Jump to content

Moto Zajednica

Iznajmljivanje Garaze, Nova detelinara, Novi Sad

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 1 sat, Mind Resetting je napisao:

De bre Detelinara do Bulevara? To je sve Sajmiste ;)

 

Motor na detelinari parkiras tako sto jedva nadjes parking, isto kao i kola :)

  Pre nekih 35 godina, dobijem poziv za vojnu vežbu ( prvu posle vojske ) i odem u vojni odsek. Između ostalog me pitaju u kojoj opštini živim - ja im kažem u N. Sadu. Da kažu, ali u N. Sadu postoji 7 opština ( tad je bilo ), gde živiš - reko tu na bulevaru; gde na bulevaru i pokaže mi mapu N. Sada na zidu da mu pokažem. Ja pokažem i čovek mi kaže da to pripada Detelinari i pokaže mi iscrtane granice svih opština u gradu. Eto, nisam to ja izmislio. Mogu još da dodam da zadnjih 35 godina živim u istom stanu, za to vreme sam jednom promenio adresu ( nekad živeo na bulevaru 23 Oktobra, a sad na bulevaru Oslobođenja ) i četiri puta državu ( SFRJ, SRJ, Srbija i Crna Gora i sad zadnje Republika Srbija ) . Šta reći . . . 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Dobar dan svima, tražim garažu da delim sa nekim u Banatiću (eto novih momenata :) ) . Dakle u obzir dolazi prostor ograničen sa ulicama Kralja Petra, Gagarinovom, bul. Jaše Tomića i Rumenačkom. Ako neko zna nekog ko traži istu stvar ili mu odgovara da primi još jednog motoristu ( skuter ) ostaviću moj broj telefona pa neka se javi. 065/5693336 Nikola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja