Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 125/200

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Mozda jeste glupo al bolje da pitam. Brvava na gepeku mi ne zakljucava,tj, sve radi samo kad treba da zabravi ona odpusti. Sad mene zanima da li neko moze da mi objasni kako najlakse da na pravim prilaz,tj, sta da skinem od plastike,ili da li treba sediste da skidam kako bih najlakse mogao da naprskam sajlu sa WD-om ili da zamenim oprugu na bravi. Racunam dok je ruzno vreme da to uradim to sam. Ako ne uspem spremam 20E i kod majstora. Hvala unapred. (aprilia atlantic 125 2003)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Kолико се ја сећам када сам имао АА 200 знала је да зеза сајла и биће најпре да је то проблем!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Pa i ja mislim da je to u pitanju, malo zardjala u buziru. Ali nemogu da doprem do nje dok ne skinem neku plastiku pa zato pitam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Pitanje za atlantiste. Da li postoji redosled radnji prilikom startovanja skutera (aprilie). tj ono crveno dugme sa desne strane, da li prvo okrenuti kljuc na kontakt pa sputiti dugme na pun kruzic,ili prvo dugme pa kljuc i start? Mislim da sam donekle bio jasan,razumece te valjda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Мени тај тзв свич прекидач увек стоји укључен јер га заборавим и онда се истрипујем кад палим а оно ништа...мислим да је свеједно!!!1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

pa ija mislim isto,nego opet nema logike da je stavljen tu bezveze, mozda neki izenjer kad je projektovao bio pijan pa slucajno zacrtao tu prekidac0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5596 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Preimenovao sam prvu temu koju si otvorio i spojio je sa ovom drugom. Nemožemo za svaki problemčić otvarati nove teme, time se zagušuje Forum i razvodnjava problematika. Ovako je sve na jednom mestu. Nastavi u ovoj temi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Preimenovao sam prvu temu koju si otvorio i spojio je sa ovom drugom. Nemožemo za svaki problemčić otvarati nove teme, time se zagušuje Forum i razvodnjava problematika. Ovako je sve na jednom mestu. Nastavi u ovoj temi. :takoje:

vazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ja redovno zaboravim da prebacim to dugme i onda gledam jel copava dobro vraćena, stiskam obe kočnice i psujem ( majku mu što sad neces da upalis), još mi svetli na instrument tabli al ne vredi jer sam bosanac :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Joj al me zezaju oko registracije. Prvo treba neki potpis od nekog notara,odem onda u osiguravaju cu kucu, kazu ne treba posto je motor iz svajcarske.Vratim se u SUP kazem sta su mi rekli,naravno sacekam smenu da predaju drugima,i onda ispadne da stvarno ne treba to sto su trazili u prvoj smeni. E tu se vec zakomplikovalo. Na jednom papiru pise ime od firme koja ga je uvezla,a na drugom ime vlasnika te firme koji ima punomoc nad svakim vozilom koje se uveze. Ali!!! salterska radnica kaze sve je to ok,razumam ja da je to firma od tog lika i da je nije neki problem to sto je ovde ime a tamo ime firme,ali ipak ne moze da primi dokumenta. I tako ja sad cekam sve ispocetka sa papirima... sto bi se reklo superfine1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

I konacno posle 2 nedelje agonije po SUP-u registrovao sam skuteric. Sad sam miran. Jel ima neko da ide u berbu narcisa u Kraljevu. To ce valjda da se bude oko prvog maja. Ko nezna to se svake godine odrzava u Kv, pa bi mozda bilo zgodno da se skupiumo za malu voznjicu. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Danas sam montirao drzac za kamericu da snimam malo voznju. evo neke slike,aj jos neko ako je uradio slicno nek okaci

 

imag0288cg.jpg

 

imag0289q.jpg

 

imag0290t.jpg

 

imag0291m.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ja sam bio dobio slican nosac za telefon i drzao ga u autu, svako malo treskanje i telefon ispadne. Moj ti je savet da to malo bolje osiguras, inace nece dugo da snima taj aparat1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Jeste zent i to veliki, ali usrafljeno je u rucku volana, a kamerica ima nesto kao neki osigurac. jedino celo da se odkine. Valjda nece 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Aj mala pomoc,kupio sam givi kofer sa stop svetlima kako najbolje to da povezem da se ne vidi,da li ima slobodan dzek negde u skuteru ili sam da pravim,i posto se skida kofer sa nosaca kako to sve lepo da spakujem. Mora da je to neko od vas radio0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Наравно да је рађено,прелистај мало по форуму има рубрика сам свој мајстор1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja