Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36
On 6/25/2020 at 2:31 PM, Pingvin37 said:

Ne verujes u Koronu, pazi konstataciju... A sta tu ima da se veruje? Kad si video 300 mladih mahom od 20-45 godina da lezi maltene u julu mesecu u bolnici  na Bezanijskoj kosi u Beogradu zbog upale pluca, jakog kaslja temperature itd. Tad se uglavnom lezi na Adi ili nekim od bazena u Beogradu. Sunca se.Bolest nazalost postoji, verovao ti ili ne. 

 

A sto se tice skupova ne znam gde pevaju folk pevacice? Zar ima toga, pogotovo ovog sa folk pevacicama? Prvi put cujem. 

 

Naravno da virusi postoje,al ove je prenaduvano.Samo mi molim te objasni da ove godine nema sezonskog gripa,svinjski i pticiji grip,sars i jos bi mogao navesti par virusa.Samo korona postoji???

Mozes bilo gde da se zarazis,ako tako gledamo.

Virus se ne tako pobedjuje da se ljudi zatvaraju u kuce.

A folk pevajke si imao kod Mk Batane.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
16 minutes ago, wiking said:

Naravno da virusi postoje,al ove je prenaduvano.Samo mi molim te objasni da ove godine nema sezonskog gripa,svinjski i pticiji grip,sars i jos bi mogao navesti par virusa.Samo korona postoji???

Mozes bilo gde da se zarazis,ako tako gledamo.

Virus se ne tako pobedjuje da se ljudi zatvaraju u kuce.

A folk pevajke si imao kod Mk Batane.

Videh sad. Bar su ljudi iskreni, ne glume lazne rokere, sto je po meni casnije nego gomila ljubitelja narodnjaka koja je prisiljena na kao neki rok. Mislim da je i bolje tako na kraju krajeva nego se folirati. 

 

Sve znam, al nerealno da mladji ljudi leze po bolnicama i nije im dobro u julu mesecu. To nazalost govori da je ovo nesto potpuno novo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1811 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Lepo ja kazem, treba iskoristiti svaki trenutak za voznju, i druzenje, bilo da je skup ili vikend voznja...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
Pre 5 sati, Blaza je napisao:

Lepo ja kazem, treba iskoristiti svaki trenutak za voznju, i druzenje, bilo da je skup ili vikend voznja...

Podrzavam skroz, sad za vikend u Beloj Crkvi bio fantazija mesto i ono jezero, inace po prvi put sam otiso tamo.

U Apatinu bi trebalo biti ovaj vikend , al videcemo sta ce se do petka izdesavati :stabre: 

Фотографија корисника Vladimir Tor

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 17 minuta, Motorcyclist je napisao:

Ko je sutra u Apatinu osim Dominatora? :D

Prijavljujem se... :jee1:

Taman (ako sve prođe ok) da vidiš novu makinu... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 11 minuta, Motorcyclist je napisao:

Danas ce osvojiti neko ulje na igrama garant xD

Ako se ne napije pre nego što igre uopšte i počnu... :lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 762 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On 28.6.2020. at 12:59, wiking je napisao:

Samo mi molim te objasni da ove godine nema sezonskog gripa,svinjski i pticiji grip,sars i jos bi mogao navesti par virusa.Samo korona postoji???

 

Jedno vreme su egzistirali u kolaboraciji, a onda je pre koju nedelju jedan virus preuzeo potpunu dominaciju. Mora da se zna ko je tu "glavni virus" - MOŽE BITI SAMO JEDAN!!! :rolleyes: 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1811 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne vredi, bice Juli 2020 pauza za skupove, videcemo za Avgust...

Ovo je uhvatilo maha, treba se cuvati, nije za igranje...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2315 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ljudi,manite se moto skupova u ovo jebeno vreme. Samo praktikujte solo vožnje ili manje grupe od dva-tri motora. Nosite maske. Korona se širi baš na skupovima, svadbama, rodjendanima... Kad se prenese posle roditeljima,bakama, dekama biće kasno. 

Znam da mnogi smatraju ovo teorijom zavere i da korona postoji samo na tv-u, ali bi ipak trebalo da budemo odgovorni prema drugima. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Da ima nesto to je istina,al da ovo nije korona virus,to je sigurno.Korona virus se ne ponasa ovako agresivno,i poznat je jos iz krajem 60 godina.Danas vec govore,da verovatno se vec siri vazduhom....Pojma nemaju sta i kako,samo lupetaju.Treba se cuvati kao i pre,jer od ovih na vlasti necemo nista dobro dobiti.

A kao drugo maska obicna nepomaze nista,jer navodno se siri dodirom.Tako je bila prva prica,sad ide druga da mozda se siri vazduhom?

Neverujem vise nikom,jer kako je to moguce da u 21 veku neznamo napravit lek za takav virus,koji se moze oprati sapunom....

Bitno da za ratove,oruzje,itd uvek ima strucnjaka na ovom svetu...

Nazalost pocelo je selektiranje ljudi od strane Sorosa,Bil Gejtsa,rotcild familije,itd.Vise nije potrebno ratovati da bi se neki narod obrisao,pustis ovakav jedan virus,i gotova stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2315 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Iskreno ne znam šta da kažem.  Nisam stručan po tom pitanju i ne želim da sad komentarišem nesto što ne znam. Meni toliko radi savest da ne želim da ja budem taj koji je preneo virus nekom i da taj neko od tog virusa umre.

Činjenica je da nema leka,da nema testova, da se lekovi koriste onih koje imamo, testovi krvi nisu pouzdani ,a mislim da ni bris nije 100% siguran.

Misli da je na nama da se čuvamo,ako ne zbog sebe onda prvenstveno zbog drugih. Ne kažem ja da neko namerno ide okolo i kašlje, ali ipak treba povesti računa. Okupljanje definitivno nije način da se zaštitimo. Već sam rekao- vozite motore solo ili u malim grupama. Zaštitite sebe i druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja