Jump to content

Moto Zajednica

Trion motors

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Otvorena je nova radnja malo ispod moje ulice.... u ulici Vitezova Karadjordjeve Zvezde ne znam broj..(to je ulica koja ide nizbrdo od ul.Milana Rakica pa do ul.Jovanke Radakovic)

PROVERITE

 

Firma "Trion Motors" je odskoro postala jako znaèajan uvoznik motora u SCG zato što su postali uvoznici tri renomirane marke, a to su "CAGIVA", "HUSQVARNA" i "MV AGUSTA". Na ovom sajmu su imali manji štand namenjen motorima koji je ipak bio ekskluzivan èemu su doprinele dve atraktivne devojke zbog kojih se jako mnogo ljudi zaustavljalo i iznosilo raznorazne ponude :-) . Šalu na stranu ovi motori na kojima su sedele te dve devojke :-) su stvarno vrhunski proizvodi. Pored motora "Trion Motors" je zastupnik renomirane italijanske firme "GIVI" koja se bavi proizvodnjom torbi i ranaca za motocikle. Štand je jednostavno privukao jako mnogo ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto se tice Triona, koliko sam ja upoznat rade vec 2 godine a imaju prvootvorenu radnju u YUBC-u. Bio sam im u radnji u par navrata, korektno ljubazni a i bilo je dosta robe. Rade Agustu, Husaberg i Cagivu, ko ima novca trebalo bi da ih poseti. Intersantno recimo, Brutale je na sajmu bila oko 15K evra - bez obzira sto je to prilicno novca, mislim da je iznos za taj motor manje vise korektan.. Hocu da kazem, ako bih trosio te pare na prevozno ili show-off ili racing sredstvo, svakako bih pre uzeo Brutale nego recimo novu Fiestu ili Grande Punta :D

 

Uostalom, kako smo Djura i ja uzivo culi neke klince na sajmu kako razgovaraju: "Brate, zamisli neko te pita sha vozis, a ti mu kazes - BRUTALE!" :D8)

 

A sto se tice Givija, imaju ga oni ali ga ima i dosta drugih prodavaca sa istim a mestimicno i povoljnijim cenama. Problem sa Givijem je taj sto je ovde kod nas preskup, odnosno u bliskom inostranstvu (Hrvatska, Slovenija, ne znam kako je u Madjarskoj) je 20-30% jeftiniji, jos dobijete i povracaj PDVa na granici kao strani drzavljani... Djura moze da doda detalje iz prve ruke... Dakle ako neko planira ozbiljniju odnosno sveobuhvatniju nabavku kofera i pratecih nosaca recimo topcase plus bocni koferi, mozda mu je isplativije da iskombinuje nesto u CRO ili SLO :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Sto se tice Triona' date=' koliko sam ja upoznat rade vec 2 godine a imaju prvootvorenu radnju u YUBC-u[/quote']

 

Dobro si upoznat... :)

 

Informacija je interesantna za ljude koji zzive sa ove strane mosta i zbog velichine prostora i ponude koji ce ovde ,koliko vidim, biti mnogo vece nego u YUBC-u. A imaju i par motora izlozeno... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

U Trionu akcijski popust -10% do kraja septembra na sve motore i opremu...

Tako sada Cagiva Raptor 650 kosta samo 5310 eura umesto 5900 bez popusta :D , a MV Agusta F4 1000 Senna koja je kostala 31700 eura sada se moze kupiti za tricavih 28530 eura :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: belgrade
  • Motocikl: Gilera Coguar 125

Sve je to lepo sto ste napisali... Samo je tako sto se tice propratne opreme.

 

Za motor koji vozim dva puta sam zvala za delove... Od cega je prvi put obrazlozenje bilo 'gazda nam je na putu, molimo vas pozovite za nedelju dana jer on radi rezervne delove' i mojih 170evra je otislo u druge ruke a ne u njihove zbog gazde koji je na putu. A 170evra su kostali delovi od trgovackog putnika. Dok je gazda stigao sa puta, meni su stigli delovi.

Sledeci put sam zvala u zelji da stavim original filter za gorivo za svoju Cagivu koju vozim. Prvo, nisu ni culi za model kada sam im rekla telefonom. Drugo, javice mi se gazda kada dodje u kancelariju. I mislite da me je neko zvao... :) A ako nemaju filter u prodavnici i ne znaju da ga imaju, predlazem im da se obese odmah.

 

Toliko o efikasnosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: belgrade
  • Motocikl: Gilera Coguar 125

Sve je to lepo sto ste napisali... Samo je tako sto se tice propratne opreme.

 

Za motor koji vozim dva puta sam zvala za delove... Od cega je prvi put obrazlozenje bilo 'gazda nam je na putu, molimo vas pozovite za nedelju dana jer on radi rezervne delove' i mojih 170evra je otislo u druge ruke a ne u njihove zbog gazde koji je na putu. A 170evra su kostali delovi od trgovackog putnika. Dok je gazda stigao sa puta, meni su stigli delovi.

Sledeci put sam zvala u zelji da stavim original filter za gorivo za svoju Cagivu koju vozim. Prvo, nisu ni culi za model kada sam im rekla telefonom. Drugo, javice mi se gazda kada dodje u kancelariju. I mislite da me je neko zvao... :) A ako nemaju filter u prodavnici i ne znaju da ga imaju, predlazem im da se obese odmah.

 

Toliko o efikasnosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Poslao sam im jucer. Danas je nedelja. Verovatno cu sutra u ponedeljak prvog radnog dana dobiti odgovor. Pozdrav i tebi, Duki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Odnos prema kupcu na nezadovoljavajucem nivou.

Devojka koja radi u radnji na YUBC-u je izgleda taj dan bla nesto nadrkana.

Bio sam sa drugarom.gledali kacige,pitam sta imas od full face a da je jednobojno jer ne volim carene ciganske-vidite me ja vozim motor fazon- a ona meni nije to zato sto su oni seljaci vec zato sto oce da uklope boju sa motorom i da bi bili vidljivi u saobracaju (u fazonu sta lupas bre kad nemas pojma) hmm  nisam znao da kazciga mora da bude sarena da bi bila vidljiva?? nemoze samo da bude crvena,zuta?? mozda bi trebali da ih prave u drecavo zelenoj i narandzastoj boji.

Ortak planira da uzme neki veci skuter na kome ce voziti i zenu i mozda sina i pita za drugu kacigu-koliko vam je ova? a ona kroz smeh hahah pa to ti je decja kaciga!  ???  :-[ mi se pogledamo i ok hvala dovidjenja..

Otkud ona zna za koga njemu kaciga treba? covek pitao za cenu a ona mu se smeje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Devojka koja radi u radnji na YUBC-u je izgleda taj dan bla nesto nadrkana.

 

Izgleda da je i na dan kada sam ja bio bila nešto nadrkana. Ajmo za 5 do 7 dana. Možda joj je utoku menstrualni ciklus!  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Meni su rekli da ce deo koji sam narucio pre dve nedelje stici u Septembru... :(

 

Italijani idu u avgustu na odmor u čoporima tako da nije čudo da im roba stiže u septrmbru - ja bih računao na 2. polovinu istog ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove
posalji im mail, odgovorice ti veoma brzo. Meni kad sam pitao za soferku su odogovorili u roku od 1 sat, doduse bio je radni dan!

pozdrav, dule

Ovisi sta smatras pod pojmom "veoma brzo". Jel iz perspektive puza ili zeca.  ;D

Evo cekam vec 15 dana a odgovora ni za leka. Moracu da uvedem fiksni ili da kupim

mobilni kako bi ih mogao kontaktirati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Devojka koja radi u radnji na YUBC-u je izgleda taj dan bla nesto nadrkana.

 

Izgleda da je i na dan kada sam ja bio bila nešto nadrkana. Ajmo za 5 do 7 dana. Možda joj je utoku menstrualni ciklus!  ::)

 

Pa mozda smo je samo prekinuli u necemu sto nije mogla da svrsi do kraja :)

Ja kad sam usao ona je bila dole u podrumu pa sam sacekao da se popne.

Ko zna sta je radila u "magacinu"

Da je nisi i ti zatekao na istom mestu?  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Ja sam skoro bio kod njih trazio neke delove, verovatno ta ista riba bila nesto me gledala popreko ali nema veze najvishe sam se razocharao kad sam chuo da ne prodaju odnosno nemaju delove za motore ispod 94 godishta..katastrofa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

okruglo mesec dana se ja jurim sa njima za alu kofere od 37lit. Okruglo mesec dana oni meni tvrde da ce da stignu koferi ! Onda 10 dana roba lezi na carini ! I na kraju kaze gospodja - NEMA TIH KOFERA ?! NISU STIGLI !!!

Jedan nesposoban diler ! Prodavnica koja ne treba da postoji ! Mogu nekako i razumeti da nema, ali mesec dana da zavlace e to ne razumem !

Sramota ! Ima sad da im vratim i ovaj top case koji sam uzeo aluminijumski !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Miljane,probaj na ovaj broj: 064-89-49-969 Djordje

Poručio sam kompletnu opremu kod njih,dali dobar popust....nadam se da će sve ispoštovati do kraja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja