Jump to content

Moto Zajednica

Tvoja omiljena moto slika

Recommended Posts

Nije bas-bas omiljena, ali vraca dosta uspomena. Motori koje nisam smeo da vozim, niti sam ikad vozio, a bili su nam u kuci u garazi. Najgore muke iz detinjstva. :oda2: Ali i dosta uspomena i mastanja o nekom trenutnom periodu. :)

 

188373_1006865910627_2812185_n_1006865910627.jpg.47eeca360f6fc71a77a5f3376d8774c3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
1 minute ago, Markone88 said:

Kakva mašina čo'eče

Hvala brate Mare. Nisam neki lik od zamene (sad sigurno ne jer sam se pronasao), al ako bih sa nekim menjao motore za sada sa foruma to su tvoji motori i motori od kolege @N.F.S. .

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Pingvin37 said:

Hvala brate Mare. Nisam neki lik od zamene (sad sigurno ne jer sam se pronasao), al ako bih sa nekim menjao motore za sada sa foruma to su tvoji motori i motori od kolege @N.F.S. .

 

Oooooo, hvala! Drago mi je da budem u istom kazanu sa Nenadom :) a što se zamena tiče, uvek je najbolje da dobri motori kruže medju nama. Ja sam do sad to uradio sa kolegama: @N.F.S. i @easy and slow i @Vuleta a i planiram od još jednog kolege da udomim motor :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
2 minutes ago, Markone88 said:

Oooooo, hvala! Drago mi je da budem u istom kazanu sa Nenadom :) a što se zamena tiče, uvek je najbolje da dobri motori kruže medju nama. Ja sam do sad to uradio sa kolegama: @N.F.S. i @easy and slow i @Vuleta a i planiram od još jednog kolege da udomim motor :D

Znam koji je, ako mislimo na isti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Ovih dana je nekih godinu dana intenzivnog (nase zene bi rekle i PREintenzivnog) druzenja, ekipe koju je ovaj forum (da ne kazem privatna svojina ) spojio.

Na slici s leva na desno: JA, @Astral sa zence mu, @Nenadbg88 sa zence mu @bocca_bastard, @Krmco solo i @milos-v sa zence mu.

 

Negde u Bosni, blizu atomskog sklonista gospodina masin bravara... 

116346728_10222528129182309_305910782553523958_o.thumb.jpg.fb7fbfd9cb9778045fee050e98e22f86.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja