Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Bajkerska Republika Čokanlija...
  • Motocikl: Trike

Uglavnom svi klubovi koji su po okriljem MAS-a,ce da puknu pre ili kasnije.Previse idu na zaradu,ali  ih i Mas tera na to.Meni licno nesmeta da platim i 500 dinara za ulaz,al nevolem kad me deru na hrani i picu.Na svakom moto susretu potrosim oko 50 eura bez goriva,ako hoces da uzivas.Nije da zalim pare,ali za tih 50 eura ja se spustim do mora(Subotica-Budva).Ali zato jos uvek ima malih dobrih susret-zurkica,na koje vredi otici,i odrzavat drugarstvo :jee1: Ove godine zelim da odem na moto susret u Kisac  :) Sta cu, volem te Sarme..... ;)

Informacije radi MAS od svog postanka pre 22 godine pa do danas nikada nije terao moto klubove ni na šta, niti će ih ikada terati.

Kod nas je sve što radimo stvar zajedničkog dogovora svih naših bratskih moto klubova za jednim okruglim stolom.

Dokaz našeg kvalitetnog rada je ovogodišnje otvaranje moto sezone u Beogradu sa preko 2500 motora,

i naš humanitarni centralni moto skup MAS-a u Sremskoj Mitrovici povodom 40 godina našeg MC Srem sa preko 5000 motora!

Na našem nedavno održanom MAS centralnom humanitranom moto skupu u Sremskoj Mitrovici,

skupljena je određena količina novca za Nurdor - udruženje roditelja dece obolele od raka,

a novčanu pomoć je takođe uplatio posebno MAS, kao i domaćin skupa naš MC Srem! 

 

Uvek preporučujemo da ulaz na sve moto skupove bude besplatan, 

ako je to moguće kao što je bio slučaj na centralnom moto skupu u Sremskoj Mitrovici, Inđiji, itd...

Ograničavamo naplatu ulaza na moto skupovima na maksimalnih 500 dinara po motoru (znači dvoje na motoru mogu ući), 

tamo gde su organizatori moto skupova zbog brojnih troškova organizacije prinuđeni da naplaćuju ulaz na svom moto susretu,

( a to su oni klubovi koji nemaju sponzore, koje je danas teško naći, a koji bi pokrili troškove organizacije koji su uvek veliki ),

što svi kao gornju granicu naplate poštuju, a dosta klubova koji naplaćuju ulaz se uklapaju sa manje novca za organizaciju

jer ne ugovaraju skupe bendove i samim tim naplaćuju manje ulaz kao recimo naš MK Šid koji naplaćuje ulaz 300 dinara po Motoru.

Za tih 300 dinara po Motoru (2 OSOBE) na ulazu se dobija: (besplatno - uračunato u cenu ulaza) poklon prišivci moto kluba domaćina,

kao i u petak uveče (besplatno uračunato u cenu ulaza)  večera,

Subota (besplatno - uračunato u cenu ulaza) doručak, kafa, sok do 10h,

izlet do manastira - (besplatno - uračunato u cenu ulaza) sok i kafa besplatno,

od 14-17 h subotnji (besplatno - uračunato u cenu ulaza) ručak za bajkere

a nakon toga u sklopu defilea 3 bureta piva u gradu se toči za bajkere (besplatno - uračunato u cenu ulaza) ,

nedelja ujutru (besplatno - uračunato u cenu ulaza)  roštilj za sve kao kafa, sokovi, kisela ... 

Petak i subota uveče + (besplatno - uračunato u cenu ulaza) poslastice iznenađenja!    

Nakon defilea i igara, 5 (iznajmljenih) rok grupa svira na (iznajmljenom) ozvučenju na (iznajmljenoj) velikoj bini sa (iznajmljenim) agregatom, u odličnom bajkerskom kampu Lipovača na Fruškoj Gori uz (iznajmljenu) veliku šatru, (iznajmljene) šankove,

(iznajmljene) pokretne toalete, kao i plaćene sve moguće dozvole kao i plaćeno dodatno obezbeđenje moto skupa. 

I na ovom našem humanitarnom moto skupu u Šidu skupljaće se novac ovaj put za bajkera Aleksandra Adamovića, 

nastradalog mladog motociklistu iz Gajdobre, okoline Bačke Palanke koji je preživeo tešku saobraćanu nesreću.

Link do svih detalja vezanih za pomenuti predstojeći moto skup MK ŠID :

http://forum.motoasocijacijasrbije.com/index.php?topic=10673.0 

 

Bratski pozdrav svima od uprave najveće Moto Asocijacije Srbije

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

Sve je to u redu sto kazete,ali vecina organizatora zaboravlja jednu bitnu stvar.Ne ostaju svi na moto skupovima po 2-3 dana pa da iskoriste te sve beneficije besplatnih dorucaka,rucaka itd.Vecina ljudi,ja ipak mislim da je vecina,provoza se (najcesce subotom),bude par sati I vrati se kuci,da li ostaje na koncertu ili ne,to je sad individualno.Znaci njima se se nikako ne isplati za par sati na skupu da daju 400-500 dinara za ulaz.Ljudi imaju raznorazne obaveze,znate I sami,tako da ne mogu da budu duze na skupu osim tih par sati,a naplatom ulaza se stavljaju u nezgodnu poziciju da su dali pare za ulaz maltene nizasta.S druge strane postoje bajkeri koji vole vise da se vozaju,pa mozda planiraju da obidju I 2-3 skupa u toku jednog dana,da li njima treba odrati kozu sa ledja na svakom Moto Skupu na kom se pojave,ili su oni ucinili cast organizatoru sto su dosli,a po koje pice ce popiti svakako,sta o tome mislite?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Druze ne isplati se ziveti.. Ja sam ozbiljan da se otvori racun da uplacujemo za one koji nemaju za ulaz. Kad bi iskoristili sve sokove, kafe, rostilje i jela, to prelazi 300din, sto ne odes onda na kapiju pa das jos 300? Za to se ne bunis, jbg...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

He,he,he... "Naplacivaci ulaza" su preuzeli temu...

Legendarno,nema sta- Za 300 dinara se dobija besplatno ... E svasta ce ovde moci da se procita.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Rokeru matori, ubacujemo te na spisak nema da se brines. Javi se samo kad budes u sapcu pa da udjes besplatno ;) A za te naplacivace ulaza, ne znam na koga mislis. Ja par godina ne ucestvujem u organizovanju susreta, ali znam tacno kako to ide i koliko kosta..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Rokeru matori, ubacujemo te na spisak nema da se brines. Javi se samo kad budes u sapcu pa da udjes besplatno ;) A za te naplacivace ulaza, ne znam na koga mislis. Ja par godina ne ucestvujem u organizovanju susreta, ali znam tacno kako to ide i koliko kosta..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma jok zemljak,nije roker skrtica. Kad se ulaz placa i svi placaju-placam i ja.

Nece ova debata nista promeniti po pitanju placanja ulaza. Tema je inace zamišljena da se u njoj oglasavaju skupovi na kojima se ulaz ne naplacuje. Malo smo otisli u off sa ovim prepucavanjem.

Meni je inace ovo bilo simpatično-za 300 dinara sta se sve dobije besplatno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Zbog komentara ovde upućenih ubuduće će ću preskočiti skupove i ako ne naplaćuju ulaz u organizaciji tih ljudi pošto osećam da nisam dobrodošao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Ovi ni pekaru hleba izgleda ne placaju. Eto skupovi postoje samo za foumase fa se cigane za 300 dinara

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Kada hoćeš negdje da ideš dovoljan je jedan razlog a kad nećeš naćeš ih milion :)

 

Pa gdje si ti Draki, ziv li si, vec si me bacio u razmisljnje sta je sa tobom. :D

 

Edit:

Nemojte ljudi praviti frku bez potrebe, ko hoce negdje da ide ( moto skup ) ici ce bez obzira placa li se ulaz ili ne. Vratite se na Temu i razmjenite informacije gdje se ove godine odrzavaju moto skupovi  sa besplatnim ulazom, a o tome koliko sta kosta ne treba da interesuje posjetioca-gosta na moto skupu. Ja licno dolazim na moto skup zbog dragih ljudi-prijatelja, a ko svira i ko vrti guzicom na bini zabole me briga.  :aha: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ovi ni pekaru hleba izgleda ne placaju.

 

Jedu besplatan hleb za 50 dinara po vekni!
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Али 3 бурета пива на дефилеу у сред града?

 

Е до *урца све и покушаји приказивања мотоциклиста у бољем светлу

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

Tim sto ce se deliti tri bureta piva u centru grada,go-go igracice,itd,to nije prikazivanje motociklista u boljem svetlu....Moto susreti su nazalost poceli biti dobar izvor zarade,i nema tu vise bajkerskog drugarstva.Sve se svelo na to da ti dodjes kod mene,ja dodjem kod tebe,mislim na clanove moto klubova.Licno sam bio clan moto kluba par godina,i sa prisivkom su te uvek lepo docekali.E sad kad se klub raspao,i vise nije bilo znaka na ledjima,e onda sasvim druga prica....Koji si ti....Tako da pustimo te price da pravimo moto susrete i zurke  jer bajkeri su nam sve u zivotu.Moto susret se pravi prvo da se klub promovise,zaradi,i onda ide sve ostalo.Zato jos uvek postoje izuzeci  klubovi,koji lepo i normalno rade,i svakog ucesnika docekaju ko svog brata :jee1:  Inace u regionu i dalje 90 posto se ulaz ne naplacuje.....Pozz  ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Ajde ljudi neki link kalendara skupova van MAS-a? 

 

evo ovde ima svašta nešto

 

http://www.moto-berza.com/str/moto-skupovi/

 

http://motoskupovi.com

 

Hvala. Ovaj drugi link je ok mislim, vidim neke standardne kao sto je Futog itd. tako da bi trebalo da je to to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

 

Kada hoćeš negdje da ideš dovoljan je jedan razlog a kad nećeš naćeš ih milion :)

 

Pa gdje si ti Draki, ziv li si, vec si me bacio u razmisljnje sta je sa tobom. :D

 

Edit:

Nemojte ljudi praviti frku bez potrebe, ko hoce negdje da ide ( moto skup ) ici ce bez obzira placa li se ulaz ili ne. Vratite se na Temu i razmjenite informacije gdje se ove godine odrzavaju moto skupovi  sa besplatnim ulazom, a o tome koliko sta kosta ne treba da interesuje posjetioca-gosta na moto skupu. Ja licno dolazim na moto skup zbog dragih ljudi-prijatelja, a ko svira i ko vrti guzicom na bini zabole me briga.  :aha:

 

 

 

Ehej Branko, salut :) evo me živ sam, vozam se tu i tamo :) Više tamo nego tu :D 

 

I da, drago mi je što dijelimo mišljenje, dosta sam ja naučio od vas iskusnih motoraša :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 418 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Koliko sam video , u poslednje vreme ,  Draki je više pretrčao nego što je prešao motorom.  

 

 

 

Branko je ovim rekao sve što treba :  

Nemojte ljudi praviti frku bez potrebe, ko hoce negdje da ide ( moto skup ) ici ce bez obzira placa li se ulaz ili ne. Vratite se na Temu i razmjenite informacije gdje se ove godine odrzavaju moto skupovi  sa besplatnim ulazom, a o tome koliko sta kosta ne treba da interesuje posjetioca-gosta na moto skupu. Ja licno dolazim na moto skup zbog dragih ljudi-prijatelja, a ko svira i ko vrti guzicom na bini zabole me briga.   :aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja