Jump to content

Moto Zajednica

Servisi i majstori motora u nisu???

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Da je skuter znao bi, ali skoro sam uzeo kawasaki pa me zanima gde ima dobri majstori ili servisi u Nis-u. Znam za majstora jednog u komrenu zaboravio sam mu ime, ali samo njega... Pa ako znate stavite gde se nalazi i broj, a nebi bilo lose ni kakav je majstor . Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Vlada majstor. Odlican je, posten i nije skup. Servis mu je iza kafica imidz cim krenes prema palilulskoj rampi sa leve strane posle 30m. Znam dosta ljudi koji idu kod njega i svi su zadovoljni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

sasa pozar......:takoje:

 

a gde se nalazi :D

 

pa u nisu :lol: a ko za nat nemam njegov br,zadnji put kad sam menjo telefon nisam prebacio sve brojeve u karticu :zbunjen: ali znaju ga bajkeri po nisu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imaš Sašin broj u temi sa majstorima, a i na forumu je. Al ako ti znači, iz centra odeš na trošarinu, kad prođeš vojnu bolnicu na semaforu skreneš desno, pređeš prugu i onda ideš levo. Kad prođeš školu " Branko Miljković " skreneš desno i ideš uzbrdo. Skreneš u zadnju ulicu desno i Sašina kuća ti je odmah druga sa leve strane .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

pozarevac je uz francusku, trosarina (uzbrdo) pa predzadnja ulica desno. pitaj tamo svi ga znaju. ili pitaj gde je akord kafana (sada vec zatvorena). u toj ulici je samo sa druge strane. imas blizanca bobana, isto je tu u komsiluku iz Nocnih Vukova. odlican majstor. imas ih jos dosta.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: BMW F650

Prolazim neki dan Djerdapskom u Duvaništu, pored škole Dušan Radović, i vidim stoji nova reklama-tenda, moto servis Ordinacija. Vidjao sam ranije po neki motor na tom mestu, ali nije postojao zvanično servis.

Ima li neko iskustva, ko radi, kako radi, kako se kotira medju ovdašnjim serviserima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Honda NSR 125 R

Jel zna neko koliko kosta da se zamene rolnice , kais,karike i jos nesto na sprint grizzy 125ccm hitno mi treba ako znate koja je cena za sve to hvala. SAMO ZA NIS !!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ja nzm tog majstora koji ce da raskupusa pola motora za 15e a karike su vec polu generalna sto se majstora tice(jedino ne otvara blok i vadi radilic), majstoru isti djavo dal ti stavljas nov cilindar, klip i glavu il menjas samo karike, on to mora pa mora da skine, uzupci ponovo itd....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

A da pitam, znate li možda nekog majstora koji bi pošao sa mnom da pogledamo jedan motor? Rade li majstori tako nešto, ili samo u slučaju ličnog poznanstva?

 

Trebalo bi da neko iskusniji pogleda to sa mnom, da vidi šta je zrelo za zamenu, a šta je dobro, pa i da proceni generalno stanje. On bi ga najverovatnije i održavao posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja