Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

U Banatskom Novom Selu moto-žurka 1. avgusta od 18h!

Ulaz i klopa se ne plaćaju, piće po prošlogodišnjim cenama, a sav prihod ide u dobrotvorne svrhe već 6. godinu! Dobro došli!

Sviraju Mad Red (Bgd), Treća Smena  (Bgd) i D'Frižiders (Pančevo).

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kovin

Moto klub ,,MARGUM,, Kovin  7.8.9.08 na kupalistu Sljunkara 

U petak sviraju:
Trn u oko
Blues Delivers
Rock Univerzum

U subotu sviraju:
Malkom Bridger Band -London
Tvilight
Elvis dzi Kurtovic

Naravno , kao i do sada, ULAZ SE NE NAPLACUJE

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YAMAHA Diversion 900

IIl Moto skup MK Bijeljina - IIl BikeFEST od 07.Avg do 09.Avg.2015 god.

 

Ulaz BESPLATAN  za sve goste i posjetioce.

 

*Besplatan rucak u Petak i Subotu (pasulj)

*Besplatan dorucak u Subotu i Nedelju (jogurt, kobaja i jaja)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 421 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

     jadro 70  :  

 

 

     I ove godine vas pozivamo na VIII po redu moto skup.U organizaciji   MOTO KLUBA TAURUS IZ BRATUNCA.   .Kao i svake godine ocekuje vas odlicna zabava i dobar provod.I ove godine naravno skup ce se odrzati na najljepsoj plazi na Drini.Uz dobru svirku i odlicnu klopu.Petak obavezno a i tradicionalno za veceru riblja corba malo ljuta godi za dorucak poslije mnogo piva,subota rucak pasulja u izobilju od naseg poznatog majstora STANISE..Vecera nesto sa raznja..Nedelja kafica i dorucak da se nadje..

DOBRO NAM DOSLI...21.22.23. avgust...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

neznem zasto je postalo neko nepisano pravilo da se ne posecuju moto skupovi  na kojima se naplacuje ulaz po simbolicnih 300   400 din  da mogu dzabe  nebi sigurno naplacivali polazim od mog kluba  gubim dosta posetrilaca  bas zbog te ulaznice a bez koje mi ne mozemo otplatiiti sve troskove taj koji je organizirao skup bez sponzora sigurno zna o cemu pisem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2353 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja nisam organizovao ni jedan skup. Mozda i ne mogu realno da sagledam stvari,ali nije bas ni da nisam u pravu.

Nekad sam isao cesto,sada redje. U glavnom ne idem zato sto se osecam u neku ruku prevaren jer ja kao bajker platim tih 400 dinara,a moj drugar pesak udje za dvesta. Da se razumemo,pricam o ulasku na moto skup u subotu. Nisam jeo,nisam spavao,za poklon sam zakasnio... Nekako se zbog toga vise i okrecem putovanju motorom na dalje relacije. Ali volim i moto skupove. Ima to neku svoju draz. I kam,pucaci,paljenje guma,pasulj,pivo... sve...

E sad,i ja racunam drugacije kad putujem daleko. Vozim 500-600 km,400 dinara platim ali dobijem kamp mesto,dobijem klopu,dobijem poklon,jos jednom prespavam u kampu...

E sad,da li bi umesto 200 bajkera po 400 din za 200 dinara uslo 500. Pa tih 500 bajkera x pljeskavice,x pice,x suvozaci... A mozda i nije tako kako ja kazem... Kazem,ja nisam organizovao nikad,ali vidim da drugi mogu da organizuju sve to sa besplatnim ulazom za bajkere. I klopa. I kamp. I poklon. I Divlje jagode,YU grupa,Pusenje...

  Ajd sad, razmisljam na glas...eto...moje misljenje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Simbolicno po 500din? Pesaci 200din, motoristi 500din, pljeskavice duplo skuplje nego u gradu. Sve receno! Motoskupovi pretvoreni u vasare gde se gleda samo kako naplatiti, a kao za bajkere pa njima cena skuplja ulaza.

Uvek ulazim sa defilom i nikada ne platim ulaz koji je 500din, a kada sam gladan lepo odem do grada i kupim duplo jeftiniji hamburger i dosta boljeg ukusa...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Focus slazem se u potpunosti sa tobom. A ja pritom ne jedem meso i ni na jednom skupu jos nisam video da se ista prodaje za ovakve kao ja, a mislim da ima jos ljudi sa istim potrebama za bezmesnom hranom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moj klub "KINGS" Kraljevo, poslednjih par godina se okrenuo organizovanju skupova (KINGSTOCK) na svom rancu pored reke Ribnice. Skupovi su po principu nekadasnjih skupova, bez sponzora, standova sa "zanimacijama", bez ogromne skupe bine i skupih bendova...sve u old school fazonu, kao nekada kada su prikolice od kamiona glumile bine (kod nas je mala montazna bina jer prikolica i kamion ne mogu da pridju pored reke). Kao jedna malo vece zurka sa lepim kampom u hladovini, gde je akcenat na druzenju, motorima i dobroj muzici koja se nekada slusala na skupovima (blues)...npr. ove godine svira Row Hide i Fuzz Box.

Skup ima humanitarni karakter i ulaz se samo formalno placa, 100 dinara uz mogucnost da se donira neki dinar vise, jer sav prihod ide u humanitarne svrhe (ove godine se doniraju 2 osnovne skole u udaljenim selima).

 

Linkovi od prethodnih godina:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/103637-mc-kings-kraljevo-kingstock-18-20072014/?hl=kingstock

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/108776-kings-mc-kraljevo-242526jul-2015/?hl=kingstock

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Klubovi gube posetioce jer su se pretvorili u masine za uzimanje para od motorista. Uglavnom se pitaju dvojica-trojica ljudi i oni nemaju respekt prema ljudima koji su prevalili kilometre da bi bas tu potrosili neki dinar. Satro fore sa nestankom klope koja je za DZ, ali zato ima pljeska koja je duplo skuplja nego u gradu ali je zato manja. Cene pica su uvek kao promotivne a u stvari cene su full naduvane. I jos te cekaju na ulazu samo sto ne postave jezeve sa strane da ti izbuse gume ako slucajno prodjes a da ne platis. Da neko smisli nesto zanimljivo desavanje u kampu, to je vec nemoguca misija, vise se ni defilei kroz grad ili do neke zanimljive destinacije ne organizuju, znaci nema nista sto bi privuklo bilo koga da dodje na taj skup, a povrh svega toga jos i da naplatite ulaz, necuveno. E zato vise nema ljudi na skupovima kao nekada. To je moje vidjenje stvari, mozda gresim, ko zna?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

Najsmesnije od svega  kad organizatori kazu moramo toliko da naplacujemo ulaz inace smo u gubitku???Digli cene pica u nebesa,deru na ulazu za ulaznicu I jos u gubitku?Pa ljudi moji vas neko onda krade...Nas moto klub 10 godina pravi Moto zurke(ove godine je jubilarna  deseta),nikad nismo naplacivali ulaz,a do skoro smo I delili jedan bon za pice za svakog na ulazu(klopa naravno besplatna),I uvek smo bili u plusu!E sad ako je cilj da na Moto zurki zaradis par hiljada evra,onda je brate nemoj ni praviti!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Doktor - svaka vam cast!

Rale-Ca - ne gresis. Ja sam pre isao na dosta skupova, a sada slabo, mozda 2,3 obidjem bas zbog tih stvari. Cak u jednom mestu koje nebi da imenujem zaustavljaju ceo defile pred ulaz u motoskup i naplacuju karte samo da nebi neko prosao, a kolona se otegne kroz ceo grad i pola sata cekas da udjes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

neznem zasto je postalo neko nepisano pravilo da se ne posecuju moto skupovi  na kojima se naplacuje ulaz po simbolicnih 300   400 din  da mogu dzabe  nebi sigurno naplacivali polazim od mog kluba  gubim dosta posetrilaca  bas zbog te ulaznice a bez koje mi ne mozemo otplatiiti sve troskove taj koji je organizirao skup bez sponzora sigurno zna o cemu pisem

 

Izgubićete još više posetilaca.Naplaćujete ulaz za šta.

Moto skupovi su nekada davno bili u fukciji druženja motrciklista i uvek su koštali onoga ko ih je organizovao.Onda su se pojavili oni koji su tu videli zaradu i sve je otišlo u ....

Probajte da ne naplaćujete ulaz pa da vidite kolko će vam ljudi doći i potrošiti neke pare tu kod vas.Opet pod uslovom da to ne bude bezobrazno šišanje.

Ako imate nameru da napravite lepo druženje mora da vas košta tako je uvek bilo ako hoćete da zaradite na ostima onda istih nećete ni imati.

Nije poenta skupa zvučna imena na bini i preglasna muzika nije to koncert.Dovedite lokalne klince da sviraju i pokažu se uz normalne decibele da bi gosti mogli da pričaju međusobno i druže se pa će biti gostiju:I to  tek kad se to tako pokaže više se ne dolazi na obećanja.

A i šta to košta tako puno na skupu klopa dve oranije nečeg skuvanog koštaju 20000 prostor livada pogotovo u manjim sredinama dala opština muzika ili lokalci za malo para čak i džabe .Ako to članovi ne mogu da plate možda treba da s ezapitaju treba li im klub.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Evo sad je skup u Zrenjaninu na koji neću otići baš zbog te diskrimnacije.Motori plaćaju pešaci preko dana besplatno.Ja imam vremena da dođem po podne vidim se sa poznanicima i odem.Niti ručam niti slušam tamo neki koncert.Ako parkiram motor napolju ne košta ništa ako uđem motorom par stotina.

Skup parking.

Videću se sa poznanicima na nekom putovanju bože zdravlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

A da umesto Čorbi, Yu grupe , jagoda itd. dovedete jednom jedan dobar tribute band sa strane? Više mi muka ovih naših. Ali tu postoji jedan problem- ove grupe se dovlače da bi se privuklo što više pešaka=pare...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja