Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Druze ne isplati se ziveti.. Ja sam ozbiljan da se otvori racun da uplacujemo za one koji nemaju za ulaz. Kad bi iskoristili sve sokove, kafe, rostilje i jela, to prelazi 300din, sto ne odes onda na kapiju pa das jos 300? Za to se ne bunis, jbg...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A da im se plate putni troskovi i dnevnice???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: MZ 250 etz

Došao je i taj trenutak da posle tri uspešne moto žurke organizujemo naš prvi moto skup. :) Dočekaćemo vas u opuštenoj prijateljskoj atmosferi kao pravi domaćini. Potrudili smo se da sve organizujemo kako bi se što prijatnije osećali.. Kamp je obezbeđen za one koji žele da kampuju, a za one koji žele smestaj nek se jave na broj telefona naveden na plakatu i obezbedicemo ga po veoma povoljnoj ceni. U petak spremamo srneći gulas a u subotu tradicionalni bajkerski pasulj, piće će biti po ceni od 100 din, kvalitetni lokalni bendovi ce se pobrinuti da podignu atmosferu do maksimuma u večernjim satima.. Za subotu je rezervisan i izlet u poznati Lovački dvorac Kaštel.. U sklopu programa skupa će biti održana i akcija o bezbednosti u saobraćaju u saradnji sa PU Zrenjanin i Crvenim Krstom. Ulaz je naravno BESPLATAN. Mislimo da smo vam naveli dovoljno razloga da nas posetite i proverite kakvi smo domaćini. :)

post-22533-0-11606100-1468241735.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Pozdrav ljudi, 

 od 22. do 24.07.2016. godine, MK Kumovi iz Srpske Crnje prave 7. medjunarodni moto skup. Ulaz kao i do sad besplatan, pice povoljno, klope uvek i za sve ima. Ko je bio do sad zna o cemu pricam, a ko nije bio morao bi doci da se uveri u to da smo pravi domacini.

:na_glavi:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

29 30 31 jul dobrodosli u kisac ulaz bezplatan za sve koji dodju na dva tocka a mozda i za biciklove i naravno trotinete a pesaci e oni ce da plate ...ako dodju 150 din podanu pa ko hpoce  hoce izvolte  MK KISACHCROWS Kisac dobrodosli

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 421 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

22.23.24. Juli 2016. MK Falcons Ruma-Borkovacka suma, ulaz za motoristee Free. ;)

 

 -  Četvrta po redu Međunarodna Motorijada , naravno kao i uvek ulaz i klopa za motoriste su besplatni .

Mesto održavanja je u Borkovačkoj šumi kao i ranijih godina , u blizini jezera koje ima plažu a takođe i u blizini bazena koji je otvoren prošle godine .

Od bendova će vas zabavljati:   

Petak : Falcons Ruma i Rok Lavirint Beograd ,

Subota : Deseti Krug Ruma ,Vesele Osamdesete Kragujevac , Epilog Kragujevac i Veseli dečaci Ruma .

Naravno i Go-Go igračice Anđeli Amsterdama .

Ulaz za pešake je 300 dinara za oba dana ,znači ko dođe u petak karta mu važi i u subotu .

Cena točenog piva je 120 dinara .

Dođite i uživajte zajedno sa nama u druženju i dobroj rok svirci !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007
Moto-žurka 6. avgusta 2016. u Banatskom Novom Selu!

 

Dakle, i ove godine kod nas se organizuje moto-žurka čiji su ishodi uvek humanog karaktera. Prošle godine smo pomagali udovicama sa decom, a nažalost to nam postaje prioritet. 

 

Žurka se organizuje svake prve subote u avgustu već sedmu godinu.

 

Ove godine počinje 6. avgusta, u subotu, oko 6, ali možete nam doći i ranije, točilice će raditi od 8 ujutro. Ne plaća se ulaz, opet je klopa besplatna, a piće po sportskim cenama, dok sve što ostane ide onima kojima je to potrebno. Sviraju Kaktus Džek i još dva benda. Dobro nam došli!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

A sta je sa onima koji nisu u klubovima a voze motore,placaju ulaz ili im je zabranjeno uci?Poster je nejasan :stabre: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

A sta je sa onima koji nisu u klubovima a voze motore,placaju ulaz ili im je zabranjeno uci?Poster je nejasan :stabre: .

Ko nije u klubu 100 din. :)

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7041X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

A sta je sa onima koji nisu u klubovima a voze motore,placaju ulaz ili im je zabranjeno uci?Poster je nejasan :stabre: .

Ko nije u klubu 100 din. :)

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7041X уз помоћ Тапатока

 

 

Znaci ko dodje motociklom,a nije u klubu on je pjesak. Jbt-e nisam znao da sam pjesak, dobra fora.  :lol:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2353 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 

A sta je sa onima koji nisu u klubovima a voze motore,placaju ulaz ili im je zabranjeno uci?Poster je nejasan :stabre: .

Ko nije u klubu 100 din. :)

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7041X уз помоћ Тапатока

Tako cemo vam i doci...
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

 

A sta je sa onima koji nisu u klubovima a voze motore,placaju ulaz ili im je zabranjeno uci?Poster je nejasan :stabre: .

Ko nije u klubu 100 din. :)

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7041X уз помоћ Тапатока

 

 

Klasifikovani smo i to već odavno znamo, ali ovo je ipak tema "Moto Skupovi na kojima se NE naplaćuje ulaz". Kad je skup ili žurka humanitarnog karaktera nije mi problem da dam 1000 dinara za ulaz, klopa mi ne treba.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ne znam u čemu je fora to sa klubom, zaista ne vidim zašto si bitniji ako si u klubu..Nikome nije problem u 100 dinara sigurno, ali je glupo..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ne znam u čemu je fora to sa klubom, zaista ne vidim zašto si bitniji ako si u klubu..Nikome nije problem u 100 dinara sigurno, ali je glupo..

Pitaj klub "Patriots" iz Temerina. Oni godinama na svom skupu praktikuju takav cenovnik na ulazu, nikom nije jasno zbog cega...

Ja zbog toga ni ne idem na skup u Temerin. Kao sto kazes, nije problem u tih 100 dinara, nego u principu...a jos sam i u klubu, al necu da idem tamo gde se kao motociklisti diskriminisemo...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

Ne znam u čemu je fora to sa klubom, zaista ne vidim zašto si bitniji ako si u klubu..Nikome nije problem u 100 dinara sigurno, ali je glupo..

Pitaj klub "Patriots" iz Temerina. Oni godinama na svom skupu praktikuju takav cenovnik na ulazu, nikom nije jasno zbog cega...

Ja zbog toga ni ne idem na skup u Temerin. Kao sto kazes, nije problem u tih 100 dinara, nego u principu...a jos sam i u klubu, al necu da idem tamo gde se kao motociklisti diskriminisemo...

 

Ja razumijem da ima i ono kao uzajamno posjećivanje skupova i to..ali ima i freeridera koji obiđu više skupova već i jedan član nekog MK..

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

 

 

Ne znam u čemu je fora to sa klubom, zaista ne vidim zašto si bitniji ako si u klubu..Nikome nije problem u 100 dinara sigurno, ali je glupo..

 

Pitaj klub "Patriots" iz Temerina. Oni godinama na svom skupu praktikuju takav cenovnik na ulazu, nikom nije jasno zbog cega...

Ja zbog toga ni ne idem na skup u Temerin. Kao sto kazes, nije problem u tih 100 dinara, nego u principu...a jos sam i u klubu, al necu da idem tamo gde se kao motociklisti diskriminisemo...

Ja razumijem da ima i ono kao uzajamno posjećivanje skupova i to..ali ima i freeridera koji obiđu više skupova već i jedan član nekog MK..
Ima ih mnogo ali oni nisu drugovi clabovi i samim time se smatraju manje vrednim (nikada necu svatiti tu ideologuju)
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

И на већини скупова није у питању "тих 100дин", него углавном 500.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Za vikend moto susret u Gospodjincima, preporucujem. Jako su dobri domacini, svake godine im je susret sve bolji i bolji. 
Od petka do nedelje traje, ima kamp, ima sve, cak je i kupaliste u blizini. 
Naravno, ulaz je dz,a susret je kod njihove "baze" moto kluba "Eskadrila".
Vidimo se  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja