcima skrenes desno, popnes se na Povlen, pa kroz "Shejtanovo sokace"

izadjes opet na, preterano dobar i ravan asfalt, ali koji vodi sa Debelog Brda ka Vardi. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pozdrav !!!!!

 

Ja da pitam organizatora . Nikako ne mogu da odvojim vise od dva dana zbog posla a vidim da si na pocetku napisao 31-02.06 . Reci mi posto imam oko 250 km do tmo kada bi bilo najzanimljivije da se dodje . Odmah prvog dana tj. 310og ili sutra dan . Interesuje me kad su malo zesce voznje i da li se tu vozi i uvece vraca u kamp . Ipak bi gledao ove godine da ne propustim ovako lep dogadjaj pa gledam kako da isplaniram najbolje ta 2 dana tj. kada mislis da ce biti najinteresantnije voznjice . Da ne dodjem na primer 01-og a 02-og vec u podne razlaz . Zato i pitam kad je najbolje doci i kako najbolje iskoristiti 2 dana .

 

 

Hvala i pozdrav !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Pozdrav !!!!!

 

Ja da pitam organizatora . Nikako ne mogu da odvojim vise od dva dana zbog posla a vidim da si na pocetku napisao 31-02.06 . Reci mi posto imam oko 250 km do tmo kada bi bilo najzanimljivije da se dodje . Odmah prvog dana tj. 310og ili sutra dan . Interesuje me kad su malo zesce voznje i da li se tu vozi i uvece vraca u kamp . Ipak bi gledao ove godine da ne propustim ovako lep dogadjaj pa gledam kako da isplaniram najbolje ta 2 dana tj. kada mislis da ce biti najinteresantnije voznjice . Da ne dodjem na primer 01-og a 02-og vec u podne razlaz . Zato i pitam kad je najbolje doci i kako najbolje iskoristiti 2 dana .

 

 

Hvala i pozdrav !!!!!

 

Ako gledamo u nazad, dolazili ljudi i u cetvtak. :D

 

U principu, petak vece je euforicno vece. Valjda se ljudi ne vide dugo, pa prici nikad kraja. Odmorni. Svi ko puške.

Subota ceo dan slobodne aktivnosti, pa uvece opet druzenje ali malo opustenije. Posle vecere popadamo ko snoplje. Gledaj da zauzmes dobru busiju, verovatno ces tu ostati do kraja. :D

U nedelju se pije kafa ceo dan i prica kako treba da se krene kuci.

 

Dodju ljudi i sa prikolicama. Mrzi ih da se cimaju do Varde sa neudobnim motorima. Mnogo im je opustenije ako dolaze iz daleka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja