Jump to content

Moto Zajednica

Novi sstrujin moto kviz - Zamislio sam motor!

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Lj - Bgd

moren bas si bio velikodusan u ovoj igri,sve si nam opisao skoro,jes da je tesko znati ovaj motor ali objavio si resenje cim je pomenut sam proizvodjac ,a ne i model ,svaka cast :)  8)

 

Munch je kraj 60ih lansirao model Mammut TTS 1085, kao sto je revolution naveo. Bio je fenomen za ona vremena, i mnogi ga nazivaju Hayabusom 60ih godina. Pocetkom 70ih Kawasaki odgovara trzistu sa modelom Z1. Kasnije Munch proizvede Mammuta TTS-E od 1286 kubika i 100 konja. Ocekivali su masovnu prodaju u Americi i Evropi. Ali, zbog suve tezine od 340 kila i dobos kocnica, slabo je parirao novim, laksim, vodljivijim i mnogo jeftinijim Japancima, koji su izlazili iz istocnih fabrika . Munch je zbog financijskih problema prijavio bankrot. Prvo u 1971, a onda opet u 1973 godini. Friedl Münch prodao je prava svoje kompanije i trudio se produkcijom motora jos nekoliko godina uz pomoc. 2001 godine, Munch podize ime prasnog starog Mammuta i kreira novog, jaceg i pokloni svetu novo cudo.

Munch je u ovom veku, za sad, podigo samo Mammuta na dva tocka, zato sam objavio resenje, kad se je pogodio proizvadjac (jer nema drugog modela da se pogadja) ;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja