Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Једва сам чекао да неко помене СМ.

 

Ту је реч о јубилеју, дошло је преко 5000 мотора зато што је био 40. рођендан.

 

Колико је тих ~5000 људи потрошило само на 2-3 пића ако су били цео дан?

Да је био улаз 500дин, *урац би мој дошло толико мотора. Толико.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2816 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

E moji ljudi, dosta vas laprda gluposti. Stvarno ta bina kosta 2500e i grupa glavna u subotu 3000e, plus ostale grupe po 100e-500e. Ko je bio u SM, video je to sve sto je placeno. U principu moto susret izlazi uvek preko 10.000e. Znate dobro, vi koji ste bili da je ulaz za motore bio besplatan, a pesaci da su placali. Da klope besplatne nije nikad nestalo, jednostavno se zna kad je dorucak i kad je rucak. Combe uvek obavestinsa bine. Ljudi, idete na koncerte gde karte kostaju po par hiljada dinara, a iste grupe sviraju i svirate k...u za 300din oko ulaza. Zaista, ako je 300din problem, ostavite broj racuna pa cemo skupljati pomoc, a motor slobodno prodajte

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da ali u SM nije naplaćivan ulaz za motore.Kako ste se vi organizovali i platili samo vi znate.

Janko naplati nešto što nije ni prineti skupu u SM.

Inače na skupu sam u SM bio celih 20 minuta smorilo turiranje i pucanje,jeo nisam slušao koncert nisam .......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2816 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

pozdrav evo da malo pojasnim nasu situaciju  MC KISACHCROWS iz Kisaca vodim vec sestugodinu  nikako da me smene sto bi vec i bilo vreme dosadilo mi al vujemo lane bilo 250olim motore volim skupove i suvise vec dosta znam kako sta funkcionise  Mi nazalost ulaz naplacujemo lane bilo 250 din za dva dana pesaci placali 200 din po danu  a sad o onim hiljadama evra koje zaradjujemo......kad smo lane sve poplacali ostalo je 120 e i oko 5hiljada dinara da clanarina je 2000 din ghodisnja ima nas 14 clanova to je 28000 din .znaci ovaj skup koji cemo raditi imamo oko 45 hiljda din   donacije nece biti jer svi kazu teska vremena. ako nekog zanima troskovnik 800 e bina   400 e klopa mi spremqamo pasulj i sarmu i to ko kolko moze da pojede nije se desilo da gost nije dobio to tvrdim jer jA STROGO VODIM RACUNA O TOME. muzicari i to oni jeftiniji nece ispod 80 ev ni da pristupe bini,,, imamo 4 grupe znaci 32o e samo bendovima ...sad kolega piso prikolicu  pa nece da stave ozvucenje na bilom kakav pod  mora biti tepih ispod i ostale stvari....ako ne uzmem binu a pravim na prikolici ozvucenje ce me izaci najmanje 300 e ako neko nudi za manje evo ja ga angazujem pa dragi moji bajkeri kako god hocete   mesna zajednica digla ruku nema kazu grad neda itd.... pa hocete li doci na pasulj i muziku iz komjutera ...sigurno necete  nemojmo se zavaravati kolega napiso neki klinci da sviraju al ni klinci nisu naivni njihova cena nije ispod 50 e  ako neko ima nek mi javi  pa dragi moji ako imamo toliku zaradu  dve  tri hiljade evra cu je sa vama rado podeliti,, za sada toliko  pozdrav janko demro st .

Eto sam si napisao ima zarade.Ako zovete goste nemojte na njima zarađivati nije domaćinski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Nije naplacen ulaz jer je bilo 40 godina kluba. Mislim da svako ko je isao na skupove makar zadnje dve tri godine unapred zna gde vredi platiti kartu a gde ne. Samim tim ce se neki klubovi vremenom ugasiti sto se tice skupova, ili vratiti na pravi put. Verovatno si bio bez drustva pa si pobegao :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

A zarada ide u svrhu da se u sledeci moto susret ulozi jos vise i da bude bogatiji. Niko dinar jedan nece uzeti za licnu korist, makar je u Sremu tako

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Zar Sabac nije sledeci vikend. Mislim ja bi pre u Sabac nego u Sid :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije koliko vidim po kalendaru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kad ne bude, bice kontra efekat. Smoricete se. Svako nastoji da napreduje u necemu, inace cemu svrha bilo cega ako ces ici unazad?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Velike bine, skupi bendovi (kojih nam je pun qrac), gogo igracice i ostale idiotarije... to nije napredovanje, vec nazadovanje i to zesce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Moto skup  Kamenicki park - Novi Sad 1997. ;)

E tad smo bili mladji (neki i lepi) i cini mi se vise uzivali u zivotu . Zadovoljan sam sto sam ostao isti (mislim na moto uzivanje) i ne dam da me godine zajebu. Sve ide iz glave, jel tako Branko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 419 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Nema potrebe da se u ovoj temi organizatori pravdaju zašto naplaćuju ulaz. 

Negde se isplati platiti a negde ne bi išao ni da mi plate.  Ima raznih kalkulacija , računica i troškovnika.

 Jeste glupo pozivati goste a onda ih sačekati sa ulaznicom  a još kada pešaci, razgledači i automobilisti  plate manje , e onda je to cirkus . 

 

  Ne odobravam ja ni  55%  marže , akciza i PDV u ceni benzina ali sipam i ne kukam pumpadžiji.  Vozim

Primera da može bez naplate ( ili sa simbiličnom naplatom ) ima i  podržavam te klubove.  

Trudim se da im kroz kupovinu suvenira , majice, pića ... nadoknadim troškove.   

 

Voleo bih da se u ovoj temi  čitam  iskustva , mišljenja i info  onih koji  imaju veze sa naslovom  a ne oni koji su protiv. 


Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Zasto ove godine nema kalendara van MAS-a??? 

 

 

A sto se tice cene ulaznica, mozete je smanjiti izbacivanjem:go go igracica, debilnog pranja motora, jeftinija bina, stunt show koji dosadi nakon sto ga vidis 2 puta i slicno.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

MC NS RIDERS evo vec nekoliko godina za bajkere ili motocikliste na motoru ne naplacuje ulaz.

pesaci placaju simbolicno da bi mogli doci i pogledati motore,druziti se sa bajkerima,pogledati p[rogram i naravno dobro se zabaviti na otvorenom. jako je tesko u danasnje vreme placati skupe grupe zarad posete a ne naplatiti neki ulaz da se pokriju troskovi.

stoga mi pravimo ugodjaj za motocikliste i nase goste a ko hoce da gleda Boru Corbu,Van Gog  i ostale stalne goste skupova po paprenim cenama neka ide na koncert istih i ne pljuje po organizatorima sto nemaju zvucne grupe.

ja vec godinama nemam pojma ko nastupa po moto desavanjima iz razloga sto sam zaokupljen druzenjem ,pivom i tako nekim lepsim stvarima :D.

znaci dobrodosli dragi gosti prvi vikend Juna ,plaza Oficirac Novi Sad/23 MOTO FEST MC NS RIDERS

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Zasto ove godine nema kalendara van MAS-a??? 

 

 

A sto se tice cene ulaznica, mozete je smanjiti izbacivanjem:go go igracica, debilnog pranja motora, jeftinija bina, stunt show koji dosadi nakon sto ga vidis 2 puta i slicno.

pozdrav imas na faceboku  potrazi  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Zasto ove godine nema kalendara van MAS-a??? 

 

 

A sto se tice cene ulaznica, mozete je smanjiti izbacivanjem:go go igracica, debilnog pranja motora, jeftinija bina, stunt show koji dosadi nakon sto ga vidis 2 puta i slicno.

pozdrav imas na faceboku  potrazi  

 

Pa mogao si ostaviti link :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Kada hoćeš negdje da ideš dovoljan je jedan razlog a kad nećeš naćeš ih milion :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 419 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

MC NS RIDERS evo vec nekoliko godina za bajkere ili motocikliste na motoru ne naplacuje ulaz.

pesaci placaju simbolicno da bi mogli doci i pogledati motore,druziti se sa bajkerima,pogledati p[rogram i naravno dobro se zabaviti na otvorenom. jako je tesko u danasnje vreme placati skupe grupe zarad posete a ne naplatiti neki ulaz da se pokriju troskovi.

stoga mi pravimo ugodjaj za motocikliste i nase goste a ko hoce da gleda Boru Corbu,Van Gog  i ostale stalne goste skupova po paprenim cenama neka ide na koncert istih i ne pljuje po organizatorima sto nemaju zvucne grupe.

ja vec godinama nemam pojma ko nastupa po moto desavanjima iz razloga sto sam zaokupljen druzenjem ,pivom i tako nekim lepsim stvarima :D.

znaci dobrodosli dragi gosti prvi vikend Juna ,plaza Oficirac Novi Sad/23 MOTO FEST MC NS RIDERS

 

      To je to !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja