Jump to content

Moto Zajednica

razni MZ modeli

Recommended Posts

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

:stabre: Da li hoces da kazes : indijska ili tajvanska varijanta je bolja !? :Mina:

Taman (jbg, turcizam) posla!

 

Hoce da kaze da to nije DDR.. 1lol.gif Ipak rado bi vozi ovog Kanuni-a. 1nanana.gif

U pravu si, hoću da kažem da to ipak nije DDR.

Ako bi ti rado vozio ovakvog Kanunija, tu ne bih imao ništa protiv.:dobar: Ja ga ne bih ga vozio ni nerado, uprkos tome što mi se dopada kako izgleda.:zdravo: Po mom subjektivnom mišljenju, švapska medEcina je najbolja medEcina. :neznam:

 

o ukusima nije raspravljati... 1zdravo.gif

I tu se slažemo! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ne razumem zasto : :nanana: !

 

o ukusima nije raspravljati... ne mozes ubediti nekog da nesto valja ako on nece to da prihvati.. 1zdravo.gif

Hmm, ovde nije u pitanju ukus ! nego kvalitet ! A da li ja mogu ubediti moju babu da su palacinke lepe , a ona ih nikada nije probala ali ipak tvrdi da nisu dobre !!! :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ne razumem zasto : :nanana: !

 

o ukusima nije raspravljati... ne mozes ubediti nekog da nesto valja ako on nece to da prihvati.. 1zdravo.gif

Hmm, ovde nije u pitanju ukus ! nego kvalitet ! A da li ja mogu ubediti moju babu da su palacinke lepe , a ona ih nikada nije probala ali ipak tvrdi da nisu dobre !!! :lol:

 

Bas tako!! 0takoje.gif1Mina.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

sve su to ista govna, kad vidite sta sve prodaju, koje delove kupujemo ne vidim neku razliku izmedu orginalnog motora i ovog kanunija

Tako ispadne na kraju svega, al' na to nas teraju razna globalna geopolitička kretanja, kao npr. nećemo mi sad da nastavljamo razvoj onoga što ima bilo kakvu aromu komunizma pa ćemo, samim tim, da se kurtališemo svega DDR-ovskog čega možemo, pa onda ... eto, cvaja je neekološka i treba da se dezintegriše ... itd, itd... Napominjem: Sebe ne ubajam u rusofile.

 

Da sad ne spominjem kakvi nam sve fuckin' globalni industrijski drmatori ne kroje kapu i ne guraju nas u sve dublje ropstvo zarad njihovog profita. Svi smo svesni toga - nismo baš tolike vrane i ovce. Kao ni sav taj vremenom osiromašeni svet, koji je u očaju diljem planete počeo da izlazi na ulice.<_<

 

Naše je da među sobom ostanemo verni retko genijalnoj zamisli i izvanrednom projektu, virtuoznosti izrade i kvalitetu materijala, višestranosti upotrebe vozila zahvalnog za održavanje i budžet korisnika i da ne nabrajam više. Jer, dovoljno sam subjektivan, kao i svi vi koji ste, kao i ja, zagovornici, ljubitelji i poštovaoci originalnih MZ motocikala.

 

A to što neki računaju da je projekat dovoljno star i marginalan, da dozvole sebi da pokušaju da ga drsko upropaste ponižavajuće niskim kvalitetom delova, to je njihova bruka i zabluda. Ipak nas ima i biće dovoljno ovde i širom sveta koji ćemo ostati verni i nećemo da pristanemo na nedovoljno dobro.:care:

 

Uprkos svemu!

 

PS

Uvek čitaj potpis ispod mog profila!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

@Cika Dule

 

U vezi potpisa... Ti tvog MZ-a Voli 1zdravo.gif a ja cu mog da vooooooooooooooooooozim... 0takoje.gif1moto3.gif evo sa tajvanskom klipnjacom 10.000 i ona kao nova!! 1zdravo.gif

 

Nemoj ovo shavititi poresno.. 0takoje.gif Ali ko nema za Konja cuva Magarca.. 1Mina.gif Tako posto nemam pare za Hondu ili BMW-a vozim(ali voooooooooozim) MZ-a.. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

...still in love with MZ!!

 

...suzama sam lepio tapete

kad je kupac otisao i odveo mi MZ dete...

 

Malo na šalu da okrenemo...:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

post-9805-0-77352100-1299527228_thumb.jpgpost-9805-0-67363400-1299527191_thumb.jpgevo i ja da dam prilog ovoj temi meni naj drazi muz

 

Zdravo Bruda, drago mi je da si prisutan na ovim stranicama. Ti si dokazani expert za mz..Kao da je juce bilo kada smo vozili nocu kroz grad na stopericu. Mz es je zakon!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

sve su to ista govna, kad vidite sta sve prodaju, koje delove kupujemo ne vidim neku razliku izmedu orginalnog motora i ovog kanunija

Ja sam siguran da je Kanuni oke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Za sve ljubitelje ove legendarne marke ima na njemačkom Ebay-u jedan stvarno redak i dobar primerak - BK 350 sa puno rez.djelova

Evo i link do njega

 

MZ BK 350

 

Ako neko ima interes, sad je dobra prilika :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Evo da vidite ovo pa neka obrisu ako mu nije ovde mesto...

 

http://www.polovniau...mz_250_etz_3x2/

 

Opis

MZ 250 ETZ"88god,pogon3X2,masina uradjena-sve novo,pogodan za SNEG,uz njega ide originalna viljuska sa zadnjim tockom i jos dosta delova.

 

 

Јој кретена!!!! srigole.gifmoqueur-rigole-94.gifmdr-mort-de-rire-284923.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: PANCEVO
  • Motocikl: TDM 900 '04

Ima li neko predstavu koliko bi mogao da vredi 251 sa nekih 150km na satu Dovezen nov iz radnje pokriven i ostavljen tako jos od 91????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja