Jump to content

Moto Zajednica

Pijana zena za volanom!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Petre odlicno si postupio i ja bi isto uradio, samo joj nebi oprostio pa taman da je naj veca rugoba bar bi telefon uzeo pa kada se otrezni da namiru uz neko picence porazgovaramo o svemu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ti mozes i da se ubijes ako hoces, tvoja volja.

Policija mora da je privede na treznjenje i pokrene postupak! U suprotnom treba protiv njih pokrenuti postupak! Ovako ce i dalje da pije i vozi dok nekog ne ubije! A onda cemo mi da se cudimo i kukamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Što se tiče tvog postupka po meni je skoz OK. Neko bi se sažalio, neko nebi. Ključna stvar u ovome je daje saobraćaj veoma opasna stvar da bi neko olako uzimao izgovore " ja malo slavio, težak život pa da se malo opustim". Nemoj da misliš da su ljudi sa foruma srca kamena, već nam je svima dosta crne hronike i saučešća.

Nego se ti Bogu pomoli za svoje i ljeno zdravlje, i neka vas čuva i nadalje.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Oк, мека си срца, пустио си жену, чак јој је и полиција прогледала кроз прсте (?????). И шта сад? Да ја тебе лепо питам не за њене ортаке, него за нас остале учеснике у саобраћају: јесил помислио хоће ли можда на следећој раскрсници да буде ''ефикаснија'' па да убије некога од нас, или да сакупи поене на пешацима? Ниси размишљао о таквом следу догађаја? То што су је пандури пустили значи да си био ''фер'' до краја и да је ниси одрукао ни за то што пијана вози. Свака теби част, ја не би им ао белих бубрега да јој помажем, питао бих се кога ће следећег да насади на хаубу. Ја бих је лепо плавцима пријавио, а она после нек се хефта са својим другарима за утеху.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Petre, da ti malo nas ne jebivetrises?

 

Nisam te razumeo sta zelis da me pitas?

U principu,nemam isti satav kao vecina sa foruma. Nemam nameru da se preganjam sa ljudima preko foruma.

Toliko od mene :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Pa dobro, jes` makar ocenio nivo milfnesa pa po tome doneo odluku ili..? :)

Salim se naravno.Inace svaka cast tim drugarima sto su je pustili da ode sama tako naroljana i to jos kolima...:ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Nije mi jasno kakve veze ima to sto je samohrana majka i sto puno radi, sa cinjenicom da je pijana upravljala vozilom... :stabre:

Otreznio bi je ja u sekundi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Šta da kažem? Mogao sam da budem "faca" i da išamaram pijnu ,hajde da je ne nazovem pravim imenom, devojku. I odem bez ikakvih posledica po mene.

Jel moguće da većina ljudi ima ovakvu reakciju?

Razumeo bih da je neko rekao: "Jesu li te cimali njeni ortaci? Trebao si da ih otreskaš sa nečim..."

Ovako, malo mi je ispod časti da bijem nekog ko ne može baš nikakv otpor da pruži.

Siroko. Zalosno je sto, takve pijane, ne odvedu, smesta na lecenje. Takvi ubogalje ili pobiju svakodnevno. Drago mi je, sto si ostao citav i priseban. Ziveo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

@petarjebivetar, dobro si postupio; jer da si prijavio policiji da sumnjaš da je samohrana mama nacvrckana, pa se to i ustanovi, možda bi se umešali i socijalci, pa joj oduzeli dete, a ti bi to onda morao da nosiš na duši :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Veceras sam imao zanimljivo iskustvo....

Kretao sam se uz Grčića Milenka i negde pred raskrsniscu sa Vojislava llića beli kadet suza karavan se popeo na trotoar da me propusti da prodjem, a zatim se vratio na ulicu i zamalo me pokupio. Nastavio sam u Pop Stojanovou,prošao perionicu i usporio na ležećem policajcu, u visini broja 7, kada sam osetio udarac otpozadi. Poleteo sam jedno 2m unapred i uspeo sam da se zadržim na motoru.

 

Šokiran,stavljm motor na ćopavu i prilazim autu, tom istom kadetu. A tamo dama sa svojih 30 i neku godinu mi kaže: "Šta me jb..eš od raskrsnice vidiš da zbog tebe odbijam ćerki poziv!" Kada je izašla iz auta shvatio sam razlog ovakvom ponašanju - pijana kao letva.

 

Naravno,pozvao sam policiju. Za to vreme ona je zvala svoje drugare... Bar su oni bili ok. Kada je policija došla dogovorili smo se. I ja i motor smo dobro.

 

Ključno pitanje je da li sam trebao da se sažalim na kraju? Njeni drugari su mi ispričali njenu tužnu priču - samohrana majka,radi po ceo dan,slavili su...

 

pa ja mislim da si trebao da joj daš jedno 50 eura da slavi dalje i da joj se ponizno izvineš što zbog tebe odbija ćerki poziv jer je samohrana majka i radi po ceo dan pa evo ovako mora i ona ponekad da se opusti.....ccc....

 

iskreno, jesi li dobro pročitao to što si napisao?

 

 

 

ja kapiram šta je hteo da kaže, ali ti ga pretera.............nije ovo EU gde je život malo/dosta lagodniji............

 

i kakve veze ima EU sa time što je neko pijan za volanom? Misliš da u EU ljudi ne piju i nisu pijani?

Ustvari, jesi li ti nekad išao preko grane u EU pa da znaš kako je život ovde lagodniji ili je to opet nešto što si samo čuo?

 

 

pijana budala za volanom je opasnost za ostale učesnike u saobračaju i u Srbiji i u EU i zbog takvih se gine...i takvima nema mesta na putevima. I ne mogu da smislim neki opravdani izgovor zašto je neko pijan za volanom.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Veceras sam imao zanimljivo iskustvo....

Kretao sam se uz Grčića Milenka i negde pred raskrsniscu sa Vojislava llića beli kadet suza karavan se popeo na trotoar da me propusti da prodjem, a zatim se vratio na ulicu i zamalo me pokupio. Nastavio sam u Pop Stojanovou,prošao perionicu i usporio na ležećem policajcu, u visini broja 7, kada sam osetio udarac otpozadi. Poleteo sam jedno 2m unapred i uspeo sam da se zadržim na motoru.

 

Šokiran,stavljm motor na ćopavu i prilazim autu, tom istom kadetu. A tamo dama sa svojih 30 i neku godinu mi kaže: "Šta me jb..eš od raskrsnice vidiš da zbog tebe odbijam ćerki poziv!" Kada je izašla iz auta shvatio sam razlog ovakvom ponašanju - pijana kao letva.

 

Naravno,pozvao sam policiju. Za to vreme ona je zvala svoje drugare... Bar su oni bili ok. Kada je policija došla dogovorili smo se. I ja i motor smo dobro.

 

Ključno pitanje je da li sam trebao da se sažalim na kraju? Njeni drugari su mi ispričali njenu tužnu priču - samohrana majka,radi po ceo dan,slavili su...

 

Pošto već pitaš za mišljenje, mislim da si napravio veliku grešku što si dozvolio da se izvuče ne kažnjeno. Ne postoji ni jedno opravdanje da zbog svog lošeg života ugrožavaš tuđi život.

Svako treba da bude svestan, da će za svoja loša dela možda morati da snosi i posledice, a ona, na žalost, posle ovoga dela to neće naučiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kad bi za svako loše delo snosili posledice svi bi uključujući i najveće samoproklamovane forumske poštenjačine bili na robiji. Ako ova žena ima naviku da vozi pijana onda bi trebalo preduzeti nešto drastičnije ali ako je to slučajni ispad što verujem da je kolega saznao iz razgovora sa prijateljima onda je ovo sasvim dovoljna opomena.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp



Svako ima svoje razloge...ali nema opravdanja. Mogu da skapiram da panduri puste za neki blazi prekrsaj (recimo 0.6 promila), ali da puste nekog ko vozi toliko cirke :neznam:


PS

verovatno je vecina radila vozila posle par pica, ali....


  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Nema opravdanja.Prvo,samohrana majka mora biti odgovorna u duplo vecoj meri nego zena koja ima partnera u vaspitanju i vodjenju deteta kroz zivot,u svim sferama zivota. i ne sme sebi dozvoliti tako nesto.Licno ja sam samohrana majka.

Drugo,pijanoj osobi bez obzira na pol i zivotne okolnosti nije mesto za volanom.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Realno, zena odbija poziv zbog tebe!

 

Nije ni cudo da se Petar dogovorio. Quid pro quo. :D

 

LM, ona nije samo pijana vozila, ona je pijana udarila covjeka na motoru (naseg Peru jel) koji je mogao (nedajboze) da nezgodno padne i osteti se do tragicnih razmjera.

Mislim, ako si vec pijan, A MORAS da vozis, onda najmanje sto mozes jeste da bar ne koristis telefon. Sve to ukazuje da je jednostavno preopasna i da joj treba nekako skrenuti paznju. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1177 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Da nisi pozvao policiju i pustio je da ode opet bi vozila pijana i verovatno napravila još veće sranje (tako obično bude).

 

Ovako si joj učinio uslugu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Veceras sam imao zanimljivo iskustvo....

Kretao sam se uz Grčića Milenka i negde pred raskrsniscu sa Vojislava llića beli kadet suza karavan se popeo na trotoar da me propusti da prodjem, a zatim se vratio na ulicu i zamalo me pokupio. Nastavio sam u Pop Stojanovou,prošao perionicu i usporio na ležećem policajcu, u visini broja 7, kada sam osetio udarac otpozadi. Poleteo sam jedno 2m unapred i uspeo sam da se zadržim na motoru.

 

Šokiran,stavljm motor na ćopavu i prilazim autu, tom istom kadetu. A tamo dama sa svojih 30 i neku godinu mi kaže: "Šta me jb..eš od raskrsnice vidiš da zbog tebe odbijam ćerki poziv!" Kada je izašla iz auta shvatio sam razlog ovakvom ponašanju - pijana kao letva.

 

Naravno,pozvao sam policiju. Za to vreme ona je zvala svoje drugare... Bar su oni bili ok. Kada je policija došla dogovorili smo se. I ja i motor smo dobro.

 

Ključno pitanje je da li sam trebao da se sažalim na kraju? Njeni drugari su mi ispričali njenu tužnu priču - samohrana majka,radi po ceo dan,slavili su...

 

pa ja mislim da si trebao da joj daš jedno 50 eura da slavi dalje i da joj se ponizno izvineš što zbog tebe odbija ćerki poziv jer je samohrana majka i radi po ceo dan pa evo ovako mora i ona ponekad da se opusti.....ccc....

 

iskreno, jesi li dobro pročitao to što si napisao?

 

 

 

ja kapiram šta je hteo da kaže, ali ti ga pretera.............nije ovo EU gde je život malo/dosta lagodniji............

 

i kakve veze ima EU sa time što je neko pijan za volanom? Misliš da u EU ljudi ne piju i nisu pijani?

Ustvari, jesi li ti nekad išao preko grane u EU pa da znaš kako je život ovde lagodniji ili je to opet nešto što si samo čuo?

 

 

pijana budala za volanom je opasnost za ostale učesnike u saobračaju i u Srbiji i u EU i zbog takvih se gine...i takvima nema mesta na putevima. I ne mogu da smislim neki opravdani izgovor zašto je neko pijan za volanom.....

 

ma jok, nista licno, samo ne volim kada neko gde je standard mnogo veci soli pamet.............bas zbog toga sto poznajem gastarbajtere i sto sam se skolovao preko i gledao kako zive i slusao nihove "umotvorine" kako bi u Srbiji sve moglo da bude bolje...........zato 50 eur ti lepo u dzep ili okiti neku pevaljku.......... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ključno pitanje je da li sam trebao da se sažalim na kraju? Njeni drugari su mi ispričali njenu tužnu priču - samohrana majka,radi po ceo dan,slavili su...

 

Ma trebao si da je iskoristis tako pijanu....e ne mogu da verjem, kakva tebe moralna dilema muci...nek je 3x samohrana i nek nema posao i ne znam sta - pijana za volanom je - potecijalni ubica.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 594 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere

sto lepa kampanja, eto, neko brine (ironican sam)...a oni koji stvarno imaju moc da nesto urade kad vide ovakvu akciju klimaju glavom i odobravaju, 'joj sto lepa akcija, imate moju punu podrsku!'. da je nekom stvarno stalo alkohol ne bi bio zabranjen, nego ne bi postojao! a nas je debilizam to sto necemo da ukapiramo koliko alkohol pravi nesposobne kretene od nas, ne mislim samo na voznju nego generalno. btw lepa piramidica umesto slova 'A' u TAC

 

“If you want to understand a society, take a good look at the drugs it uses. And what can this tell you about American culture? Well, look at the drugs we use. Except for pharmaceutical poison, there are essentially only two drugs that Western civilization tolerates: Caffeine from Monday to Friday to energize you enough to make you a productive member of society, and alcohol from Friday to Monday to keep you too stupid to figure out the prison that you are living in.” - Bill Hicks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: CG-PG
  • Motocikl: GSXR-1000

Petre FuckWind-e, mislim da si sa ovim unesrecio nekog drugog jer ta osoba ne treba da sjedi za volanom. Tvoja bolecivost ce kostati nekog skupo.nije ubila tebe ali nekad, negdje, u neko vrijeme, nekog drugog? Probaj sa tim da zivis. Napravio si kiks ali za ne povjerovati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja