Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 9 sati, Forsberg je napisao:

Jel ima neko program za Šabac ovog vikenda?

Има код МК Батане ал није из ове теме  ;)  

2 фолк певачице , 3 рок бенда , 1 ди џеј , 3 стриптизете ... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

@Nemus

Da ne ostanem dužan odgovor pošto je zaključana tema dok sam kuckao odgovor.

Naravno da ne razumeš kada ne čitaš pažljivo. Da pokušam da objasnim. Možda i ne bih ali sada baš hoću jer je zaključana tema.

Na ovaj skup sam otišao jer sam se vozio tim krajevima za vikend pa sam hteo da svratim i na ovo dešavanje, bilo mi usput. Nisam išao ciljano tamo, pa me nije zanimalo koliko košta ulaz na skup i da li se naplaćuje.

Cena ulaznice je jako malo novca u odnosu koliko me koštao taj vikend vožnje, zanemarljivo malo.  

Poenta priče je da ako si već platio ulaz, mogao si dobiti neku sitnicu koja košta smešno malo ali ostane kao neki suvenir, uspomena, znak pažnje. Kao što dobiješ jelte na većini skupova.

Kolega je napisao da je dobio u petak, verovatno je nestalo tih darova do subote :))).

Dalje, taj bik na ražnju ( napisaše gratis ) , gulaši i ostale djakonije su potrajale jako kratko, masa ljudi je ostala bez ručka. Dobro, kupovali su pljeske na štandu pored, njih nije nestalo :))))

Dalje, dovezem čist motor na skup, a izadje kao prasence iz blata. Morao sam još 500 kinti da dam da ga upristojim  :)))

To su stvari koje su meni lično zasmetale i hteo sam da ukažem na njih, možda poprave za dogodine. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Pozdrav svima i nadam se da ste svi ok. 

Davno beše ta 2013. kada sam pokrenuo ovu temu o besplatnim ulazima na moto skupovima. Drago mi je da je većina klubova počela da ne naplaćuje ulaz. Nije to neka preterano velika stavka ali ako bi svaki vikend negde išao i plaćao ulaz pored svog potrebnog održavanja motora, registracije i ostalih troškova mislim da tad i ne bi bila baš zanemarljiva stavka. 

 

Ovo prilikom želim i da najavim moto skup u organizaciji MK KUMOVA iz Srpske Crnje. Ovo nam je 11. skup po redu i naravno kao i do sad ulaz je slobodan za sve, hrana je besplatna za sve i ima je dovoljno za sve, piće jeftino kao i do sad. Dobra rock muzika obezbeđena kao i kamp u debeloj 'ladovini. U blizini kampa je i bazen pa ko želi može da se osveži.

Ko je bio zna o čemu pričam a ko nije bio verovatno je čuo od nekoga kako je kod nas.

Slobodno se javite BJBajkeri da popijemo pivo kad dođete. :)

 

17.-19.07.2020. moto skup MK KUMOVI Srpska Crnja. 

 

 

 

 

599538_2241361130686_756158028_n.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
Pre 10 sati, Motorcyclist je napisao:

Momci sta mislite, hoce nova zabrana i prc sa skupovima ili?

To ovde niko ne moze znati , al za sad se nista ne prica o dogadjaijma na otvorenom.

Ima nade da budemo postedjeni, nadam se ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36
Just now, Motorcyclist said:

Momci sta mislite, hoce nova zabrana i prc sa skupovima ili?

Moto suret u Debeljaci otkazan ovaj vikend,zbog navodno korone...Bela crkva i Mihajlovo drze susret ovaj vikend.Izgleda da neko moze,a neko nemoze...Sad budi pametan :stabre:

Ja mislim da treba iskoristiti svaki susret koji bude,jer pitanje kad ce nas opet zatvoriti...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI
On 19.6.2020. at 1:59, Milanezi je napisao:

@Nemus

Da ne ostanem dužan odgovor pošto je zaključana tema dok sam kuckao odgovor.

Naravno da ne razumeš kada ne čitaš pažljivo. Da pokušam da objasnim. Možda i ne bih ali sada baš hoću jer je zaključana tema.

Na ovaj skup sam otišao jer sam se vozio tim krajevima za vikend pa sam hteo da svratim i na ovo dešavanje, bilo mi usput. Nisam išao ciljano tamo, pa me nije zanimalo koliko košta ulaz na skup i da li se naplaćuje.

Cena ulaznice je jako malo novca u odnosu koliko me koštao taj vikend vožnje, zanemarljivo malo.  

Poenta priče je da ako si već platio ulaz, mogao si dobiti neku sitnicu koja košta smešno malo ali ostane kao neki suvenir, uspomena, znak pažnje. Kao što dobiješ jelte na većini skupova.

Kolega je napisao da je dobio u petak, verovatno je nestalo tih darova do subote :))).

Dalje, taj bik na ražnju ( napisaše gratis ) , gulaši i ostale djakonije su potrajale jako kratko, masa ljudi je ostala bez ručka. Dobro, kupovali su pljeske na štandu pored, njih nije nestalo :))))

Dalje, dovezem čist motor na skup, a izadje kao prasence iz blata. Morao sam još 500 kinti da dam da ga upristojim  :)))

To su stvari koje su meni lično zasmetale i hteo sam da ukažem na njih, možda poprave za dogodine. 

Molim te posalji mi broj racuna ili tel.da ti uplatimo 500 kinti..Da ne stetis...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 7 sati, orlovi je napisao:

Molim te posalji mi broj racuna ili tel.da ti uplatimo 500 kinti..Da ne stetis...

Lepo si vaspitan, zaključaš svoju temu pa pljuckaš u tudjoj...

Teško onome koga ti pomažeš, kakav si domaćin videlo se i pokazalo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 14 sati, wiking je napisao:

Moto suret u Debeljaci otkazan ovaj vikend,zbog navodno korone...Bela crkva i Mihajlovo drze susret ovaj vikend.Izgleda da neko moze,a neko nemoze...Sad budi pametan :stabre:

Ja mislim da treba iskoristiti svaki susret koji bude,jer pitanje kad ce nas opet zatvoriti...

A mozda ne bi bilo lose da jednu godinu preskocimo moto susrete :) Realno mislim da je kranje vrijeme da se to malo redukuje :) a ne bi bilo lose malo odmoriti od one lose strane moto susreta pa cak i ove teme u kojoj se vazda vodi polemika oko ulaza... 

 

U RS nisu dozvoljeni javni skupovi ali i pored toga mnogi se nadaju da ce organizovati susret te pompezno najavljuju i onda par dana prije otkazuju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

jBG  preskačemo život poslednjih 30 god.    Šta ako sutra ne postoji ? 

 Ako treba iskoristiti svaku vožnju i ako treba steći imunitet ?   

Redukcija  skupova  i  ono loše na njima su drugi par opanaka  ;) 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 32 minuta, Jašim je napisao:

jBG  preskačemo život poslednjih 30 god.    Šta ako sutra ne postoji ? 

 Ako treba iskoristiti svaku vožnju i ako treba steći imunitet ?   

Redukcija  skupova  i  ono loše na njima su drugi par opanaka  ;) 

Moze da se vozi i mimo moto skupova :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
Pre 12 sati, Motorcyclist je napisao:

Vidja li neko tu zenu? :D Video sam je zadnjih godina na skupovima. Al nisam Velju xD

Velja je lik koji se samo u Vajskoj misteriozno pojavljuje :lol2:

Toliko sam ja zakljucio

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
49 minutes ago, Dominator96 said:

Velja je lik koji se samo u Vajskoj misteriozno pojavljuje :lol2:

Toliko sam ja zakljucio

Mislim da sam ga video davno i u Futogu i u Apatinu, lik je furao neki slamnati sesir xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36
Just now, draki said:

A mozda ne bi bilo lose da jednu godinu preskocimo moto susrete :) Realno mislim da je kranje vrijeme da se to malo redukuje :) a ne bi bilo lose malo odmoriti od one lose strane moto susreta pa cak i ove teme u kojoj se vazda vodi polemika oko ulaza... 

 

U RS nisu dozvoljeni javni skupovi ali i pored toga mnogi se nadaju da ce organizovati susret te pompezno najavljuju i onda par dana prije otkazuju... 

A zasto bi preskakali nesto.Kao sto Jasim kaze,30 godina preskacemo uvek nesto.Istina je da su poslednjih godina jako svi skocili da prave susrete,i onda se razvukla raja na sve strane.Zbog toga je i opao kvalitet susreta.Sad neko otkazuje susret zbog korone,a neko ne.Ja licno neverujem u ovaj virus,njima je bitna stvar da nas vakcinisu,i onda vise nema virusa....

p.s:Meni nikad nije bio problem platit ulaz,ako taj susret vredi.Ali da me deru na ulazu,i posle da slusam neke 2 folk pevacice i neke tehno di-dzejeve,nedolazi u obzir :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, wiking said:

A zasto bi preskakali nesto.Kao sto Jasim kaze,30 godina preskacemo uvek nesto.Istina je da su poslednjih godina jako svi skocili da prave susrete,i onda se razvukla raja na sve strane.Zbog toga je i opao kvalitet susreta.Sad neko otkazuje susret zbog korone,a neko ne.Ja licno neverujem u ovaj virus,njima je bitna stvar da nas vakcinisu,i onda vise nema virusa....

p.s:Meni nikad nije bio problem platit ulaz,ako taj susret vredi.Ali da me deru na ulazu,i posle da slusam neke 2 folk pevacice i neke tehno di-dzejeve,nedolazi u obzir :)

Ne verujes u Koronu, pazi konstataciju... A sta tu ima da se veruje? Kad si video 300 mladih mahom od 20-45 godina da lezi maltene u julu mesecu u bolnici  na Bezanijskoj kosi u Beogradu zbog upale pluca, jakog kaslja temperature itd. Tad se uglavnom lezi na Adi ili nekim od bazena u Beogradu. Sunca se.Bolest nazalost postoji, verovao ti ili ne. 

 

A sto se tice skupova ne znam gde pevaju folk pevacice? Zar ima toga, pogotovo ovog sa folk pevacicama? Prvi put cujem. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 9 sati, draki je napisao:

A mozda ne bi bilo lose da jednu godinu preskocimo moto susrete :) Realno mislim da je kranje vrijeme da se to malo redukuje :) a ne bi bilo lose malo odmoriti od one lose strane moto susreta pa cak i ove teme u kojoj se vazda vodi polemika oko ulaza... 

 

U RS nisu dozvoljeni javni skupovi ali i pored toga mnogi se nadaju da ce organizovati susret te pompezno najavljuju i onda par dana prije otkazuju... 

Samo ako nam zabrane u poslednjem momentu pa da ne dodjes:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 691 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981
On 12.6.2020. at 6:48, pajja je napisao:

Фотографија корисника Dragan Gale Andrijevic

 

Generalno više preferiramo vožnju od stacioniranja na jednom mestu.

Ali ipak lepo nas je videti. :)

Svratili danas u sklopu dnevne rute.

 

20200627_114227.thumb.jpg.ae8d4c0f4b842a1000689c7ed1016c08.jpg

 

20200627_114231.thumb.jpg.6abedbb4322e15eafd8fcdaced8f8b05.jpg

 

20200627_121723.thumb.jpg.128d962330a9a401a19c7a989f3c14bb.jpg

 

 

 

1458008369_20200627_121744-12.thumb.jpg.b892d84e8e6ea7acb18124127793e540.jpg

 

20200627_125236.thumb.jpg.16304bd0ffa0bfb739fa4d40738f09d3.jpg

 

Naravno, povratak kući preko Kosmaja i Avalskim,

 

20200627_160305-1.thumb.jpg.99759173f3b94805612c1eb2598599ca.jpg

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja