Jump to content

Moto Zajednica

jawa 175

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

Ajde,ljudi,jos jedna pomoc! Glupo mi je sto moram ovo da pitam,ali nemam kud... Kako da stavim sajlu za kvacilo na ovu JAWU???? Ne mogu da provalim... Jel moram da skidam komplet kvacilo da bi stavio tu jeb.. sajlu ili sta? Danas sam kupio novu sajlu,iz dva dela je,ali na jednom kraju ima ona kuglica da se zakaci na rucicu,a na drugom nema niceg,samo gola sajla! Jel to tako treba? Pomagajte....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Evo tebi telefon doktora za jawe,pa mu se javi i resi  sve probleme. Dragan 064/220-50-45 ;)

 

Ne znam odakle si, Dragan je iz blokova u NBG-u, dolazi na poziv, dobar je, korektan, preporuka sa moje strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Pa,dobro,hvala u svakom slucaju,ja sam iz okoline ZR. Vise bi mi odgovaralo ako bi neko sa foruma znao nesto o tome ili je radio to pre. Ako ne uspemo,zvacu tog lika od koga sam uzeo sajlu,pa valjda ce on znati…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

E,ljudi,hvala na pomoci! Sad I sam znam zasto nisam znao da stavim tu sajlu! Pa ja uopste nemam taj sklop-mehanizam gde ide sajla! Mislim,nisam glupav da ne umem da postavim jednu sajlu,ali problem je kad nemas gde da je stavis! Narucio sam danas taj sklop,stici ce mi ovih dana,oko 10 evra je! Javicu vam kako sam prosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Nisam zalazio ovamo par dana,pa nisam video temu.Shema za spajanje je ok.Na 51 izvod ide u ovom slucaju - pol akumulatora,posto je sasija pozitivna.

61 je kontrolna lampica punjenja akumulatora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

  Mala napomena. Obratri paznju da sklop lezi kao na slici, da ona ,,kuka,, u koju dodje sajla ( br 10 sa slike) lepo legne u viljusku br 9  uz pomoc srafa za stelovanje br 8  pa tek onda pricvrsti sajlu. Onda ce ti funkcionisati Javin specijalitet. Kad pritisnes polugu menjaca ukljuci se kvacilo bez da stiskas rucicu. Mora da bude malo zazora izmedju kuke i viljuske  da ti kvacilo ne bi bilo napeto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja