Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 30 minuta, Blaza je napisao:

Jbga, jos uvek nisam clan nijednog kluba, vozim skuter...

Valjda se nece ljutiti ako ponesem flajku dobre rakije i po koju limenku piva, sve zavisi od prostora pod sedistem.

Za rakiju niko nigde ne pravi pitanje jer se retko prodaje na skupovima,a pivo pa jbg. glavni izvor prihoda na skupovima je prodaja piva

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bas sam hteo da napišem da jedini način da se "odužimo" i podržimo neki klub na moto skupovima jeste upravo da kupujemo pivo na njihovim moto skupovima. Pogotovo ako neki mali moto klub nema mogućnosti za neka sponzorstva i onda sami moraju da izfinansiraju moto druženje... Red je da makar to pivo kupimo kod njih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
pre 15 minuta, Motorcyclist je napisao:

Cest je problem sto samo postoji jedna vrsta piva na skupu, u zavisnosti od sponzora.

To mi nikad nije bio problem :stabre::lol2:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 895 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 44 minuta, Motorcyclist je napisao:

Cest je problem sto samo postoji jedna vrsta piva na skupu, u zavisnosti od sponzora.

Zasto bi to bio problem? Nije festival piva, no posnog budzeta moto skup :) Sta se toci, to se uzima. Ko nece, nek pije nesto drugo, trece :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1811 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ma nema problema za pivo, nisam znao da se tako pokrivaju troskovi, to je reseno. Ja sam samo hteo da ponesem nesto kao poklon. Jos mi lakse da samo ponesem flasu ljute za domacine.

Samo me interesuje za spavanje, ako ga bude, da li nositr satore ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4268 postova
1 hour ago, draki said:

Zasto bi to bio problem? Nije festival piva, no posnog budzeta moto skup :) Sta se toci, to se uzima. Ko nece, nek pije nesto drugo, trece :) 

Pa problem je, ali kazem kako kome. :) Uglavnom uzmem par komada u rancu kad dolazim pa posle za vreme koncerta kupim kod domacina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4268 postova
15 minutes ago, ThePainkiller said:

Bice mesta za šatore, ali mislim da je mesto ograničeno, pa ne znam koliko će moći da primi šatora. Treba na vreme doći i zauzeti mesto... ;)

Imas scr shot mesta, gde je to uopste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 52 minuta, Motorcyclist je napisao:

Imas scr shot mesta, gde je to uopste?

Nemam. Drugar mi je rekao da će u nekoj hali/prostoriji biti mesta za šatore i da zato ne može stati puno šatora. On je bio kod njih već pa pretpostavljam da zato zna...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4268 postova
2 minutes ago, ThePainkiller said:

Nemam. Drugar mi je rekao da će u nekoj hali/prostoriji biti mesta za šatore i da zato ne može stati puno šatora. On je bio kod njih već pa pretpostavljam da zato zna...

Ja sam kontao da je poljana, nesto u prirodi posto je Fruska Gora tu itd. :)
Ako neko ima slike kampa neka postavi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 895 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

A jel potvrdjeno da moze da se organizuju ovog tipa dogadjaji? Ne bih volio da se razocaramo :kafa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f
Pre 4 sati, draki je napisao:

A jel potvrdjeno da moze da se organizuju ovog tipa dogadjaji? Ne bih volio da se razocaramo :kafa:

Dolazi Draki, da se konacno vidimo a za dogadjaj ne brini, dobijena je dozvola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Kao sto je kolega pre neki post napisao da ce domacin Nedja ove godine izmestiti desavanje na fudbalsko igraliste ocekujem da ce biti dosta mesta za satore.

Prolaz preko mosta iz Backe Palanke se odvija normalno za tranzit, uz pasos. Zeleni karton ne treba.

Moto skup u Vizicu je jedan od najboljih, meni licno, jer ga organizuje pomenuti Nedja koji je kao prvo divan covek, pravi drugar i domacin pa se svi ucesnici tako i ponasaju.

One velike rupe na Partizanskom putu su pokrpljene tako da od Lezimira mozete do Vizica bez problema.

Beogradjani i svi koji dolaze iz pravca Batajnica, S.Pazova, Indjija mogu posle Indjije skrenuti levo na raskrsnici Cortanovci-Remeta, ka Remeti i taj put vodi do Iriskog Venca. Venac predjete i samo pravo, imate cetrdesetak km po Fruskoj Gori do Vizica.

Tako da nemate razloga da ne dodjete ;).

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
Pre 7 sati, sasa ns 1 je napisao:

da li traže neki test na koronu ili dokaz za tranzit

Ne, nista ti nije potrebno. Saobracajna i pasos, to je sve.

 

Nisam napisao da u Nestinu, par kilometara od Vizica, ima nekoliko vikendica koje se rentiraraju pa bi se moglo naci nesto za prenociste, ako nekom treba. Ili preko mosta u Backu Palanku, 7 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1097 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 7 sati, sasa ns 1 je napisao:

da li traže neki test na koronu ili dokaz za tranzit

Za sve koji su u nedoumici za prelaz preko Hrvatske,ne traze nista,samo pitaju gde idete,nekad nasi na izlazu traze saobracajnu.

Svake nedelje prolazim tuda po 2,3 puta(SM-Palanka) zbog posla-za sada nema prpoblema.

Vizic je sjajan skup,ne zato sto je nas sremacki nego su stvarno ljudi opusteni i zajebancija je stalno,a o klopi da ne pricam,samo da ne bude neke kise.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2770 postova

ova tura obavezno za one koji dolaze iz beograda,ima potpuno nov put vrhom fruške gore otprilike pola puta od banstola do vizia,onda manji deo loš pa onda normalan put.Povratak uz dunav

 

Screenshot_2020-09-13 Route planner - Michelin driving directions and walking route planner.png

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4268 postova

Član Kriznog štaba epidemiolog dr Branislav Tiodorović u izjavi za naš portal kaže da je odluka o uvođenju obaveznog nadzora za građane koji od petka u 18 časova ulaze u Srbiji uvedena zbog "velikog požara", kako je opisao epidemiološku situaciju u Crnoj Gori, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini. On objašnjava da će građanima koji dolaze iz zemalja sa porastom broja obolelih od korone biti uručivano obaveštenje prema kojem su obavezni da se u roku od 24 sata jave u kovid ambulanti doma zdravlja kojem pripadaju.

 

https://nova.rs/vesti/drustvo/tiodorovic-za-nova-rs-nove-mere-sa-mora-u-kovid-ambulantu/?ref=fbnova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja