Jump to content

Moto Zajednica

CB vs GS?Mozda GPZ...Ili nesto cetvrto?

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Da ali i Nissin je ok.Mozda ne kao Brembo ali dobre su...

necesh osetiti skoro nikakvu razliku izmedju nissin i brembo cheljusti... brembo plochice su malo skuplje a ja sam vozio i motor sa brembo i sa nissin i nijanse su u pitanje, veruj mi... ne bacaj pare na nebitne stvari... ni tokico cheljusti nisu loshe...

jel si razmishljao o banditu 400? jeste skuplje odrzhavanje ali je i pravi ulazak u sportsku vozhnju... super stabilan, malo troshi kad ga normalno vozish, zna da se zavrti i da ti da mnoogo bolji feeling u vozhnji od gore navedenih motora ako vec volish da se motor zavrti...

ako ti ovo ulazi u opticaj a i cena ti odgovara pitaj shta god te zanima jer sam ga ja duzhe vozio...

btw. pretpostavljam da ti je bandit 400 lepshi od gs-a ili greshim?

 

svejedno, zhelim ti puno srece u kupovini  :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam bio u istoj dilemi/trilemi kao i ti  ;)  pricao sam sa dosta ljudi i svi su mi rekli da su sva tri dobra. Kawa je od vecine dobila - zbog kako su mi objasnili "temperamenta" a GS-a su mi preporcili kako zbog pouzdanosti tako i zbog jednostavnosti samog motora. Bas kad sam se odlucio da kupim motor Okrad je oglasio prodaju svog GS-a i to je bilo to  :) na moje a nadam se i na njegovo zadovoljstvo. Da napomenem da mi je ovo prvi motor i da sam prezadovoljan kako ne kaznjava moje pocetnicke greske. Ja imam 185cm i 60kg i ok mi je po velicini mada je malo tezi (tricavih 3 i nesto puta tezi od mene) ali tebi masa motora nece biti problem. Imas moju sliku okacenu u temi slike ljubimaca ili tako nesto pa mozes da vidis odnos velicina. Ako trazis motor koji ce da juri onda GS nije najbolji izbor ali ako hoces motor sa kojim ces uzivati u voznji neces se pokajati ako uzmes GSa (ovo je vise iz tudjih iskustava nego iz mojih, za sada  ;) ). Posto sam i ja imao ogranicen budzet kao i ti cena GSa je bila jos jedan plus.

Nadam se da sam ti makar malo pomogao.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: B.Kosa,BGD

@Kiro

Ja sam vlasnik jednog primerka GS 500e i za pocetak mogu da ti kazem da je taj motor tebi mali,a ako hoces

da probas ja sam tu samo se javi kad hoces da kupis i pusticu te da sednes.Inace ja sam visok 172 i meni je ok.

Motor je odlican razvija 175km\h,po gradu trosi 5l i uradjen je bez mnogo elektronike te je i odrzavanje jeftino.

PS A da,za velicinu pitaj Najzlija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr
Sve ide u prilog Hondi...Osim cene... Ljutko

 

Pa mozes to da posmatras i na drugi nacin. Jeste da ces dati vise para sada, ali kada taj motor budes prodavao, imace vecu vrednost nego ostali ovde navedeni  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Da, a i po recima ostalih za malu razliku u ceni dobijam malo vise bolji motor... :)

Ali da ne kukam ja ovde mnogo oko para, njie to vas problem, zanima me koliko trosi CB?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Imam 191 cm i 90 kg i tako ja htedoh kupiti neki polovni od 500 ccm (onda uskoci neka kompezacija za kineza od 125 ccm i to ipak postade moj prvi motor), sjednem i sve mislim normalno je sto se sve gubi ispod mene... a onda sjedoh na KLE.

I morao sam ga kupiti, ima velicinu i dovoljno prostora (ok, ja sam kupio novi, ali ima polovnih koji se uklapaju u tvoje finansije).

Cisto zbog tvoje visine da ubacim ovaj post.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Znam da svi hvala KLE, kazu da je mozda i najbolji motor za pocetnike, samo...Nekako se ja ne uklapam u tu pricu...Zabrazdio sam ko june, naked pa naked :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Uzmi GSXR 1100 iz '85 ako postoji i da te glava ne boli hahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D

???

Usput, koliko ja znam GSXR 1100, uljara se pravio od 1986.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja