Jump to content

Moto Zajednica

Sachs x road 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Kao sto pise gore imam link sa moto berze pa tu pogledajte podatke,stavljen nov frajlauf radi pali ide kljuc u ruke i moze zamena za skuter od 50 ccm da nije kinez sa vasom doplatom :) moze mali popust za forumase :)

 

Godište: 2008.

Kilometraža: 11500km

Kubikaža: 125

Kategorija: Supermoto

 

Registrovan do: nije registrovan

 

Cena: 900 €

 

Zamena: Moguća

Stranac: Ne

Havarisan: Ne

 

Dodatne informacije:

Motor u ekstra stanju dosta dodatne opreme vlasnik,moze zamena za skuter od 50ccm ali da nije kinez sa vasom doplatom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Samo jedna stvar, ne bih da ti miniram oglas, ali moram da ukazem na jednu stvar zbog koje sam ja odustao od gledanja ovog motora.

Kako je moguce da je ovaj motor pre dve godine imao 1000 kilometara vecu kilometrazu? Oglas

 

Pozdrav! :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Izvini, druze, ali sve i da kilometraza nije vracana, ne bih gledao motor koji nije vozen dve godine. :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Kakiš ti malo

 

Kakve veze ima što motor nije vožen, neko ima više motora a neko nema vremena. Sve sami neki filozofi.

 

Inače, ovo je dobar motor medju najboljim od četvorotaktnih 125

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Nisam ni rekao da je los motor, kao sto vidis, gledao sam oglas. Ali mi nekako cela ta prica "ne pije vodu", ako me razumes. Sad, ako ste vi drugari, postujem sto ga branis, ali jedno je biti fer prema drugu, a drugo biti objektivan. :zvizduk:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Nije frka, ako hoces mogu i da obrisem ovih par postova. Ne mora da znaci da je motor los, samo sam ti ukazao na neke stvari koje bi trebao da dovedes u red, makar da bi ispao fer prema forumasima, ako nista drugo.

Srecno sa prodajom! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Nije frka, ako hoces mogu i da obrisem ovih par postova. Ne mora da znaci da je motor los, samo sam ti ukazao na neke stvari koje bi trebao da dovedes u red, makar da bi ispao fer prema forumasima, ako nista drugo.

Srecno sa prodajom! :zdravo:

 

sto jes jes...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Nismo drugari samo primećujem.

Imao sam nekad Xroad i bio super zadovoljan

Ovaj konkretan primerak kakav je nemam pojma, video sam da je imao problem sa frajlaufom, verovatno zbog akumulatora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Ako bas ocete nije vozen 2 godine ali je bio garaziran i redovno paljen ... sta ja imam da budem fer prema forumasima ja sam napisao kako je i ko je zaintresovan valjda ima oci i videce kako je ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

motor je pre svega prelep..........nisam ga video u zivo ali sam sedeo na njemu jedne godine na sajmu..........nesecam se koje bese to godine........medjutim nikada mi nece biti jasno zasto ljudi na forumu koji nisu kupci bar potencijalni ili su pak bili otisli da vide motor zbog kupovine pa se razocarali a samim time iznose losa iskustva .....iznose tako lose komentare i malte ne pljuju oglas a da pri tome nisu ni videli a kamo nameravali da kupe isti ! Stvarno sam dosao do zakljucka vec duzi niz godina da se skoro isti ljudi javljaju sa komentarima na tudjim oglasima gde pljuju motor vlasnika oglasa a a pri tom nemaju nameru cak ni da ga pogledaju kamo li da ga kupe.Komentari tipa .......e nebi ga kupio bas zato sto je stajao dve godine nevozen,,,,,,,,,nikako ne piju vodu i meni su licno besmisleni jer znam iz licnog iskustva da se to meni desilo jednom zbog bolesti da nisam godinu ipo dana mogao voziti motor ......znaci ......ostaviti oglas na miru svakom bez neargumentovanih detalja ......veoma ruzna pojava na forumu nazalost u poslednje vreme .......SRETNA prodaja prijatelju a buducem kupcu lepa i sigurna voznja od srca zelim !

(LICNO NE POZNAJEM vlasnika ovog lepog motora ) :zdravo: tako da nije ono.....potplacena varijanta ;):Mina::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Hvala na komentaru mitos-e :) i ja sam to primetio ali sta ces :) e da i u zamenu bi bilo pozeljno speedfight 2,sr 50,super 9 ili grand dink 50 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

motor je pre svega prelep..........nisam ga video u zivo ali sam sedeo na njemu jedne godine na sajmu..........nesecam se koje bese to godine........medjutim nikada mi nece biti jasno zasto ljudi na forumu koji nisu kupci bar potencijalni ili su pak bili otisli da vide motor zbog kupovine pa se razocarali a samim time iznose losa iskustva .....iznose tako lose komentare i malte ne pljuju oglas a da pri tome nisu ni videli a kamo nameravali da kupe isti ! Stvarno sam dosao do zakljucka vec duzi niz godina da se skoro isti ljudi javljaju sa komentarima na tudjim oglasima gde pljuju motor vlasnika oglasa a a pri tom nemaju nameru cak ni da ga pogledaju kamo li da ga kupe.Komentari tipa .......e nebi ga kupio bas zato sto je stajao dve godine nevozen,,,,,,,,,nikako ne piju vodu i meni su licno besmisleni jer znam iz licnog iskustva da se to meni desilo jednom zbog bolesti da nisam godinu ipo dana mogao voziti motor ......znaci ......ostaviti oglas na miru svakom bez neargumentovanih detalja ......veoma ruzna pojava na forumu nazalost u poslednje vreme .......SRETNA prodaja prijatelju a buducem kupcu lepa i sigurna voznja od srca zelim !

(LICNO NE POZNAJEM vlasnika ovog lepog motora ) :zdravo: tako da nije ono.....potplacena varijanta ;):Mina::moto3:

 

Druze, da li stvarno mislis da bih uspeo da primetim ovakve stvari da nisam malo citao postove vlasnika jer me je zanimalo kako je tretirao motor? Da, gledam upravo da kupim ovaj model i izneo sam svoje misljenje zasto sam ga zaobisao jer je poenta foruma da diskutujemo stvari oko kojih se slazemo ili ne.

Vidim da je ovde sve vise ljudi koji imaju cistu zanimaciju da teraju kontru, ali bar bih voleo da sprecim da se sire oni koji samo hoce da zavrnu forumase, pa sam iskreno pitao zasto je kilometraza manja nego pre dve godine. Nije mi jasno zasto je to zabolelo ostale, prilicno je dobronamerno. :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: banovo brdo gornji kraj
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Aj bre batali moj oglas slikao sam kilometrazu... Samo ako si toliko pametan reci mi kako moze na sachsu koji na magnet broji kilometre na tocku i na digitalnoj tabli koja nema ulaz za diagnostiku da promenis kilometrazu ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

I ako mogu zamolim admine da izbrisu ove komentare sve i da ostane oglas hvala

pa i admini su prilicno selektivni kada su u pitanu pravila foruma i to odavno al jebiga,,,,,,,,,moze im se samo se pitam do kada ce ostatak forumasa da trpi to njihovo ponasanje da neke forumase favorizuju a da i pri tome pravila foruma isto tako selektivno primenjuju .....pogotovo na rubrici OGLASI.....ZALOSNO DA JE SVAKI SKORO DRUGI OGLAS OTISAO U DEBELI off .....A pise sve lepo u pravilima za oglase samo sto se kao i sve u Srbiji ne postuje pa ni napisana pravila koja moram priznati jako lepo objasnjavaju i po meni prilicno korektno napisana ..Od mene za na ovoj tvojoj temi i oglasu toliko i necu se dalje nadovezivati .......jos jednom lep pozdrav i srecna prodaja od SRCA! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja