Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Prošli vikend došli sa tri motora do kapije jednog skupa pošto nam je bilo usput na vožnji.Nismo hteli da ručamo da slušamo tamo neku muziku nego samo da se vidimo sa ljudima.Nismo hteli ni da platimo pa se lepo okrenuli i otišli na drugu lokaciju gde smo se lepo družili.A organizatori neka razmisle koliko ljudi nije ni došlo do kapije.

Znam da je organizovanje takve manifestacije trošak ali zar mislite da ne treba da imate troška kad hoćete da budete domaćini.Ili pak mislite da treba da se na tome zarađuje što je o dugačkom štapu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Rece mi drugarica pre neki dan da se u beloj crkvi organizuje susret zadnji vikend u julu. Tj ovaj sto stize. 

Ima li neko pouzdaniju informaciju od rekla-kazala?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 475 postova
  • Lokacija: Temerin-Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Jos malo pa Pivnice :)

Jedan od boljih  skupova i extra domacina, mesto ne moze biti manje a ljudi odlicni.

Ko nije bio mora doci , dolazice onda svake godine :takoje:

18835622_132786013958437_4626407629490589113_n.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
On 7/22/2017 at 2:21, aca bre je napisao:

IMG_20170721_222530_413.thumb.jpg.e5fff8c7d1599b4d800840fe9f6fb4f8.jpg

Direktori, nbg i ritam nereda i jos neki. Odlicna svirka i dokaz da ulaz ne treba naplacivati. 

IMG_20170721_234958_210.jpg

Kad imas novac za start sve ide lakse :) Ne treba biti iskljuciv :) Ima susreta gdje se naplacuje ulaz a gdje je 1000 puta bolji provod od onog na kome se ne naplacu :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
22 minutes ago, SlobodanR1 said:

Ove sedmice MK Ducan pravi u Bijeljini..Mislim da će ulaz biti 5 KM, tj. oko 300 din, što je po meni korektno..

.. i nije za ovu temu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 43 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Ove sedmice MK Ducan pravi u Bijeljini..Mislim da će ulaz biti 5 KM, tj. oko 300 din, što je po meni korektno..

Auuu moj Slobo sad ce lavina komentara da to sto si rekao nije za ovu temu :D Vidimo se mi kod nasih komsija, a mnogi ce se pokajati sto nece doci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo prosao i nas moto skup u organizaciji mk kisach crows ulaz za bajkere se nije naplacivao pesaci 150 din  u ponudi za klopu bilo sledece  cetvrtak gulas,petak pasulj, subota  čvarci slovacka kobasica sir  sarma  uzina breskve i kuvani kukuruz  nedelja sarma  kulen  a poseta od domacih bajkera jadna jedva 20 motora sta sad reci sta treba ponuditi deep purple da svira i onda nebi dosli ilikavijar sa ribama....pozdrav 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500
Pre 3 sati, demro.st je napisao:

pozdrav evo prosao i nas moto skup u organizaciji mk kisach crows ulaz za bajkere se nije naplacivao pesaci 150 din  u ponudi za klopu bilo sledece  cetvrtak gulas,petak pasulj, subota  čvarci slovacka kobasica sir  sarma  uzina breskve i kuvani kukuruz  nedelja sarma  kulen  a poseta od domacih bajkera jadna jedva 20 motora sta sad reci sta treba ponuditi deep purple da svira i onda nebi dosli ilikavijar sa ribama....pozdrav 

To je zato sto u isto vreme ima vise skupova na kracoj relaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Puno dešavanja istovremeno, sezona godišnjih odmora...  Žao mi je što ne mogu svugde da stignem , neke ljude da ispoštujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
On 5.8.2017. at 13:11, demro.st je napisao:

pozdrav evo prosao i nas moto skup u organizaciji mk kisach crows ulaz za bajkere se nije naplacivao pesaci 150 din  u ponudi za klopu bilo sledece  cetvrtak gulas,petak pasulj, subota  čvarci slovacka kobasica sir  sarma  uzina breskve i kuvani kukuruz  nedelja sarma  kulen  a poseta od domacih bajkera jadna jedva 20 motora sta sad reci sta treba ponuditi deep purple da svira i onda nebi dosli ilikavijar sa ribama....pozdrav 

Treba shvatiti da ti što sviraju ne privlače goste nego domaćini.Vi ste solidni ali i dalje insistirate na svirkama i vikendu.Shvatite nemaju ljudi vremena da provedu vikend na skupu.Dođu par sati da se druže i idu dalje za svojim obavezama.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja