Jump to content

Moto Zajednica

Kazna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda Forza 350

E ovako preticao sam na punu linuju i stigla mi je presuda po kojoj mi oduzimaju dozvolu 3 meseca, 15000 dinara i 6 kaznena poena... E sad posto zabrana tek treba da mi stigne iz Sup-a plasim se da mi ne stave zabranu sad preko leta, da li neko zna mozda da li ja mogu da napisem neku molbu da mi odmah oduzmu dozvolu ili moram da cekam bas kad mi oni tacno odrede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Brata od strica su pre 4 meseca navatali za neregistrovan auto, platio je 15k din i pre nekoliko dana mu je stiglo resenje o zabrani 3 meseca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

U avgustu prosle godine me navataju na radar...Sad u februaru mi stiglo resenje...4 poena,9000 kazna,1200 sudski troskovi i mesec dana zabrane..Zabrana jos nije stigla..Ogranicenje je bilo 50 a ja sam isao 73..Najebo sam za ona 3..Vrlo su azurni,a kazna mi je "umanjena" jer nemam kazne u zadnje dve godine i nisam zaposlen..Bas su je umanjili...1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Ne možeš ništa da ubrzaš.Nego pripazi da ti uruče taj poziv,jer posle par neuspelih uručenja,presudiće u tvom odsustvu,pa nećeš ni znati da si pod zabranom-moguć onda još veći problem.A i mogu (posle par neuspelih uručenja) da ti proglase fiktivnu adresu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

23 preko i mjesec dana zabrane? :staa:

Vi ste presisali evropu po standardima bezbjednosti u saobracaju. Dogodine ima da bude 0 povredjenih i jos manje poginulih.

 

Kod nas je sve do 30 preko novcana kazna koja se plati kao kazna za parkiranje... ne gleda ni suda, ni MUP-a, nikoga. Sve automacki.

Preko 30, a do 50, tuzilac odredi kaznu.

Preko 50 tek ide zabrana i sudjenje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Tako ti je to GhostMile kad Srbin hoće da bude veći Nemac od Nemca(khm...Holanđanina).A jel si provalio i ovo za fiktivnu adresu-da znaš samo kao je to tek zajebancija,nemožeš da registruješ kola,motor,da vadiš pasoš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Mene isto zaustavili pre 2god,preticao sam preko pune linije,15.000din. kazna(plus sudski troskovi),3 meseca zabrana i 6 poena..Zabrana mi stigla tek posle godinu dana(u martu 2011 me zaustavili,u martu 2012 mi stigla zabrana,tj."Saopstenje o vremenu trajanja izrecene mere zabrane upravljanja motornim vozilom evidentirane u registru o izrecenim merama vozacu"1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

U avgustu prosle godine me navataju na radar...Sad u februaru mi stiglo resenje...4 poena,9000 kazna,1200 sudski troskovi i mesec dana zabrane..Zabrana jos nije stigla..Ogranicenje je bilo 50 a ja sam isao 73..Najebo sam za ona 3..Vrlo su azurni,a kazna mi je "umanjena" jer nemam kazne u zadnje dve godine i nisam zaposlen..Bas su je umanjili...1hmm.gif

 

Najebao si zbog onih 20 a ne zbog tih 3 ;) Meni su pisali kaznu za 56 km/h. Jbga...kazu zakon je takav. A kad ostanes bez tocka na rupi koju ne zakrpe mesecima ili iseces gumu na ostru ivicu asvalta koju putari ostave jer ne mogu jelte da urade odmah sve, inda tu zakona nema.

Ali sta ces...cuti i trpi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda Forza 350

Kaznili su me 09.09.2012. godine. presuda mi je stigla 19.12.2012. godine... Kaznu vec isplacujem i ostala mi je jos jedna rata od 5000 dinara... Samo se nadam da nece da stigne tokom leta :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Pa kaciga na glavi, tablica nazad, sta stajete koji k....... Neka dokaze bez broja tablice da ste to bili vi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

E ako si kolima jebi ga...... Uzimaju za sve uhvatili drugara sa neregistorvanim Suzukijem 600 cc isto odose sve dozvole 15 soma i nesto bodova a sto je stao iako zna da je neregistrovan da ga jebem........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Kako to radi drugar hahah Pre stizanja zabrane prijavis da si izgubio dozovlu uzes novu a kad ti stigne zabrana das jednu imas drugu ahhaha A citace cipova i ovako nemaju a i ne zna se koji su kurac sa cipom to i pravili i milina. Vozis ko pravi. Da proveravaju sa onim toki voki motorolama da li ti je istekla je retkost....... Znaci izgubis dozvolu uzmes drugu i pici hahaha Samo nemoj van granica Srbistana (sto znaci nista od rumunki ove godine za tebe hahaha)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

I onda se uhvatis za qurac kada te provere preko motorole,i najeb'o si ga jos gore...Treba da bacas zrna da li ce da te proverava ili nece ni da ti pogleda dozvolu...Mislis da su panduri toliko glupi pa da ne znaju za te fore koje su radjene jos odavno?

Jbg,uhvatili te,znas da si kriv,istrpi kaznu,brzo ce to 3 meseca :D

Cak se brinu i za tvoje zdravlje i za tvoj novcanik 1nanana.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Kako to radi drugar hahah Pre stizanja zabrane prijavis da si izgubio dozovlu uzes novu a kad ti stigne zabrana das jednu imas drugu ahhaha A citace cipova i ovako nemaju a i ne zna se koji su kurac sa cipom to i pravili i milina. Vozis ko pravi. Da proveravaju sa onim toki voki motorolama da li ti je istekla je retkost....... Znaci izgubis dozvolu uzmes drugu i pici hahaha Samo nemoj van granica Srbistana (sto znaci nista od rumunki ove godine za tebe hahaha)

 

Nema poente da prijavljuješ da si izgubio dozvolu i da vadiš novu, pošto se dozvola više ne oduzima, mislim na papir. Upišu ti u sistemu da imaš zabranu, a na samoj dozvoli ne piše ništa!

Čitače možda nemaju, ali Motorole svi imaju, i ako te provere...nema teorije da se izvučeš, možeš da mu nudiš milion evra, jer on je tebe pročitao i u centrali su to svi čuli!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • pustolov :), 98 postova
  • Motocikl: XT 660 R

ne razumem sta ce ti duplikat kad ti vise ne uzimaju dozvolu,oni ti samo jave od kad ti tece kazna a ti mozes da vozis sa sve dokumentima sve dok te ne zaustave i provere a onda si naj..bo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Jebi ga onda ako si bas baksuz hahahah A ako vec krene za motorolu ti kreni za 2 crvene i eto hahaha Sad mozda i 3 posto im je plata skocila na 50 soma. A nisam znao da vise ne uzimaju. To je onda bas kul.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Pa i ne bi bilo ni potrebo da je normalno to sve kao u nekom normalnom okruzenju....... I da nije takava sirotinja. Sta koji k..... zaustavi nemca kako je rekao kolega gore "23 preko i mjesec dana zabrane? :staa:

Vi ste presisali evropu po standardima bezbjednosti u saobracaju. Dogodine ima da bude 0 povredjenih i jos manje poginulih.

Kod nas je sve do 30 preko novcana kazna koja se plati kao kazna za parkiranje... ne gleda ni suda, ni MUP-a, nikoga.

Sve automacki.Preko 30, a do 50, tuzilac odredi kaznu.

Preko 50 tek ide zabrana i sudjenje. " plati covek kad moze i jebe mu se da bezi ili podmicuje. Snalaze se svi kako mogu i umeju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Meni prve dve godine napisali kaznu,i radovao sam se da nece da stigne,i ona prosle nedelje stigla,i sada moram da platim 6.000din :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja