Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gtr 1400 iskustva

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Hvala! Samo je nizak originalni vizir za preko 100-120 kmh. Moraće malo viši da se radi. Na ostalo zaista nemam zamerki, iako je kod mene tek oko 2000 km.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Rekao bih da postoji prećutni dogovor među proizvođačima na tu temu. Vidiš da je sedište kod mene sređeno, još vizir i to je to.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4304 postova
6 minutes ago, 00vladan said:

Rekao bih da postoji prećutni dogovor među proizvođačima na tu temu. Vidiš da je sedište kod mene sređeno, još vizir i to je to.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Ne znam sta je ali manje vise nikome ne valja sediste i vizir a motori preko 10k evra itd... Mislim brate mili 2020. je godina, automobili se danas kastomizuju po porudzbini ko sta voli a vi ne mozete da date opciju doplate za bolje sediste ili vizire, ili da povecate cenu malo i da napravite kako valja... Nije mi jasno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Ne znam sta je ali manje vise nikome ne valja sediste i vizir a motori preko 10k evra itd... Mislim brate mili 2020. je godina, automobili se danas kastomizuju po porudzbini ko sta voli a vi ne mozete da date opciju doplate za bolje sediste ili vizire, ili da povecate cenu malo i da napravite kako valja... Nije mi jasno.

Ma gde ne valja. Probao sam motor pre kupovine i odličan mi je bio a i dalje je.
Kupim naked i onda da mu stavljam vizire kojekakve... ili kupim sportski motor pa mi onda neudoban kao. Jedino na triumph sam menjao vizir za zatamnjem i malo produžen. Dobio sam to da ne vidim više lepo instrument tablu zato sto vizir prekriva a zatamljen pa se ne vidi kroz njega. A vetar duva te duva, a i kako drugačije na motoru.

Sve se kanim da vratim fabricki ali evo već pet godina vozikam tako i svaki put me nervira glupost.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Imam fabricki i produzeni zatamnjeni vizir. Definitivno vracam fabricki. Produzeni na vecoj brzini ne odgovara,bar meni. Mnogo vibrira,imam utisak da ce pokidati nosace a jos zatamnjen pa mi se jos i muti pred ocima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Prednji diskovi,zadnji takodje....sve plocice,,lezajevi tocka, gume.....i samo lagano...i naravno sva stezanja srafova iskljucivo po knjizi..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Gravitaciono balansiranje...jer...dragi majstori vulkanizeri nisu bas radi da se posvete istom...retkost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Naravno, kardan ne treba propustiti , par sati posla lagano i pedantno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Malo da se razbije crna boja i iskoriste ovi slobodni dani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Ulje iz vila,pa ko razmislja dal da menja a nema uvid kad je menjano eto malo da pomognemo. Smrdi za medalju,verovatno nikad ga niko nije ni menjao

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Zadar
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
9 hours ago, Bandzi... said:

Imam fabricki i produzeni zatamnjeni vizir. Definitivno vracam fabricki. Produzeni na vecoj brzini ne odgovara,bar meni. Mnogo vibrira,imam utisak da ce pokidati nosace a jos zatamnjen pa mi se jos i muti pred ocima .

Popuca i ovaj tvornicki ispod onih crnih plastika sto drze vizir na mjestu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 11/8/2019 at 9:17 AM, sreten75 said:

Ne znam za gtr, ali na dvanaestici jeste fabricki lose reseno. Moze da se desi da stavis nov i da opet slini. 44e je nov

Sto se tice zx12r dihtung je poceo da balavi na oko 12000km, stavio diht masu, i nije bilo problema narednih 4000km. Toliko je bio kod mene. Inace VR pasta je jako dobra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Sto se tice vizira, momak u Visnjici pravi po zelji, produzeni,kratki...licno ga ne znam ali sam video njegove radove. Vrede svaki dinar. Krecu se oko 60 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja