Jump to content

Moto Zajednica

Maxi Scooter Club na sajmu motora 24.03.2013.

Recommended Posts

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

ne bi da zapocinjem bilo kakvu diskusiju na tu temu, ali ovo je nekorektno...naime ako mi beogradjani organizujemo valjda mi treba da otvorimo temu, da izaberemo restoran i rutu voznje i satnicu......ovako nam ostaje samo da izaberemo rutu, a i to je pitanje.....

lepo sto su kolege otvorile restoran, svaka im cast, ali je neko od nas trebao da ode tamo i da vidi kakav je restoran i klopa.....dare i ja smo se culi pre neki dan i rece mi da ce neko iz BGd-a da otvori temu....lepo sale od tebe sto si to uradio....ali to je bio nas posao, i nase zadovoljstvo...da se cujemo, dogovorimo satnicu, rutu, prodiskutujemo malo o tome, vidimo restorane....

 

ali reci mi sad iskreno...kad ti pravis susret u Zablju , i nadje se neko pametan od nas i otvori tu temu, i kaze ti da smo se mi sve dogovorili......da li bi ti bilo neprijatno???odgvori iskreno....

 

iskreno meni je sve jedno gde idemo, samo da je ekipa dobra, ali na nama je bilo sve to.....

 

 

 

molim da drveni advokat komentarisu moj post....jer isti nije upucen njima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Otvorio sam temu samo iz razloga da u MAXI caffe-u ne razglabamo o ovome. U uvodni post teme sam samo preneo dotadašnje utiske o ovom okupljanju. Nijednom svojom rečju nisam navodio ni trasu ni restoran, uvek sam navodio "Domaćini dogovorite se". Postavio sam spisak da se ne rastežemo zbog rezervisanja mesta u kafani, bilo gde da odemo. Ovu temu zaključavam i opet kažem: Domaćini izvolite. Nisam želeo nikom ništa da namećem, izvinjavam se ako je tako ispalo. Nije namerno. :neznam:

 

Otvarajte temu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja