Jump to content

Moto Zajednica

Koliko dati za GSXR 600???

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Razmisaljam se o uzimanju ovog motora i interesuje me koliko bi trebao da dam za njega... Lik oce da ga prodaje na prolece i jos nema neku ideju za koliko. Pa ako neko moze da mi kaze koliko ovo vredi da se ne ispalim!!! ???

 

Suzuki GSX-R 600, 2000 god, za kilometrazu nisam siguran mada nije nesto bolesno puno vozan posto lik ima jos jedan koji stalno vozi ovaj mu dodje kao igracka, po mom nestrucnom misljenju motor je u perfektnom stanju posto znam da covek sve uredno belezi i vodi na servise, nikad nije padano sa njega!!! Mislim da je to sve evo prilozio sam i nekoliko slika, svaka pomoc je dobro dosla!!! HVALA

 

 

 

post-1727-12878992307726_thumb.jpg

post-1727-12878992308777_thumb.jpg

post-1727-12878992309828_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Glupo je komentarisati kolko vredi a imam misljenje da te covek "osetio" pa te pipka da vidi kolko bi ti dao da se ne izradi pa ti kaze manje.

Klasican nacin izvlacenja para do maximuma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Nikako ne kupovati, pa to je 8 godina staro :o, pa zamor materijala, bla,bla,bla  ::)

Pa to je nesigurno vozilo, ima da se raspadne... hahahahaha

 

samo do 6 godina nikao starije, i ako je 2002 da ga prodas dogodine zamorice se!  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Nikako ne kupovati, pa to je 8 godina staro :o, pa zamor materijala, bla,bla,bla  ::)

 

samo do 6 godina nikao starije, i ako je 2002 da ga prodas dogodine zamorice se!  :o

Jel ovo neko zezanje ili...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Aha, citao sam i cudio se.Ako neko ima za nov motor blago njemu, ja imam dovoljno za punoletan i za svoje pare cu da kupim ono sto ja hocu! ;D

Da ne offujem coveku po temi...

Ika_kuca, Suzy ovako na slikama extra izgleda...Po tvojoj prici bih rekao da poznajes coveka koji ga prodaje, po meni je to jos jedan plus, ipak znas kako se vlasnik ophodio prema motoru...Pokusaj jos da izboksujes neku lepu cenu i pun pogodak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Sad para za nove motore i sl. nemam... jos sam ja mali ;D mora fax da se placa, ovo mi deluje kao dobra ponuda ali ne bih da se izletim za kes ko kreten, znam coveka i znam da je motor odrzavan i nije forsiran. Kupio bih i ja ducati-a ali za sada imam para samo za nesto ovako!!! On je rekao oko 4500, ali i meni to cak deluje previse za ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Sto kaze gordan gplupo je komentarisati cene, ti pogledaj u oglasima motore tog godista, stanja, km, i opreme pa ces steci neku sliku. Drugar je pre par meseci kupio K1 750 sa 25000 km, bez opreme na nase table za 4000e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Tesko ga je naci ocuvanog ispod 4000e cak i napolju, a ako je u super stanju onda svakako vredi tih 4500e, a ostalio je stvar cenkanja i kupovnih sposobnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ako su ti pare u džepu,kupuj motor dok je zima,na proljeće je druga priča.

sto jes jes zima udarila cene malo nize,,a kad sunce ogrejeeee

Slazem se :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Svaki motor je extra na slici, a posebno kad se dobro opere pa naprska motulovim wash&wax-om  ;D ;D ;D

 

E sinko, mogao bi knjigu da napišem šta sve gledati i proveravati pri kupovini polovnog motora....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja