Jump to content

Moto Zajednica

MZ Racing

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ja se ljudi tek sad zakaci na BJBikers Za pocetak da se pretstavim ja sam Boban i citam sta sve pisete da vam kazem da sam ja vozio mog mz 250 na tim trkama tojest MOTO CLASIK SRBIJE i to 2008 i 2009 moram ta priznam da sam u generalnom plasmanu bio 2008 sampion u klasi open u kojoj se vozi i mz ne zato sto je motor dobro isao vec sto nas je bilo jako malo i ja sam bio jedan od retkih koji je vozio sve trke u toj godini i kad se sabrase bodovi ja ispadoh prvi sta da se radi pehari su kod mene .

Ja sam tu pa izvolite pitajte sta vam je volja Voleo bi da mi neko pokaze svoju preradu ja sam otisao malo dalje od pukog produzavanj rucica volana ako neko ima koju pametnu nek kaze necu mu nista Za sada za kraj samo da kazem svim vozacima motocikala neidu alkohol i motori nikako zajedno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ja se ljudi tek sad zakaci na BJBikers Za pocetak da se pretstavim ja sam Boban i citam sta sve pisete da vam kazem da sam ja vozio mog mz 250 na tim trkama tojest MOTO CLASIK SRBIJE i to 2008 i 2009 moram ta priznam da sam u generalnom plasmanu bio 2008 sampion u klasi open u kojoj se vozi i mz ne zato sto je motor dobro isao vec sto nas je bilo jako malo i ja sam bio jedan od retkih koji je vozio sve trke u toj godini i kad se sabrase bodovi ja ispadoh prvi sta da se radi pehari su kod mene .

Ja sam tu pa izvolite pitajte sta vam je volja Voleo bi da mi neko pokaze svoju preradu ja sam otisao malo dalje od pukog produzavanj rucica volana ako neko ima koju pametnu nek kaze necu mu nista Za sada za kraj samo da kazem svim vozacima motocikala neidu alkohol i motori nikako zajedno.

 

Dobrodosao,za pocetak :zdravo:

 

Neznam koliko si dalje otisao,mozda da postavis svoju temu u okviru MZ Sveta,i podelis to sa nama ovde,siguran sam da bi bilo veoma korisno. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

iskreno ja se bas ne snalazim na ovom sajtu bas najbolje ali mlad sam pa cu nuciti :) za pocetak ja bi pitao ljude dali neko ima neki veliki karburator (36-40mm) iako je moj motor vozen na trkama ja i dalje nisam zadovoljan sa onim kako ide pa bi jos da ga poboljsam sve sto ste videli na mom profilu je rucni rad a ja zelim jos vise moram da kazem da su na njemu ugradjeni frater ventili na usisu ali tu se javlja drugi problem sto oni propustaju dovoljno smese u cilindar tek preko 6000 a to je za obicnog mz vec vrh obrtaja desilo mi se da mi je pukao klip po pola i to na mestu iznad same bolcne interesuje me i dobro motoplat paljenje a dobre ideje su uvek dobro dosle pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

koliko se secam joska sa foruma je radio dobra bezplatinasta paljenja za mz i javu sa pomeranjem ugla paljenja u zavisnosti od broja obrtaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja