Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600R

Recommended Posts

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Normalno nov, gledam i ne mogu da verujem da trazis polovan. On se kod xl-a ionako menja na 20.000km, tako da taj polovan najverovatnije nije dobar. Mada ako si bas resio polovan, imam ja, dobijes ga dz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Obrada glave, sredjeni uglovi ventila i pale nove gumice ventila.....jos samo da skupimo pare za lanac bregaste .... pa cemo sezone 2016/17 i da se vozimo malo :neznam::lol: , sa tim XL-om.....

 

Mada kad sve ovo zamenih , zao ce mi biti , da ga akam 0plac.gif ... al malo sutra :hej::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Porucen lanac bregaste...posle svih STenera i XR-ova...dosao na red i XL-cic da se zavrsi...... bice to oooodlican motorcic, za mog batu (pocetnika). :takoje:

Msm...posle svega sto sam uradio na njemu...nece biti nista lose ...totalno je pretresen :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Zagreb

Porucen lanac bregaste...posle svih STenera i XR-ova...dosao na red i XL-cic da se zavrsi...... bice to oooodlican motorcic, za mog batu (pocetnika). :takoje:

Msm...posle svega sto sam uradio na njemu...nece biti nista lose ...totalno je pretresen :neznam:

1care.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

A jel XR i dalje na prodaju ;)

 

 

He, he...

 

Pazi da mi je neko ponudio pola cene i prevoz do hotela u tom trenutku........

 

 

Zamolio me bivsi vlasnik da mu dam drugu sansu :lol: ...kaze bolje ce da pali, kad naucis da kurblas...jbga.

 

A i ja nasao da ucim da kurblam u sred nicega :lud: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd-zvezdara
  • Motocikl: honda xl 600 r

čitam vaše dogodovštine pamise malo digla kosa na glavi. planiram da pretresem i ja ovu gore  XL-ku ,doduše radi , pali  vuče malo masti negdi ispod rezervoara i činimise da malkice troška ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Joooj, kad imas samo nju dodje ti frka, a kad ti je to treci motor, onda se odlaze za drugi put i na kraju oduzi prilicno.......

 

Ova moja je tehnicni ispravna i sredjena u fullu...ostalo mi je samo da ga i estetski uradim pa izbacujem fotke.

 

Sad kad je ovako sredjena, na kraju cu mozda samo nju i da zadrzim od sva tri  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Da izbaci slike  :P  :P  :P

Joooj, kad imas samo nju dodje ti frka, a kad ti je to treci motor, onda se odlaze za drugi put i na kraju oduzi prilicno.......

 

Ova moja je tehnicni ispravna i sredjena u fullu...ostalo mi je samo da ga i estetski uradim pa izbacujem fotke.

 

Sad kad je ovako sredjena, na kraju cu mozda samo nju i da zadrzim od sva tri  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

Da izbaci slike  :P  :P  :P

Joooj, kad imas samo nju dodje ti frka, a kad ti je to treci motor, onda se odlaze za drugi put i na kraju oduzi prilicno.......

 

Ova moja je tehnicni ispravna i sredjena u fullu...ostalo mi je samo da ga i estetski uradim pa izbacujem fotke.

 

Sad kad je ovako sredjena, na kraju cu mozda samo nju i da zadrzim od sva tri  :neznam:

 

 

Ma pazi...lepo poceh sa idejom i hronologijom..... al veruj mi ima "dijabola" koji kad vide da si popravljao nesto , misle da je taj motor u kvaru i dalje  :jok:  :stabre:

 

Ako je motor rasturen, radi sredjivanja, za njega je to "krsic"....  :neznam:  .... takvim ljudim i treba uvaljivati nasminkano groblje, jer oni kupuju boju i nalepnice , a ne motor.

 

To je jedini razlog , sto nisam i necu da izbacujem fotke, pre nego sto zavrsim motor....skroz.  :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

100 ljudi 100 cudi, motore koje sam prodao na forumu sam stavljao sve sto sam radio, od slika gde je ostao ram i motor do gotovog i uvek se prodali za dan.

 

Nije da te zezam, nego znam da sam vec ranije na nekoj temi hteo da vidim kako napreduje posto si svasta radio pa mi ostalo u glavi, tako da kad bude bilo bice  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Ludbreg, VŽ
  • Motocikl: Honda XL 600R

Gdje je stao projekt s XL-om? :) Nadam se da pali i radi, ipak su to mašine nepoderive, naravno, ako se pravilno održava  :takoje:

 

Imam svoju već skoro 2 godine, lupa ona, ali i ide...evo baš me juče izbacila iz sedla  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Treba mi leva plastika (ona bocna ispod sedista) za hondu xl600lm nije bitna boja kupio bih ili ako ima dobrovoljac da da pa da kod brke napravim novu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja