Jump to content

Moto Zajednica

Lezaj volana i prednjeg i zadnjeg tocka i semerinzi, i... :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Rasturih felne kako bih ih plastificirao, pa mi majstor rece da su mi lezajevi otisli (skoro da su zaribali). Posto mi se zuri da budem bjb deda mraz, nemam vremena za porucivanje iz inostranstva, pa me zanima da li sve ovo moze da se nadje kod nas. Lezaj volana nema veze sa celom pricom, ali i on treba da se menja, pa kad je bal...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

T3 Racing Balosava, sigurno imaju, narucuj da ti salju City Expresom. Po prodavnicama u Bgd? Tesko... Ako i nadjes, vodi racuna o onom C1, C2... klasama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Da, procitao sam temu o lezajevima i tolerancijama. Sacekacu da odgovori jos neko, mozda i ima u Bg (pa nije valjda da kod nas nista nema, vidis da sam rol barove napravio :P;) ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Kakvo porucivanje iz inostranstva lezajeva tocka, to je van pameti. Potrazi zastupnika SKF u bg-u i tamo kupi. A ima i prodavnica japanskih lezaja u bg ali ne znam gde je, mislim da batagpz zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Kopao sam po starim privatnim porukama i evo sta mi je Bata napisao:""ASTRID" 011/398-14-83,063/814-84-13. Autokomanda-ul.Vojvode Stepe,prva levo (ne mogu da se setim kako se zove ulica). Nailazis s leve strane na malu benzisku pumpu,prodavnica je preko puta."

 

Zovem u ponedeljak pa javljam cene i sve ostalo za slucaj da nekoga zanima. Ako neko ima jos neki predlog neka javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Kopao sam po starim privatnim porukama i evo sta mi je Bata napisao:""ASTRID" 011/398-14-83,063/814-84-13. Autokomanda-ul.Vojvode Stepe,prva levo (ne mogu da se setim kako se zove ulica). Nailazis s leve strane na malu benzisku pumpu,prodavnica je preko puta."

 

Zovem u ponedeljak pa javljam cene i sve ostalo za slucaj da nekoga zanima. Ako neko ima jos neki predlog neka javi.

 

Javi se kad si u kraju ima u blizini i skf prodavnicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kad sam rasturao motor bas sam primetio da ti lezaj u volanu na sredini pravi veliki "zastoj" ako mogu da se tako izrazim i da je bas otisao.

Planirao sam to da ti kazem kad se budemo videli ali vidim da vec znas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Javi se kad si u kraju ima u blizini i skf prodavnicu.

 

Sutra treba da kupim te lezajeve. Preuzimam felne s plastifikacije, uzimam lezajeve i nosim na sklapanje (posto su mi tockovi razžicovani). Tako da se cujemo u toku prepodneva.

 

Kad sam rasturao motor bas sam primetio da ti lezaj u volanu na sredini pravi veliki "zastoj" ako mogu da se tako izrazim i da je bas otisao.

Planirao sam to da ti kazem kad se budemo videli ali vidim da vec znas.

 

A kod tebe Brkicu dolazim sutra posle toga, kupim sijalicu i eto me. Nemam pojma koji je to lezaj (oznaka ili nesto slicno), da bih znao da pitam u prodavnici. Raspadnutost lezaja volana je otkrio Cope jos letos, jer je meni sve to bilo normalno, sta zna dete sta je 200 kila. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A kod tebe Brkicu dolazim sutra posle toga, kupim sijalicu i eto me. Nemam pojma koji je to lezaj (oznaka ili nesto slicno), da bih znao da pitam u prodavnici. Raspadnutost lezaja volana je otkrio Cope jos letos, jer je meni sve to bilo normalno, sta zna dete sta je 200 kila. ;D

 

Plasim se da ove lezajeve neces naci u prodavnici. Ako su isti kao na Africi (a velika verovatnoca da jesu) onda su to posebni lezajevi na ciju dimenziju Honda ima World Trade Mark. U prevodu, samo oni ih proizvode. U tom slucaju, Sale Trstenik. Ali sad ide katolicki Bozic, pa Nova, pa nas Bozic... sumnjam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Javi se kad si u kraju ima u blizini i skf prodavnicu.

 

Sutra treba da kupim te lezajeve. Preuzimam felne s plastifikacije, uzimam lezajeve i nosim na sklapanje (posto su mi tockovi razžicovani). Tako da se cujemo u toku prepodneva.

 

Kad sam rasturao motor bas sam primetio da ti lezaj u volanu na sredini pravi veliki "zastoj" ako mogu da se tako izrazim i da je bas otisao.

Planirao sam to da ti kazem kad se budemo videli ali vidim da vec znas.

 

A kod tebe Brkicu dolazim sutra posle toga, kupim sijalicu i eto me. Nemam pojma koji je to lezaj (oznaka ili nesto slicno), da bih znao da pitam u prodavnici. Raspadnutost lezaja volana je otkrio Cope jos letos, jer je meni sve to bilo normalno, sta zna dete sta je 200 kila. ;D

 

Jedva cekam :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Plasim se da ove lezajeve neces naci u prodavnici. Ako su isti kao na Africi (a velika verovatnoca da jesu) onda su to posebni lezajevi na ciju dimenziju Honda ima World Trade Mark. U prevodu, samo oni ih proizvode. U tom slucaju, Sale Trstenik. Ali sad ide katolicki Bozic, pa Nova, pa nas Bozic... sumnjam.

 

Nema veze, sacekace onda jos dvadesetak dana, toliko ce izdrzati. Sad su mi lezajevi u tockovima prioritet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Motocikl: Honda Dominator
15 hours ago, StefanVa94 said:

Prednji tocak ševrda pri maloj brzini, guma je ok, viljuska nema lufta, da li se najverovatnije radi o nekom prednjem lezaju? Pozdrav! Piaggio x9 250 je u pitanju

Ja bih prvo provjerio da nije felna kriva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja