Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gtr 1400 iskustva

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Nemaju ga više u ponudi, rasprodaje se ono sto ima još na lageru. Može on da se uzme sad još jeftinije, ja sam moj 2015. godine platio 15800 u Gt verziji, sa top koferom i GPS drzacem... Mocna motorcina, nedostaje mi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Zadar
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
On 3/5/2018 at 10:41 AM, Nenad Moto Skopje said:

Zdravo na site,

Jas sum nov na forumov i sakam da prašam dali može nekoj da mi pomogne kade da najdam lev straničen kufer za GTR1400.

Pozdrav !!!

Jesi li pogledao preko e-bay-a  ?

 

https://www.ebay.co.uk/itm/2014-Kawasaki-GTR-1400-LH-Left-Hand-Pannier-cover-luggage-14061-0919/222383769058?hash=item33c71b05e2:g:IjIAAOSw241YgfQN

 

https://www.ebay.com/itm/Mutazu-Left-Pannier-Saddlebag-for-2008-2014-Kawasaki-ZG1400-Concours-ZG-1400/391922730640?fits=Make%3AKawasaki|Model%3AConcours+14&hash=item5b406a4690:g:5C0AAOSwDkVaA1yq&vxp=mtr

 

Nema puno GTR-ova u HR ali cu se raspitati pa javim ako sto nadjem.

 

Sretno

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA FZ-1 2013

Moram da malo osvezim ovu temu.....bilo je reci o senzorima za pritisak u gumama....ako ode baterija nece treptati na tabli i smetati...senzori jesu skupi ali uopste nije tesko iste izvaditi i svako ko se imalo razume u elektroniku lako ce zameniti bateriju...sto sam i sam uradio i sve funkcionise kako treba...dobra stvar kod senzora je sto te opominje u voznji ako pritisak u gumama pocne da opada a ispod 1.4 konstantno trepce....znaci kada su baterije u funkciji...a sto se ostalog odrzavanja tice.....pa tu nema bas sta puno da se cacka...menjas ulje i filtere... i voziiii

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Ako ima neko da je upoznat sa nabavkom gihtunga dekla ventila za GTR-a u Srbiji bio bih mu zahvalan na informaciji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Marinković iz Čačka bi ga morao moći nabaviti ili Bera iz Ade ako ga marinković nema na stanju a broj dela nadješ na 

WWW.KAWASAKIORIGINALPARTS.COM

Search for genuine Kawasaki road bike parts by nickname, year and model. If we do not have the part you need in stock get in touch and we could source and deliver in a matter of days...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Naravno, Bera je čovek koji donosi delove iz Madjarske i Nemačke u relativno kratkom roku po cenama koje su slične onima kod ovlašćenih prodavaca delova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Nema ga niko, ni Marinkovic. Broj imam, idu i dihtunzi oko svecica.Menja se sve ili nista zbog razlike u debljini . Diht masa ne valja jer posle otpadne iznutra pa na sito od ulja ode. Resenje kupiti preko ili ne menjati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1975 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Pratim...to im je boljka izgleda...i meni slini malo na 12-ici, na poklopcu ventila pa hocu da zamenim dihtung zimus, svakako planiram ventile da prekontrolisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 15 sati, Bandzi... je napisao:

Nema ga niko, ni Marinkovic. Broj imam, idu i dihtunzi oko svecica.Menja se sve ili nista zbog razlike u debljini . Diht masa ne valja jer posle otpadne iznutra pa na sito od ulja ode. Resenje kupiti preko ili ne menjati...

Ako neces menjati topla preporuka za Reinz diht masu, nanosi se u tankom filmu a inace i sluzi da zaptiva mesta gde fabricki ne ide dihtung, ukoliko ti se slucajno i desi da naneses deblje a ostavis 24h da se osusi apsolutno je nemoguce da otpadne komadic i zavrsi u situ, namenski je bas za to.

Slobodno nanesi da se "providi" (naravno stari dihtung tretiraj nitro razredjivacem da se dobro odmasi) i resio si problem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Za sad dih...dekla 75 e. da bude kod nas. Cekam za dih. oko svecica da mi jave. Ista je to prica ko na 12....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Ne znam koje ti je godiste, za 2010 je 37e plus 14e postarina. Narucis jos neke dzidza bidze ako ti trebaju, postarina ti ostaje 14e. Na motorcyclespareparts

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

Detaljno sredjivanje prednjih vila 1400 GTR.  Skidanje, rasturanje, pranje....pa...brisanje...ima posla...pravljenje potrebnog alata i onda lagano sklapanje...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja