Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 54 minuta, drumskalisica je napisao:

 

 

  Ove cene što Painkiler pominje su preterane, ispada ko da dolaziš na moto skup da bi te ošišali ko ovcu. 

E moj čika Lisac... davno je to postalo tako... :jok: 

Klubove, kojima zarada na moto skupu nije na prvom mestu, možemo da nabrojimo na prste jedne ruke u celoj Srbiji...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 9 sati, Motorcyclist je napisao:

Ili ljudi koji zele da naprave dobar skup...

Nazalost.zelja nije dovoljna da bi se napravio skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Pravljenje moto skupa, njegova svrha,a samim tim i njegova realizacija potiče od toga da li se skup pravi zbog toga da se ugoste prijatelji, bajkeri, motociklisti, putnici - namernici, ili da bi se samo uzele pare i obrnula zarada od tih ljudi...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Daću samo jedan (redak) primer kako jedan moto klub može i želi da ugosti svoje posetioce na svom moto skupu:

Jedno omanje selo u Bačkoj, nemaju baš pomoć od vlasti, niti velike sponzore, ali to ih nije sprečilo da u petak naprave paprikaš, u subotu ujutru članovi kluba donesu svoje kulenove, kobasice (šta ko ima od suvog mesa) i postave doručak za sve. Onda domaćini idu od stola do stola da pozdrave goste koji su ostali da noće kod njih, da ih pitaju da li im nešto fali (kafa, hleba, itd...). Za ručak, naravno, pasulj (plus kupus salata), a kasnije domaćini donesu podosta lubenica da se posluži/zasladi svako ko želi... U nedelju, naravno, kafa, i opet doručak...

Samo ophođenje domaćina prema svakom gostu ponaosob, njihovo gostoprimstvo i prijatnost će me uvek oduševljavati i ja ću biti njihov gost kad god budu pravili moto susret, jer se tamo osećam kao njihov prijatelj, a ne kao ovca za šišanje (uzimanje para)...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Kawasaki vn 900

Mi, kao i malobrojni klubovi, imamo dogovor da dok budemo mogli napraviti domacinski skup da do tada i radimo...

Ko je bio prethodnih godina zna o cemu se radi...

u petak kasni rucak, kasna vecera, subotu kafa, dorucak, rucak, i u nedelju kafa, dorucak...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1131 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

ma kakvi kurac bajkeri i motociklisti,ja kad sam bio mali bili samo motoraši i motorijada,joj pa kad dodju dva dana me nema kuci,pa kad te neko provoza nema vece srece,pa ides gledas budes dosadan ali nisi nakurcen i bezobrazan kao danasnja deca,a i ljudi bili opusteniji nekako il sam ja bio jako mali,vratiste me u sacanja i detinjstvo,mitrovica je uvek gajila kult motora i svi su znali za nas,a danas su se svi utopili u isto,jebiga globalizacija,odem na dva ,tri skupa godisnje i to je to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Problem je tu u pojendincima koji samo zato odu na skup u subotu da bi pojeli taj pasulj,i posle vec beze kuci...Pa zar tako cenis taj moto klub gde si otisao na moto susret.Takvima bih naplatio ulaznicu.I pre se placala ulaznica,i nikad niko nije pravio problem.Sad je nazalost beda u drzavi,pa svako gleda na sta ce potrosit novac.Treba jedno shvatit,da nemozes pravit moto susret ako nemas jake sponzore.Niko iz svog dzepa nemoze finansirati skup,jedino ako je milioner.A sto se tice hrane,ja neznam zasto je to nekima problem napraviti.Pa ako nas ima 10-15 clanova u klubu,da je svaki clan na dan stavio sa strane 5 zrna pasulja,za 365 dana skupices toliko pasulja da ce nahranit 1000 ljudi.Novosadski skup je nazalost bio pojam za ostale,al kad su ns riders i ns-time poceli zajedno da prave susrete,sve je otislo nizbrdo.Secam se ziveo sam za zadnji vikend maja meseca,jer idemo za Novi Sad na susret :jee1: 2004 godine mi je bilo dovoljno 2-2500 dinara za benzin do Novog Sada i nazad,plus klopa,pivo,i jos sam platio ulaz u ono vreme 500 din.Nije mi bilo zao,jer susret je bio extra.Nije bilo klubovanja,nego samo drustvo i gas :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2814 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

A da li je problem naplatiti bonove za klopu pa ko hoće i koliko hoće od petka do nedelje ili samo svrati u subotu po podne da je javi prijateljima i poznanicima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, Dominator96 je napisao:

Ovaj vikend Kula  :cirka1:

Image may contain: 3 people, text

Prvi put od par godina unazad da ne naplaćuju ulaz... Ali zato igraju na kartu da dodje što više pešaka na koncert Van Gogh-a...:jok:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Neznam dali se placa ulaz,al dosad u Bih nisam placao nigde.Izgleda da ce biti dobar moto susret.Kazu lokacija u blizini ATC-a?

53679364_2540260459382729_8340130927468347392_o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2342 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

U Bijeljini za žene i decu slobodan ulaz. Mi plaćamo.

Koliko? Ne znam. 

Znači najava nije za ovu temu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
On 2.6.2019. at 11:51, ThePainkiller je napisao:

Prvi put od par godina unazad da ne naplaćuju ulaz... Ali zato igraju na kartu da dodje što više pešaka na koncert Van Gogh-a...:jok:

Ok znam , al Kula je jedini skup (kolko mislim ) gde zurka traje do nedelje u svitanje zore , to se nikad nece propustiti :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 2 minuta, Dominator96 je napisao:

Ok znam , al Kula je jedini skup (kolko mislim ) gde zurka traje do nedelje u svitanje zore , to se nikad nece propustiti :na_glavi:

Da, i to... pretvorili su moto susret u techno (seljana) žurku. Jedini moto skup gde na bini svira bend, a pod šatorom DJ vrti tecnho, a polugole cure igraju po stolovima...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 2 sati, ThePainkiller je napisao:

Da, i to... pretvorili su moto susret u techno (seljana) žurku. Jedini moto skup gde na bini svira bend, a pod šatorom DJ vrti tecnho, a polugole cure igraju po stolovima...

Nije jedini :D ima ih jos jos :)  Sto bi Macak iz Covic Polja: " Jel radi taj narko stejdz? :D" 

 

Mada meni to ne smeta :D 

 

P.S. nisam konzument opijata :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 2 sati, ThePainkiller je napisao:

Da, i to... pretvorili su moto susret u techno (seljana) žurku. Jedini moto skup gde na bini svira bend, a pod šatorom DJ vrti tecnho, a polugole cure igraju po stolovima...

Nekad je i na susretu u Beceju bilo tehno na drugom stejzu i striptizete, doduse na bini ne na stolovima, i secam se fasciniralo me kakve akrobacije zenska radi na onoj cevcugi :D  
Sve u svemu, uvek me iritirao taj akcenat na sve zivo osim na motore, motori su postali najmanje bitna stvar na dogadjaju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Pre bih rekao da moto klub Kula organizuje koncert a ne moto susret. 

O tome  sam i pricao u ranijim postovima. 

Postujem okupljanja u bilo kom smislu gde su ljudi opusteni i uzivaju ali za moj pojam kao sto rekoh, to nisu susreti. 

Svima sve naj na istima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 36 minuta, stari roker je napisao:

Ko će  nama udovoljiti...

To je barem jednostavno... upad free, daj piva (da platimo), pasulj (ne platimo), kafu (takođe ne platimo), lokalne klince na bini koji cepaju strano-domaći rok (plati ih klub, ili i sviraju za dž - samo da sviraju), 2 dobre guzice na bini da vrckaju (takođe plaća klub), ekipa drugara (niko ne plaća) i da vidiš... :D

Ali jbg, nema tu velike zarade onda... ;)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Uzmeš te besplatne drugare, uzmeš to pivo koje platiš, uzmeš i taj jebeni pasulj ako ima i sjedneš za sebe na bilo kojem susretu...I boli te dal je neka gologuza, pa da ti sprži oči, primakneš se rok bini gdje su jeromonasi, a na drogeraše na tehnu  ne obraćaš pažnju..i opet dobro..Znači do tebe je, ne do susreta.. Dajte ljudi više, ovo lamentiranje nad "nekadašnjim pravim" susretima počinje da prevazilazi one priče kako su stari išli bosi 10 km u školu uzbrdo, i vraćali se isto uzbrdo :D 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000
Pre 8 sati, Motorcyclist je napisao:

Cepam ja tehno i psy trance povremeno, al nije za motoskup. Ako to hocu odem na Ozora fest u Madjarsku.

Jel' tamo plaćaš ulaz? :jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre sat vremena, Guliver je napisao:

Jel' tamo plaćaš ulaz? :jee:

Cim ide znaci ne :D ali mozda ipak da :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja