Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ja bio u S. Mitrovici u usao za dz. Bilo i ljudi i motora. Valjda su naplacivali samo pesacima, sto je sa druge strane ok jer kad das za gorivo bar ulaz da bude free.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ma kakvi klubovi,sve je izgubilo smisao,u malim mestima ko se s kim popicka odmah se pravi novi klub,a sve zbog para.Postali su kao politicke stranke.Predsednici klubova hoce da budu kao onaj debeli osisani severnokoreanac.Prica se o nekom kao druzenju i starim vremenima,motoraskoj solidarnosti i slicno,a gde ste bili gospodo iz klubova kad je trebalo pomoci Kawazokiju da vrati motor iz Juzne Amerike.Svima je poslao mail i niko se nije udostojio da odgovori,a od vas toliko mogli ste po clanu odvojiti stvarno simbolicno 100-200 dinara i stvar resena.Niko se nije javio zato sto vas boli uvo za ljude,samo vam je bitno kako ste prosli posle skupa(licno slusao istu pricu vise puta).Kao i sve u ovoj zemlji i koncept klubova(ovakvih) je propao.Sve ste upropastili,pohlepom i bahatoscu(cast malom broju izuzetaka).Over and out.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo da malo pojasnim nasu situaciju  MC KISACHCROWS iz Kisaca vodim vec sestugodinu  nikako da me smene sto bi vec i bilo vreme dosadilo mi al vujemo lane bilo 250olim motore volim skupove i suvise vec dosta znam kako sta funkcionise  Mi nazalost ulaz naplacujemo lane bilo 250 din za dva dana pesaci placali 200 din po danu  a sad o onim hiljadama evra koje zaradjujemo......kad smo lane sve poplacali ostalo je 120 e i oko 5hiljada dinara da clanarina je 2000 din ghodisnja ima nas 14 clanova to je 28000 din .znaci ovaj skup koji cemo raditi imamo oko 45 hiljda din   donacije nece biti jer svi kazu teska vremena. ako nekog zanima troskovnik 800 e bina   400 e klopa mi spremqamo pasulj i sarmu i to ko kolko moze da pojede nije se desilo da gost nije dobio to tvrdim jer jA STROGO VODIM RACUNA O TOME. muzicari i to oni jeftiniji nece ispod 80 ev ni da pristupe bini,,, imamo 4 grupe znaci 32o e samo bendovima ...sad kolega piso prikolicu  pa nece da stave ozvucenje na bilom kakav pod  mora biti tepih ispod i ostale stvari....ako ne uzmem binu a pravim na prikolici ozvucenje ce me izaci najmanje 300 e ako neko nudi za manje evo ja ga angazujem pa dragi moji bajkeri kako god hocete   mesna zajednica digla ruku nema kazu grad neda itd.... pa hocete li doci na pasulj i muziku iz komjutera ...sigurno necete  nemojmo se zavaravati kolega napiso neki klinci da sviraju al ni klinci nisu naivni njihova cena nije ispod 50 e  ako neko ima nek mi javi  pa dragi moji ako imamo toliku zaradu  dve  tri hiljade evra cu je sa vama rado podeliti,, za sada toliko  pozdrav janko demro st .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Zaboravio si da u troskove dodas dnevnice promoterkama. Ako neki motoklubovi mogu da ne naplacuju ulaz ili da naplacuju po 100-200dini daju u humanitarne svrhe o cemu onda pricamo. Necemo vasar nego motoskup!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

pozdrav evo da malo pojasnim nasu situaciju  MC KISACHCROWS iz Kisaca vodim vec sestugodinu  nikako da me smene sto bi vec i bilo vreme dosadilo mi al vujemo lane bilo 250olim motore volim skupove i suvise vec dosta znam kako sta funkcionise  Mi nazalost ulaz naplacujemo lane bilo 250 din za dva dana pesaci placali 200 din po danu  a sad o onim hiljadama evra koje zaradjujemo......kad smo lane sve poplacali ostalo je 120 e i oko 5hiljada dinara da clanarina je 2000 din ghodisnja ima nas 14 clanova to je 28000 din .znaci ovaj skup koji cemo raditi imamo oko 45 hiljda din   donacije nece biti jer svi kazu teska vremena. ako nekog zanima troskovnik 800 e bina   400 e klopa mi spremqamo pasulj i sarmu i to ko kolko moze da pojede nije se desilo da gost nije dobio to tvrdim jer jA STROGO VODIM RACUNA O TOME. muzicari i to oni jeftiniji nece ispod 80 ev ni da pristupe bini,,, imamo 4 grupe znaci 32o e samo bendovima ...sad kolega piso prikolicu  pa nece da stave ozvucenje na bilom kakav pod  mora biti tepih ispod i ostale stvari....ako ne uzmem binu a pravim na prikolici ozvucenje ce me izaci najmanje 300 e ako neko nudi za manje evo ja ga angazujem pa dragi moji bajkeri kako god hocete   mesna zajednica digla ruku nema kazu grad neda itd.... pa hocete li doci na pasulj i muziku iz komjutera ...sigurno necete  nemojmo se zavaravati kolega napiso neki klinci da sviraju al ni klinci nisu naivni njihova cena nije ispod 50 e  ako neko ima nek mi javi  pa dragi moji ako imamo toliku zaradu  dve  tri hiljade evra cu je sa vama rado podeliti,, za sada toliko  pozdrav janko demro st .

Cemu ta 'ebena bina i bendovi... pa jel to moto skup ili muzicki skup?? jel tamo ljudi idu na koncert ili na motor susret? to je problem skupova danas, jer su stvari malo pobrkane... sto se mene tice, SASVIM dovoljno ce biti tiha muzikica IZ KOMPJUTERA, uz koju mogu da cujem sebe  i da popricam sa nekim.

Ja kad idem na moto susret, idem zbog MOTORA, i LJUDI  koji voze motore, drugo me NE zanima.

A inace, nekad sam isao na 10-11 moto susreta godisnje, a sad jedva jednom godisnje odem, smorilo me, to je vasar postao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

I još nešto: zašto uvek "slučajno" se zaboravi na plakatu staviti kolika je cena ulaza???

 

Spamacu dok ne dobijem odgovor. Jel to neki deal MAS organizacije???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

I još nešto: zašto uvek "slučajno" se zaboravi na plakatu staviti kolika je cena ulaza???

Spamacu dok ne dobijem odgovor. Jel to neki deal MAS organizacije???

Зато што се код мас-а зна тарифа.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Racunaju se samo troskovi? A gde je zarada od prodatog pica, majica, pljeskavica, tezge sa gumama, opremom, kurcima, palcima...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

 

I još nešto: zašto uvek "slučajno" se zaboravi na plakatu staviti kolika je cena ulaza???

Spamacu dok ne dobijem odgovor. Jel to neki deal MAS organizacije???

Зато што се код мас-а зна тарифа.

 

Neka napisu tarifu lepo da se vidi. Ne da svaki put ispitujemo koliko je ulaz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

 

 

 

I još nešto: zašto uvek "slučajno" se zaboravi na plakatu staviti kolika je cena ulaza???

Spamacu dok ne dobijem odgovor. Jel to neki deal MAS organizacije???

Зато што се код мас-а зна тарифа.

 

Neka napisu tarifu lepo da se vidi. Ne da svaki put ispitujemo koliko je ulaz

 

To ti je kao oglas bez cene, za informacije u inbox  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Prvog vikenda u junu MC Rad Runners iz Novog Beceja organizuje moto druzenje,ulaz naravno free.Vise detalja o druzenju uskoro u temi moto skupovi.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Neko gore je pitao kada je skup u Kraljevu...22-24.jul 2016.

 

Sto se tice organizacije skupa i sta koliko kosta, onaj troskovnik i zarada se uklapaju i kod nas. Ko nije nista organizovao to ne moze da shvati. Bez ozbiljnih sponzora, nemoguce je organizovati bilo kakav veci dogadjaj. Troskova ima nenormalno mnogo, od osnovnih bina, bendovi, ozvucenje, satra sa stolovima i klupama, priprema prostora gde se organizuje dogadjaj...pa do onih sitnih neprimetnih troskova koji izvuku iz budzeta gomilu novca (taniri, case, salvete, po neko pice za muzicare i ljude koji pomazu...) sto se vidi tek na kraju kada se podvuce crta.

Mi organizujemo mali skup sa malim bendovima i bez sponzora (tek po neka sitna donacija bez koje bi sigurno bili u minusu-nakon skupa se vrsi sravnjivanje u dinar), gde se ulaz takoreci nenaplacuje (simbolicno 100din u humanitarne svrhe) sa jeftinim picem (prosle godine limenka piva 0,5l je kostala 100din), besplatnom klopom dva dana i gde akcenat nije na koncertu vec na druzenju sa istomisljenicima...i verujte da zarade skoro da i nema, a svi iz kluba tu potrose barem po 50€ (svi placamo tj. doniramo za ulaznice jer je humanitarnog karaktera i osim par besplatnih pica sve ostalo placamo)...sto bi jedan moj drugar rekao-za pare koje potrosimo mi iz kluba mogli bi da organizujemo sebi zezanje kakvo hoces i bez ogromnog cimanja koje je neminovno tokom organizacije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Racunaju se samo troskovi? A gde je zarada od prodatog pica, majica, pljeskavica, tezge sa gumama, opremom, kurcima, palcima...?

druze da ti ja objasnim zaradu od pica imas 25 din po pivu tocenom od majica nemas zaradu jer ako hoces da te ljudi ne pljuju moras uzeti kvalitetne majice  i kvalitetnu stampu ako znas o cemu pricam od pljeskavica mi nemamamo nista dobijam maksimum  5 hiljada za mesto  sta jos a da tezgari njih ne zovem jer i od njih nikakva vajda kazu slabo bajkeri pazare samo gledaju znam o ovim zaradama previse pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Neko gore je pitao kada je skup u Kraljevu...22-24.jul 2016.

 

Sto se tice organizacije skupa i sta koliko kosta, onaj troskovnik i zarada se uklapaju i kod nas. Ko nije nista organizovao to ne moze da shvati. Bez ozbiljnih sponzora, nemoguce je organizovati bilo kakav veci dogadjaj. Troskova ima nenormalno mnogo, od osnovnih bina, bendovi, ozvucenje, satra sa stolovima i klupama, priprema prostora gde se organizuje dogadjaj...pa do onih sitnih neprimetnih troskova koji izvuku iz budzeta gomilu novca (taniri, case, salvete, po neko pice za muzicare i ljude koji pomazu...) sto se vidi tek na kraju kada se podvuce crta.

Mi organizujemo mali skup sa malim bendovima i bez sponzora (tek po neka sitna donacija bez koje bi sigurno bili u minusu-nakon skupa se vrsi sravnjivanje u dinar), gde se ulaz takoreci nenaplacuje (simbolicno 100din u humanitarne svrhe) sa jeftinim picem (prosle godine limenka piva 0,5l je kostala 100din), besplatnom klopom dva dana i gde akcenat nije na koncertu vec na druzenju sa istomisljenicima...i verujte da zarade skoro da i nema, a svi iz kluba tu potrose barem po 50€ (svi placamo tj. doniramo za ulaznice jer je humanitarnog karaktera i osim par besplatnih pica sve ostalo placamo)...sto bi jedan moj drugar rekao-za pare koje potrosimo mi iz kluba mogli bi da organizujemo sebi zezanje kakvo hoces i bez ogromnog cimanja koje je neminovno tokom organizacije.

ja vas   razumem i podrzavam cenu od maksimum 250 din za dva dana 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

jos nesto onim koji nas bojkotuju zbog ulaza dosta mi je tapsanja po ramenu i postovi bilo je ok  znam i sam da je bilo ok  znam i da su bili puni satori sarme ..da se nadje sutra i da se ponese kuci za nedelju  da zena ne kuva al to nije svrha ove price .jos jednom pokusajte praviti nesto bez pomoci sa strane pa se javite molim vas  od mene toliko pozdrav Janko Demro st, predsednik McKisachcrows Kisač 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

 

neznem zasto je postalo neko nepisano pravilo da se ne posecuju moto skupovi  na kojima se naplacuje ulaz po simbolicnih 300   400 din  da mogu dzabe  nebi sigurno naplacivali polazim od mog kluba  gubim dosta posetrilaca  bas zbog te ulaznice a bez koje mi ne mozemo otplatiiti sve troskove taj koji je organizirao skup bez sponzora sigurno zna o cemu pisem

 

Izgubićete još više posetilaca.Naplaćujete ulaz za šta.

Moto skupovi su nekada davno bili u fukciji druženja motrciklista i uvek su koštali onoga ko ih je organizovao.Onda su se pojavili oni koji su tu videli zaradu i sve je otišlo u ....

Probajte da ne naplaćujete ulaz pa da vidite kolko će vam ljudi doći i potrošiti neke pare tu kod vas.Opet pod uslovom da to ne bude bezobrazno šišanje.

Ako imate nameru da napravite lepo druženje mora da vas košta tako je uvek bilo ako hoćete da zaradite na ostima onda istih nećete ni imati.

Nije poenta skupa zvučna imena na bini i preglasna muzika nije to koncert.Dovedite lokalne klince da sviraju i pokažu se uz normalne decibele da bi gosti mogli da pričaju međusobno i druže se pa će biti gostiju:I to  tek kad se to tako pokaže više se ne dolazi na obećanja.

A i šta to košta tako puno na skupu klopa dve oranije nečeg skuvanog koštaju 20000 prostor livada pogotovo u manjim sredinama dala opština muzika ili lokalci za malo para čak i džabe .Ako to članovi ne mogu da plate možda treba da s ezapitaju treba li im klub.

 

Komentar za 10+  :takoje: Po meni su uvek male lokalne rock grupice,napravile najbolju atmosferu na moto skupovima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Uglavnom svi klubovi koji su po okriljem MAS-a,ce da puknu pre ili kasnije.Previse idu na zaradu,ali  ih i Mas tera na to.Meni licno nesmeta da platim i 500 dinara za ulaz,al nevolem kad me deru na hrani i picu.Na svakom moto susretu potrosim oko 50 eura bez goriva,ako hoces da uzivas.Nije da zalim pare,ali za tih 50 eura ja se spustim do mora(Subotica-Budva).Ali zato jos uvek ima malih dobrih susret-zurkica,na koje vredi otici,i odrzavat drugarstvo :jee1: Ove godine zelim da odem na moto susret u Kisac  :) Sta cu, volem te Sarme..... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

E moji ljudi, dosta vas laprda gluposti. Stvarno ta bina kosta 2500e i grupa glavna u subotu 3000e, plus ostale grupe po 100e-500e. Ko je bio u SM, video je to sve sto je placeno. U principu moto susret izlazi uvek preko 10.000e. Znate dobro, vi koji ste bili da je ulaz za motore bio besplatan, a pesaci da su placali. Da klope besplatne nije nikad nestalo, jednostavno se zna kad je dorucak i kad je rucak. Combe uvek obavestinsa bine. Ljudi, idete na koncerte gde karte kostaju po par hiljada dinara, a iste grupe sviraju i svirate k...u za 300din oko ulaza. Zaista, ako je 300din problem, ostavite broj racuna pa cemo skupljati pomoc, a motor slobodno prodajte

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

@miki, promasio si temu totalno. Bas pricamo o tom pretvaranju u vasar zbog tih skupih bina,jednih te istih skupih bendova,gomile pesaka,pljeskavica...sve to nije potrebno...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Kad ne bude, bice kontra efekat. Smoricete se. Svako nastoji da napreduje u necemu, inace cemu svrha bilo cega ako ces ici unazad?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Miki ti si navikao da ti se umiljavaju promoterke, da vitlas go go igracice, da se pored ogromne bine osecas kao na koncertu, kakav je pre bio motoskup a kakav je danas i ko je danas sve "biker", svaki klinjos koji kupi 600ccm i vise pa se kurci. Muka mi vise od motoskupova sto nisu nizasta vise i takvih "biker-a"

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja