Jump to content

Moto Zajednica

ko je ovde lud...

Recommended Posts

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja po prici pojedinaca zakljucih da Slovenci ne placaju ni kiriju, ni porez, ni radnike, ni struju, ni zdravstveno, ni.... A kolicini prodatih primeraka nesto ne verujem da su mnogo ispred nas, ako uopste jesu, da bi mogli da imaju nize cene.

 

 

Ja bih uzeo Nikon D7000 ili eventualno D300S za oko 1000 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ko ne juri za brojkama sto da ne? Aparat je odlican, znas i sam :) Ne znam ni sta ima novije, a bolje u tom rangu sa cenama :neznam:

Jedino sto sam primetio da je u poslednje vreme ljudima bitnije da im aparat kvalitetno snima nego da pravi kvalitetne fotografije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: O_bre_novac
Ko ne juri za brojkama sto da ne? Aparat je odlican, znas i sam :) Ne znam ni sta ima novije, a bolje u tom rangu sa cenama :neznam:

Jedino sto sam primetio da je u poslednje vreme ljudima bitnije da im aparat kvalitetno snima nego da pravi kvalitetne fotografije.

 

Mnogo je to para, nije D300s bas takva masina kao sto mislis. Ako hoces crop mozes naci u lepom stanju D7000 za nekih 700e, verovatno i manje nisam odavno gledao cene. Za 1000 mozes uzeti D700 koji je presao oko 50k. Mrcina je to tih 50k nije nista, tek se zagrejao! :) Uzmes tamrona 28-75 2.8, za 250e polovnog i za tvoje potrebe si dobio vise nego odlicnu igracku. Jes da dati prelazi budzet, al stegni se malo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: O_bre_novac

Ja ne pratim oglase. Imam dosta dobrih drugara fotogafa i poznanika od Subotice do Budve sa kojima se nisam upoznao preko fb. Tako da i ne pratim oglase, znam kad izleti nesto i za koje pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER-6n

pre bih uzeo nov 7D za soma € nego pregaženog D700... a i ne treba mi pro mašina. 650D i D5200 su malečki, kao igračke, brzo bi ih prevazišao jer nisam bez iskustva, samo do sada je uvek bilo nešto preče na šta ode kinta. I sada ima nešto preče, al' nek ide život, može nešto drugo da sačeka!

 

za sada mi je favorit Canon 60D, ima li neko iskustva sa njim? Ili možda neku drugu preporuku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja