Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gtr 1400 iskustva

Recommended Posts

• Zainteresovan, 888 postova
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Nemaju ga više u ponudi, rasprodaje se ono sto ima još na lageru. Može on da se uzme sad još jeftinije, ja sam moj 2015. godine platio 15800 u Gt verziji, sa top koferom i GPS drzacem... Mocna motorcina, nedostaje mi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 100 postova
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
On 3/5/2018 at 10:41 AM, Nenad Moto Skopje said:

Zdravo na site,

Jas sum nov na forumov i sakam da prašam dali može nekoj da mi pomogne kade da najdam lev straničen kufer za GTR1400.

Pozdrav !!!

Jesi li pogledao preko e-bay-a  ?

https://www.ebay.co.uk/itm/2014-Kawasaki-GTR-1400-LH-Left-Hand-Pannier-cover-luggage-14061-0919/222383769058?hash=item33c71b05e2:g:IjIAAOSw241YgfQN

https://www.ebay.com/itm/Mutazu-Left-Pannier-Saddlebag-for-2008-2014-Kawasaki-ZG1400-Concours-ZG-1400/391922730640?fits=Make%3AKawasaki|Model%3AConcours+14&hash=item5b406a4690:g:5C0AAOSwDkVaA1yq&vxp=mtr

Nema puno GTR-ova u HR ali cu se raspitati pa javim ako sto nadjem.

Sretno

• U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Kawasaki GTR-1400

Moram da malo osvezim ovu temu.....bilo je reci o senzorima za pritisak u gumama....ako ode baterija nece treptati na tabli i smetati...senzori jesu skupi ali uopste nije tesko iste izvaditi i svako ko se imalo razume u elektroniku lako ce zameniti bateriju...sto sam i sam uradio i sve funkcionise kako treba...dobra stvar kod senzora je sto te opominje u voznji ako pritisak u gumama pocne da opada a ispod 1.4 konstantno trepce....znaci kada su baterije u funkciji...a sto se ostalog odrzavanja tice.....pa tu nema bas sta puno da se cacka...menjas ulje i filtere... i voziiii

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja