Jump to content

Moto Zajednica

Uhvatilo me ludilo

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Imam ideju da krenem do Bugarske mojim kinezom...ako su ljudi mogli sa 50 kuba na more sto ja ne bi mogla sa 200 kuba u Bugarsku...ne idem na more vec u goste kod drustva sa broda...kroz Srbiju planiram da izbegnem autoput i verujem da ne bi bilo lose za ne daj boze da imam neke brojeve od ljudi koji su voljni da pruze podrsku za ne daj Boze..

Imam ideju da prenocim negde u okolini Nisa pa ako imate neki normalan predlog za nocenje dobrodos'o je... jes da put do Sofije treba da traje oko 7-8h...ali ne mogu da vozim onog mog kineza toliko ....

 

Molila bih da se ne pisu komentari o suludosti ove ideje, a ako neko ima neki pametan savet hvala unapred.

 

1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Zelim samo da pruzim podrsku ovom poduhvatu!

I znam da ce bez problema biti realizovan...

 

 

Srecan put. :moto3:

 

 

p.s.

Ako te ikad put nanese u zapadnu Srbiju, znaces kome da se obratis! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Свака част. Имаш већа ОО од већине нас :)

Елем, можда ће ти бити ок код Анкице у Нишкој Бањи. Дотична је активна на једном другом форуму, можда и овде, али нисам сигуран. За бајкере и бајкерке може вероватно да се среди неки попуст.

Детаље ти шаљем на ПП, да не би било проблема због рекламирања.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Zajebi akciju,nije to bajk za putovanja tih razmera,ti verovatno nemas adekvatno znanje,i nikako sama.Barem jos jedan bajk.Zelje su jedno,stvarnost je drugo.Malo se strpi.Sedi na bus pa poseti ekipu,lepse ces se provesti.Ovi sto vicu bravo,su palise,i verovatno nisu roditelji.Smiri strasti,pa polako.Ima dana za megdana.Ne kazem ja da ti to ne bi uspela,ali ta avantura vrlo lako moze da krene naopako.Nije za zezanje.Ja to onako kao kad bih svoje dete savetovao.Bez ljutnje.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Zamolih da se ne pise o tome kako ovo ne treba da radim...ko me poznaje ...zna da ne odustajem od onoga sto zacrtam... hvala svakako na dobronamernom savetu 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Сипај бензин, провери уље, допумпај гуме, резервна свећица и мало алата, сет за крпљење гума од кинеза и мало жице...пасош и нешто пара :takoje::moto3: и вози мишко(а) :zdravo:

Обавезно вози по дану и понеси фотоапарат...

Очекујемо детаљан извештај...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Zamolih da se ne pise o tome kako ovo ne treba da radim...ko me poznaje ...zna da ne odustajem od onoga sto zacrtam... hvala svakako na dobronamernom savetu 1zdravo.gif

 

Izvini Nensy...1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Nevena u tvojim godinama i ja bih, sa lovom na knap za benzin, u novembru bez snega, krenuo, a danas ti kazem, neka te Bog cuva, srecan put!

Razmisljaj da je fora u tome, ko ce duze i dalje, a ne ko ce pre! Ti bar imas vremena!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Niska Banja je dobar predlog. Ako ne kod Ankice, svaka druga kuca iznajmljuje sobe.

 

Ali, Ankica je bajkerka od rodjenja, kao i njen cale Rendi, pa svakako prvo proveri kod njih. Osim toga pomoci ce ti ako ti nesto zatreba.

 

 

 

Umalo da zaboravim!

 

 

Kako mislis da krenes na takav put bez:

 

-motora od 1500+++++ccm,

 

-najmanje dve navigacije,

 

-automobila za podrsku,

 

-prikolice sa rezervnim delovima,

 

-mehanicara,

 

-helikopterske pratnje,

 

-masera...

 

Stvarno neodgovorno!!!!

 

 

 

Srecan put i dobro se provedi! :zdravo::moto3:

 

 

P.S. Nisi napisala kad nameravas da putujes, ali pogledaj dugorocnu vremensku prognozu. Ako je u toku naredne nedelje, vreme ti nece biti naklonjeno.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Podrska i od mene. Nije Bugarska uopste daleko, stvar je volje i izdrzljivosti sa takvim motorom. Samo sto detaljniji pregled i servis motora pre puta i da te sreca prati :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Priprema je najbitnija isto imam kineza od 150 kubika i moj bratski savet je da nabavis AMSS clansku karticu za ne daj boze. Meni je jednom pukla guma nazvo sam ih i decko je dosao za 15 minuta. Srecno ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Al' ste digli frku... Nije to nikakav rizičan poduhvat, samo znaj da neće moći neko odma' da ti pritrči u pomoć kao što se desilo kad si ostala bez struje u Beogradu, drugačije je malo to :)

 

Isplaniraj sve detaljno i lagano, lepo se provedi :aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ljudi, ne preterujte. Sofija je na 400 km od Beograda, ne ide na NordKap :stabre:

 

Ja evo gledam kartu na zidu i sve je nizbrdo, mozes bicklom da krenes i to u leru :takoje:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Bože, pa gde vam je avanturistički duh? Sve što može da joj se desi na tom putu, može da joj se desi i u okolini Beograda. Vreme joj je da raširi krilca i da krene u ozbiljnije vožnje. Taj motor nije bog zna šta, ali nije ni totalni krš. Ona ne preteruje, uživa, malo će da je boli guza od sedišta i to je to.

 

Samo napred, ćero, a pametno je da uzmeš AMSS, za svaki slučaj. Tu ne štedi, ima i neka fora sa plaćenim prenoćištem u slučaju kvara itd. Dobro se raspitaj.

 

Uvek drži pun telefon, sve kontakte ubaci, navigacija bi bila od pomoći, dva sendviča i vodu u ranac i peglaj! :moto3::moto3::moto3:

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Od 18 godine putujem sam... Prvo sa kinezom, sada sa ovim motorom.

Ne treba se previse opterecivati, poneses ono najosnovnije i krenes. Kad god mi se na putu desio neki maler u hodu sam resavao. Iz dosadasnjeg iskustva samo ti mogu reci, ako se nesto desi u takvim situacijama je najbitnije da se opustis "KAO TREGER"!

Sve je resivo i svet je pun dobronamernih ljudi...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ides na put bez 1800cc, strasno, neprihvatljivo, ako ne mozes da nadjes od 1800cc, onda barem dva od 1000cc moras da imas inace si p.... 1nanana.gif

 

- Set za krpljenje, ponesi i koju unutrasnju nisu skupe a malo mesta zauzimaju.

- Kao sto je kolega ruske011 pomenuo uzmi obavezno karticu AMSS, narucujes je preko interneta, stize za par dana, osnovna je 600din, a dobijas vise nego dovoljno usluge za taj novac, ustvari svakom bajkeru bi preporucio.

- proveri akomulator

- sajle obavezno

- semeringe (zna quinquique da procuri na polugi menjaca i lancaniku (ako procuri na lancaniku ne moras da nosis sprej za lanac1lol.gif))

- zadnji lancanik odnosno silent blokovi (neznam koji model imas, ako je dobos uzivaj samo)

- sijalicu za far

- sprej za lanac

- osmeh

- fotoaparat

 

I posle da nam sve prekucas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bože, pa gde vam je avanturistički duh? Sve što može da joj se desi na tom putu, može da joj se desi i u okolini Beograda. Vreme joj je da raširi krilca i da krene u ozbiljnije vožnje. Taj motor nije bog zna šta, ali nije ni totalni krš. Ona ne preteruje, uživa, malo će da je boli guza od sedišta i to je to.

 

Samo napred, ćero, a pametno je da uzmeš AMSS, za svaki slučaj. Tu ne štedi, ima i neka fora sa plaćenim prenoćištem u slučaju kvara itd. Dobro se raspitaj.

 

Uvek drži pun telefon, sve kontakte ubaci, navigacija bi bila od pomoći, dva sendviča i vodu u ranac i peglaj! :moto3::moto3::moto3:

 

 

Dodao bih još i sve kontakte i odštampaj na papir :takoje: Keša ne nosi mnogo, plastiku ponesi, biber sprej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Napravicu spisak svega sto ste napisali, samo ne znam gde da nadjem dva motora od 1000kuba, auto podrske I dve navigacije :lol:

Planiram tek sledece nedelje, da bih uzela ovlascenje za motorin, a I motor je kod majstora na kompletnoj proveri...tako da cu sa sredjenim motorom da krenem...

 

 

Sent from my Televizor using Tapatalk 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Naravno da podrzavam akciju maksimalno...secam se svih mojih akcija u tvojim godinama...

Ne brinem da ce putovanje biti za pamcenje.

 

PS. ne videh da je neko napisao kisno odelo, bez njega ne polazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja