Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK FEST

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

Auuuu...Galija,Piloti,Toni? Moto skup? Brate,dajte i onu fukaru Cecu pa da bude veselo..?A mozda i Dary Bubashvabu? E svashta...

:takoje: :takoje: :takoje:

 

Sent from iphone 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Raspali i ispušeni bendovi će odraditi još jednu bednu tezgu, organizatori će maznuti lovu a posetioci/bajkeri koji dođu na ovo okupljanje...očigledno nisu ni za bolje :bljak::bljak:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mozda treba napravati neki BIKE FOLK FEST da, kako jedan bend rece, bude muzika za prave bajkere! Pa i Corba je dosadio i Bogu i narodu pa ga opet svi rado slusamo jer su to ikone rok muzike na ovim prostorima.

Covece, kako mozes da kazes da jos uvek mozes rado da slusas Corbu, nakon 10og puta ne mogu ni svoju majku da slusam

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Spreman je on na sve.Ako vidite neki camac i kampersku stolicu na njemu,sigurno je Saler.

 

И ако притом мирно сједи- значи да је попио сав алкохол који је имао. Ако је у паници, добаците му коју лименку :D

Upravo sam bio sa Drakijem,i on se brine za Salera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Spreman je on na sve.Ako vidite neki camac i kampersku stolicu na njemu,sigurno je Saler.

 

И ако притом мирно сједи- значи да је попио сав алкохол који је имао. Ако је у паници, добаците му коју лименку :D

Upravo sam bio sa Drakijem,i on se brine za Salera

 

 

Saleru brate kad ovo procitas Sekuli, meni i jednom gospodinu sto ne smijem reci ime da se javno zahvalis zbog ovolike sikiraNcije :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

nedelja 08h,sada gledam na rts-u prosao bajk rok fest,(snimci)svirke je bilo publike slabo,rok deo je ispostovan ali nigde motora,preporuka za organizatore,,sledece godine izbacite iz naziva bajk i sve ce biti u redu,jos da dodam preuzeli su neke strane snimke nekih motociklista(arizona)i pustili u izvestaju,taj gebels hm.. jak lik

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

a jos cujem sinoc u barosevcu da je bilo odvojeni ulazi za HD i OSTALE MOTORE... plus sto parkiras jedno 300m od desavanja.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Sto se tice odvajanja motora, to je bio samo pokusaj. Valjda su videli da ima ukupno 7 HD-a pa su pustali sve ispred bine... Peru Jelica udarila struja pa su posle 5-6 pesama odustali. Pre toga je Kikija Lesandrica udarila struja na tonskoj probi pa on nije ni izlazio na binu... A da, ni ulaz nisu naplacivali, bar meni nisu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja sam se sada vratio kući(svratio kod "Debelih Sremaca" na gulaš) :zvizduk: .

Meni lično je bilo lepo, još od četvrtka bio sa Munjom iz Zemuna, kasnije sa Kiškom, Peđom Varaderom, Nensi, Mišom iz UNS-a i mnogim drugim prijateljima koje godinama viđam po skupovima bivše Jugoslavije.

Dolazim i sledeće godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 325 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

Da se i ja ukljucim malo u "raspravu" na temu...

Bio juce na festu,platio kartu za motorcikl,pa me ondaK sproveli "ne na taj ulaz to ti je za HD,ti ides na onaj tamo na 300m" (u nasoj skupini moj prijatelj,jedini koji je uterao falkonca na HD ulaz,jer nisu prepoznali rucni rad)... Udjoh nekako,videh sporadicno satora,ljudi jos manje,muzika-izbor bendova,po mom misljenju nije za motor skup-fest ili kako li ga sad zovu,NO sve to da zanemarim,ali preko cijene kostanja alkoholnih derivata ne mogu da predjem...

Dranje ono malo ljudi sto je doslo,SRAMOTA jedna velika.Ko god da je ovaj bajk fest osmislio,sklepao ga je samo sa jednom namerom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Da se i ja ukljucim malo u "raspravu" na temu...

Bio juce na festu,platio kartu za motorcikl,pa me ondaK sproveli "ne na taj ulaz to ti je za HD,ti ides na onaj tamo na 300m" (u nasoj skupini moj prijatelj,jedini koji je uterao falkonca na HD ulaz,jer nisu prepoznali rucni rad)... Udjoh nekako,videh sporadicno satora,ljudi jos manje,muzika-izbor bendova,po mom misljenju nije za motor skup-fest ili kako li ga sad zovu,NO sve to da zanemarim,ali preko cijene kostanja alkoholnih derivata ne mogu da predjem...

Dranje ono malo ljudi sto je doslo,SRAMOTA jedna velika.Ko god da je ovaj bajk fest osmislio,sklepao ga je samo sa jednom namerom...

I ta namera je propala sa losim vremenom. Bio sam juce, preko svega toga sam presao ali ono sto je ispalo sa muzikom na kraju je jako bezveze.. Da ne pominjem da su ujutru u kamp koji treba da se zatvori u 6 popodne pustili pesake da najnormalnije prolaze, setaju kerove itd..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Организатор следећи пут да доведе Бибу Струју, чланови бендова нису отпорни на струјне ударе :D

Није ово испало оно што је требало да буде, како сам чуо ово би требало да постане традиција, дакле мото скуп али на који би требало да привуче много више људи без мотора, хм...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawa EX500

Sve je otislo u kurac ! Crnci igraju golf, belci repuju, Nemacka nece da ratuje , fenseri nose starke !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Ako poredimo mitrovicu (gde sam bio sad i nikad) i recimo ovaj fest ja ne vidim neku bitnu razliku osim sto je ovaj skup trebao da bude "glamurozniji" jer se ocekivalo da ce doci mnogo beogradjana i ljudi sa strane.

Sad ce neko reci cene pica, bendovi, ulaz za hd i ostale, da je to bilo uzas ali to po meni su samo nijanse sive boje.

 

Ako je neko hteo da se provede trebao je ici u srbobran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Sve je otislo u kurac ! Crnci igraju golf, belci repuju, Nemacka nece da ratuje , fenseri nose starke !

 

 

:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Cekajte ljudi, da li je nekad u BG-u bio veliki moto skup kao recimo Bela Crkva ili Indjija? Za 10 godina ja se ne secam da je bio neki moto skup koji je uspeo i koji je bio nesto posecen a da je u BG-u. Mozda ranije

bilo bratac bilo ali pre jedno 56 godina i ranije dok je bilo familije.... na avali ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Avala je bila dva puta uzastopno pre 4-5 godina. I bilo je dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

BG je prezasicen desavanjima i ljudima je preko glave tih zavrzlama. A najvise motora takodje imas u BG-u i okolini. I vecinu mrzi da dodju. Meni konkretno nije zanimljivo . Ja volim da se provozam do lokacije gde je skup i to mi je deo kompletnog ugodjaja. Ovako najobicnijih koncerata i njakanja sa bine ima u bg-u i previse. A kada se organizuje skup u nekoj Beloj Crkvi to je tamo najveca atrakcija i dogadjaj od oslobodjenja 1945.god. i posle mrtvilo do sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja