Jump to content

Moto Zajednica

Nox kacige

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500ie

Ja hteo da kupim NOX kacigu,nasao odlicnu sa pumpicom i naocarima za sunce.Kada gospodja u radnji kaze da za mesec dana dobijaju nove modele od NOX-a pa ako hocu da sacekam da vidim kakve ce biti.Dodjem ja kuci,pogledam na Nox-ovom sajtu katalog za 2015 godinu.Odlicne su,izbacili su pumpicu verovatno su se pokazala ne korisne ili su imali nekih problema sa njima.Ali su dosta napredovali u izradi oblika kacige,sistema ventilacije,kao i samog izgleda i boja.

Evo jedne koja mi se najvise svidela,sada moram da cekam jos mesec dana 1hmm.gif

INTEGRAL_REPSTYLE_VERT_2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

evo da i ja podelim svoje iskustvo sa Nox kacigama...

davila me devojka duze vreme da joj kupim kacigu, oce i ona da ide sa mnom ponekad u voznju. ajde, uvatim ja nju za ruku, odemo u prodavnicu i ovaj Nox mi se ucini ok za te novce. proba ona kacigu, kaze odgovara joj i mi je kupismo. ali.....

nakon kupovine, nismo se mi ni tri puta provozali zajedno, posle par nedelja mi raskinuli.

naravoucenije, ako vam je stalo do devojke niposto joj ne kupujte Nox kacigu da ne bi raskinula sa vama. zahvaljujem se na paznji

:jee::takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

hahaha, i ja sam svojoj kupio pre neki dan fullface sa int. sunčanim,model N915butterfly, kvalitetno izgledam njoj prelepa...što je njoj bilo i najvažnije (moj uslov je bio da bude integralna sa sunč.n. )

 

Prilikom prve probe i prve vožnje je kukala kako je steže, pritiska i žulja (prvi put i stavlja bilo kakvu kacigu na glavu), na drugoj vožnji smo produžili rutu za duplo na njen zahtev, više joj ništa nije smetalo  :)

 

Ona je prezadovoljna, mada nije reper, pošto ipak neka iskustava sa kacigama drugih proizvodjača, a meni je iskreno više muka od kupovine preskupih nadrkanih imena koja po meni uzimaju 70% keša na ime brenda (trenutno nosim schubert S1, matoru i preskupu..koju ću i sam promeniti nekom kacigom do 200eura max).

post-7753-0-82713200-1432553127.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

I koliko si platio ovu kacigu @zlacjani ako nije tajna? Posto i ja gledam devojci da pazarim :)

mislim da je 9500rsd, kupovao sa i ulja i neke filtere pa nisam ni gledao šta je pošto  ;)

 

uglavnom nije skupa, ali smo je čekali 10-ak dana, nije bila na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Da li je ovo realno? Ova kaciga je kod nas 10000, a na amazonu 250e??

Da ove sto su kod nas nisu kineske, sa original nalepnicama :)  :)  :staa2:  :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

ja sam ovu kupio u Motobike-u u Kisačkoj...bio sam i u Markosu, nisu imali ni model ni veličine, a i za nijansu su skuplje od MB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

ovo si mogao i na limundu da  neko prodaje po paprenoj ceni...proba, pa možda se neko i upeca  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ja isto nosim nox, mislim da vec ima i godinu dana, porucio u motobike, uzeo odmah i jedan rezervni vizir, sa vizirom je bila 9600 i zadovoljan sam, u pocetku je zuljala ali je posle 100-200km bila kao salivena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Nemam iskustva sa kacigama tako da o kvalitetu necu reci nista. Na kupujem prodajem sam kupio nox301 sa naocarima za malo vise od sedam hiljada od prodavca iz Sida. U NS kosta oko deset hiljada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Mogu samo da kazem da je meni ta kaciga zivot spasila kada sam sa full crosom glavom udario u drvo...Istina je da je to nisko budzetna kaciga ali tvrdim da je best bay za taj novac!To su moja licna iskustva sa ovom kacigom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

moze li neka informacija gde ima veci izbor Nox kaciga,bio sam u Motoopremi u BGD-u i probao par,ali za dosta modela nema brojeva,pa mi treba jos neka radnja gde se mogu pogledati i probati kacige...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Atlantic 250 ali će porasti jednom

Kacige su dobre, ja već dve sezone imam N180, jet kaciga i pokazala se odlično. Imao sam peh da mi je kaciga pala sa motora i puk'o je vizir.

Mana ovih kaciga je što je slaba podrška za njih jer recimo nigde ne mogu naći vizir da kupim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja