Jump to content

Moto Zajednica

Karburator, podešavanje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova

Nameštao sam iglu plovka i to je sada ok, ali izgleda da se sada reaštelao karburator od tog njakanja dok sam nameštao iglicu. Sada onako pušta crni dim i trokira kao da prima previše goriva. Jel zna neko kako se to šteluje. Karburator je keinhein cvk 40.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4258 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Pa laki malo si nervozan :wink: .Onas mali sraf kojim se steluje smesa vazduha i benzina ti je osrafljen puno ili ti je igla sibera podignuta previse.Sada moras da se igras oko toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350
Nameštao sam iglu plovka i to je sada ok' date=' ali izgleda da se sada reaštelao karburator od tog njakanja dok sam nameštao iglicu. Sada onako pušta crni dim i trokira kao da prima previše goriva. Jel zna neko kako se to šteluje. Karburator je keinhein cvk 40.[/quote']

 

Kod karburatora uglavnom mozes da menjas, tj. stelujes 4 stvari: ler gas, ler dizna, igla i visina goriva. Pominjes iglicu i plovak. Da li mislis na iglicu koja zatvara dovod goriva u loncetu, ili mislis na iglu u sredini kaburatora (na siberu)? U svakom slucaju pogledaj ovo http://jimrace.com/faq/CVK40.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja