Jump to content

Moto Zajednica

Servisi i majstori motora u nisu???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Da osvežimo temu. Potreban mi je majstor u Nišu ili okolini (po mogucstvu proveren naravno). Pominju se 2-3 čoveka, ali su postovi stari 4-5godina. Siguran sam da u gradu mora da postoji još koji dobar. Nisam iz Niša, te ne poznajem lokalne majstore. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Znam da je vec 2.5 meseca proslo, ali ce mozda nekome drugom da pomogne. S obzirom da si iz Aleksinca, postoji moto servis kada se krene starim putem (preko sela) pored Glogovice za Nis, sa desne strane nakon nekadasnje kafane Djana, pre samog brdasceta (prevoja). Momak koji drzi servis se zove Mica, inace ima jos dva ili tri radnika u garazi. Inace cesto radi i gradjevinu tako da obavezno prvo kontakt i najava, cisto da bi bio u garazi. Servis se zove D&M moto, 060 654 35 61 i 061 136 34 76.

Sto se tice samog Nisa, pored svih koji su navedeni, iznad Pantelejske crkve, nakon semafora sa Somborskim bulevarom druga ulica desno pa sa desne strane je Darko majstor (radi zajedno sa bratom, ali trazite Darka) inace i sam je bajker. Momak radi pre svega automobile, uglavnom je pretrpan poslom, ali radi i motore, s tim sto naravno prvo najava. 064 119 75 88 i 061 131 43 44.

Obojica su korektni majstori i ne biju po usima sa cenama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Darko iznad crkve je jednom ok lik, realan, ako nekom treba broj, neka se javi. I nije skup, a dobar je majstor. Nikad nisam imao zamerke na njegov rad, popravljao mi je skutere, princa i drugarima motore, svi zadovoljni. Moje preporuke.

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
1 hour ago, arhmilosciric@gmail.com said:

Pozdrav doktore, pokušao sam da dobijem ovaj broj ali kaže da je nepostojeći. Da li možda imaš neki drugi? Ili nekog još majstora. Hvala

Nemam drugi broj. Tamo sam isao na servis dok sam bio u garanciji. Mozda da pitas u Barelu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav drugari, imam Vespu PK 50 XLS, 88. godište, radi sve na njoj, osim paljenja kada je hladna. Dakle, neće na kurblu kada je hladna, mora na gurku, nakon toga, nakon minut-dva rada hoće i na kurblu. 2 majstora mi već kažu da je to samo jer dugo nije vožena i da će se razraditi, ali je ovako već 2 meseca. Već mi je malo muka da je guram svakog dana. Neka ideja šta bi moglo biti? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N
On 5/21/2019 at 10:38 PM, Virago 535 said:

Kakav je majstor Milos iz novog sela... 

Ja samo da ga pohvalim. Bio je sasvim korektan i strucan. Sredio je neke stvari na mojoj Hondi koje u jednom drugom servisu nisu uspeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Ako neko ima da preporuci nekog majstora iz Nisa sto opravlja vespe, neka pise. Samo sam jednog naso koji je zauzet do Nove godine. Drugi niko nece da pipne.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja