Jump to content

Moto Zajednica

Ko sve na forumu ima Apriliu RS 125 ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

evo  ti slika...motor ,sta reci....koliko trosi,tako i ide....zanci puno!!!!bilo je dosta reci o ovom motoru,svaka dodatna rec je suvisna...bar ja tako mislim...pozdraw

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

evo  ti slika...motor ,sta reci....koliko trosi,tako i ide....zanci puno!!!!bilo je dosta reci o ovom motoru,svaka dodatna rec je suvisna...bar ja tako mislim...pozdraw(bu

Rs 125 ide puno ????????????????????

 

To je motor od 125 kubika dobar je svi ga vole itd... al ne ide puno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam vozio rs 250,,pa ona tamam ide 200glave,,,a 125 ce da kove170??????pa ako stave cajger od mz a ima i 300 da puni,,,ta 125 ide do 150 ako je dobro dobro nastimovana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam jednu vozio i na satu je bilo 170.Sad vi pricajte da laze sat ili da ja lazem,ali ko ce da mi dokaze da taj sto pokjazuje 150 ne laze.Meni se licno svidelo kako ide,ipak je to 125. Treba mu malo vremena da uleti u obrtaje,ali kad uleti onda kida.I nemoj da prozivate ljude za lapsuse,unosite nemir na forum ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

ja sam vozio rs 250,,pa ona tamam ide 200glave,,,a 125 ce da kove170??????pa ako stave cajger od mz a ima i 300 da puni,,,ta 125 ide do 150 ako je dobro dobro nastimovana

Ne mogu da verujem da rs250 ne moze da pregura 200...Ja sam cuo da je to nenormalno koliko je nervozan taj motor...Kazu medju najboljim motorima ikada.Po litri zapremine malo vise od 240 konja...

Da ne ulazimo sad u te polemike, ako neko vozi RS125 on ce da tvrdi da moze i 180 a neko ko je ne voli ce da prica da laze cajger 50km/h...Sto kaze moj zemo, samo dzabe dizemo tenziju. :) Slozicete se, i da je max 150 km/h i to je dosta...Pa CBR 125 ne moze ni 100...Brza je RS, opasno brza za svoju kubikazu ali ima to svoju cenu...Dvotaktni motor...Ona je pravljena sam za przenje i nista drugo!Pre bi vozio neki cetvorotaktni 125, pa makar to bio i tunjavi, slabasni CBR...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam vozio rs 250,,pa ona tamam ide 200glave,,,a 125 ce da kove170??????pa ako stave cajger od mz a ima i 300 da puni,,,ta 125 ide do 150 ako je dobro dobro nastimovana

Ne mogu da verujem da rs250 ne moze da pregura 200...Ja sam cuo da je to nenormalno koliko je nervozan taj motor...Kazu medju najboljim motorima ikada.Po litri zapremine malo vise od 240 konja...

Da ne ulazimo sad u te polemike, ako neko vozi RS125 on ce da tvrdi da moze i 180 a neko ko je ne voli ce da prica da laze cajger 50km/h...Sto kaze moj zemo, samo dzabe dizemo tenziju. :) Slozicete se, i da je max 150 km/h i to je dosta...Pa CBR 125 ne moze ni 100...Brza je RS, opasno brza za svoju kubikazu ali ima to svoju cenu...Dvotaktni motor...Ona je pravljena sam za przenje i nista drugo!Pre bi vozio neki cetvorotaktni 125, pa makar to bio i tunjavi, slabasni CBR...

ma po satu i 220 al pored mene islo par motora oko200,,inace to je bio motor od mog dobrog drugara,,e cudo od ubrzanja i explozivnosti,,cvaja je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Smed.Palanka

125 - ica sa 26ks(tzr 125) ide 150 km\h - provereno.A sto ne bi rs 125 od 34 ks isao preko 150?Po fabrickim podacima ide 174 kmh\h...A masina moze da se "nahrani" jos gorivom jer karburator fabricki nije "nastelovan" na max goriva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

trle,ja ne znam zasto ti ove i slusas...kazu rs 250 ide do 200???????? sta je vama ljudi??? citao sam u motomagazinu i ta 250ka se nosila sa kategorijom od 600 ccm!!!!uostalom moj drug Dule (Dusan iz Mokrina) imao je Cagivu mito 125 II i isla je 190-200.,postoji i taj klip,pitaj te ga!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Vozio sam RS125 sad vozim Cagivu Mito. Nije nista cudno da se ova dva motora priblize cifri od 190 sa malo duzim prenosom.

 

Meni sada sa dosta skracenim prenosom ide do 170 ali zato puni obrtaje kao lud.

 

Nemojte dati da vas prevari kubikaza. RS250 ide dosta preko 200 sigurno 240...tako da ...razmislite malo sta hocete da kazete pre nego sto to napisete.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e pa ja sam vozio rs 250 i standarna nemoze brze od 200,,standarna tek uvezena iz nemacke extra je bila,,......a otvorena kazu da ide do 250 za trke,,,a ta prdala od 125cm standarna neverujem da prelaze ni 140 150 prave kilometraze,,Cagivu Mito sam imao pre 4 5 god,standarnu i isla je oko 160 po satu,,do duse ja imam i oko 100kg.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

e pa ja sam vozio rs 250 i standarna nemoze brze od 200,,standarna tek uvezena iz nemacke extra je bila,,......a otvorena kazu da ide do 250 za trke,,,a ta prdala od 125cm standarna neverujem da prelaze ni 140 150 prave kilometraze,,Cagivu Mito sam imao pre 4 5 god,standarnu i isla je oko 160 po satu,,do duse ja imam i oko 100kg.......

mora da je bila dobra ta 250... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e pa ja sam vozio rs 250 i standarna nemoze brze od 200,,standarna tek uvezena iz nemacke extra je bila,,......a otvorena kazu da ide do 250 za trke,,,a ta prdala od 125cm standarna neverujem da prelaze ni 140 150 prave kilometraze,,Cagivu Mito sam imao pre 4 5 god,standarnu i isla je oko 160 po satu,,do duse ja imam i oko 100kg.......

mora da je bila dobra ta 250... :D

bila je u extra stanju,,crna prodata u beogradu,cbr a 600 do 200 gulis kako oces,,jedino sto stalno trazi da je teras u obrtaje,,,e zato nevolim cvaju i prdala od 125 250cm,,,nista bez 4t,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Au ljudi, pobicete se do kraja!  :D

 

Standardna RS 125 ne ide vise od 150-155, i ima razloga sto je to tako. U standardnom izdanju, nije preterano eksplozivna, ali je koliko- toliko elasticna, pa se da voziti kao skuter od 125ccm. Masina ima dosta prostora za doradu...ALI, sto bi rekli "ako pogodis u centar, promasis sve ostalo."

Ja sam moju nasvirao na oko 40ks, medjutim, sve sto se desavalo, desavalo se izmedju 9-11000rpm, posle toga snaga opada, a pre 7000rpm, dok je parcijalizatorski ventil zatvoren, skuter od 50ccm bolje poteze...

I da, isla je po satu malo preko 170, a do sada jos nisam provozao brzu, osim one 2006to sto Berbakov vozi na trkama. (a provozao sam sigurno jedno desetak...)

 

MyefB_slika014jy5.jpg

A sto se tacnosti tahometra tice,(mada, menjao sam pinjon, or'ginalni je vrisnuo) kad sam je vozio 150, uporedno je Kawa 9-ka pokazivala skoro 160, toliko o tome... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

trle,ja ne znam zasto ti ove i slusas...kazu rs 250 ide do 200???????? sta je vama ljudi??? citao sam u motomagazinu i ta 250ka se nosila sa kategorijom od 600 ccm!!!!uostalom moj drug Dule (Dusan iz Mokrina) imao je Cagivu mito 125 II i isla je 190-200.,postoji i taj klip,pitaj te ga!!!

 

Aprilia RS 250 Se Nosi Sa 600cc Zato Sto Je 2-taktan Motor I Ima Veliki Broj Obrtaja.A Za Cagivu: Moj Drug Ima Cagivu Mito 7 (125cc Naravno) I Vozio Je 195-200 km/h.Nisam Mu Verovao Ali Kad Sam Licno Seo I Odvozao Je

Uverio Sam Se ;D .A Vezano Za Temu Ja Imam RS 125 I Ide Oko 175-180...Kako Kad :D I Sasvim Sam Zadovoljan Motorom.A Evo I Slike

 

ApriliaRS125Extrema.jpg

 

A Evo I Snimka Kako Ide 190 km/h

 

http://www.youtube.com/watch?v=27zMbhiT0cQ&feature=related

 

Vidimo Se Na Moto-Susretima..POZDRAV.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja