Jump to content

Moto Zajednica

Trabant

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Ukupni troškovi Vaše polise osiguranja i taksi su: 6308.55 dinara + provizija banke ili

poste za svaku uplatnicu + cena tehničkog pregleda.

Toliko kosta reg sa tablama i saobracajnom novom kosta ispod 10000 a ovo je cena registracije ko za skuter.

Registrovan do sredine avgusta meseca.

Pogodan za prepravku i kabrio flex i 2-3 sata posla i vala imate zanimljiv i privlacan i letnji auto :D, eh da je para nista ja ne bi prodavao al kriza stisla do 00 :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Veruj mi njih dvoje su bili iz Beceja i njih desetoro su zvali iz BG al niko nije dosao obecanja ludom ( brate dolazim sutra, prekosutra, brate ali brate za vikend :D) ....

Bili momci iz B. Topole zvali i dosli za po sata njima za njivu treba al im zao ovako lepog da ga teraju u njivu i odose dalje :).

Hvala kolega ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

posto Trabi ima sasiju, mozda nije losa osnova za neku preradu u nekakav bagi, ili nesto tome slicno, bar ja razmisljam na tu temu... :takoje:

 

Nema Trabi sasiju, pomesao si sa Wartburgom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Laki je u pravu ima sasiju i to kakvu :D, na mom je izvareno sve a najbitnije su mu sape napred koje drze ceo motor ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Napred ima ram (pod-ram, polu-sasija/ram kako ko zove) koji se kaci na skoljku, amprtizeri se gore kace za koseve, po sredini vozila nema nista (mislim na sasiju, grede) nego patos i naravno ojacanja, sajtne, kao i kod npr Yugica, pozadi je gibanj sa nosacima koji su na skoljci i amortizeri se takodje kace na koseve nema ni taj ram...

 

Kada se kaze sasija ili noseca sasija to znaci da uzmes odvrnes srafove i posignes skoljku, ostaje motor, trap sa vesanjem, letva volana itd...ko je raturao Spaceke, Diane, Wartburge i bube zna o cemu pricam... Da bi to dobio kod Trabanta mora da radi brusilica kao kod Yuga...

Austin i Mini, Fordovi (Taunus doduse samo napred) imaju takodje te ramove i jos vozila ovih sam se setio , cak su 'ne zavisniji' nego kod Trabanta jer im je kompletno vesanje na njima

 

Evo i foto dokumetacije 1zdravo.gif

Trabant:

Unterboden%20nummeriert_0967_big.jpg

 

trabant_601.jpg

 

bild1-1.jpg

 

I na sta se misli kada se kaze "sasija"

Wartburg

s4-b2.jpg

 

Fiat 500

500C_p41fg.jpg

 

Spacek/Diana

Fahrwerk%20Ami%20super%20kl.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Aha na sine nosece ili ti ram mislis tj. sasiju nismo se razumeli :), mnogo ljudi misli Trabant plastika samo i udri kad ono medjutim ima tu lima i gvozdja podosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja imam ideju za taj auto, ako ga ne prodas za jedno mesec dana dok se vratim sa mora cujemo se (ako ostane koji evro:-))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Pa s obzirom kako ide izgleda tesko da ce se prodati, ljudi prodaju krseve neregistrovane i neispravne za 200 evra .........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja