Jump to content

Moto Zajednica

Trabant

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Evo da se jos malo ljudi zabavljaju a mozda i nekom treba za pecanje za do njive ili vec nesto slicno :).

 

Kod mene je vec 5 godina kupio ga od komsije prvog vlasnika, mene sluzio fer i posteno. Imam brdo delova za njega koji idu sa njim ja nasledio od drugara koji je imao Trabanta isto, farba prva osim prednjeg levog blatobrana. Vozacko sediste posepano vidi se na slikama i patosnice pojeo ker dok su se susile al nista strasno :D. Obratiti paznju na rezervni tocak jos radial guma na njemu original Made iin GDR nikad montiran ;). Otkacen merac potrosnje to samo smeta i crveni se u kabini ali radi naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

brate vratio sam se u detinjstvo kad smo burazer i ja krali trandzu od strica i cepali po njivama :lol: :lol: :lol:

 

da si mi malo blize,ako nista dosao bih da ga provozam kao "potencijalni kupac" :nanana:

 

srecno sprodajom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Cena:370 €

Prešao:47.500 km

Godina:1987

Gorivo:Benzin

Snaga:25KS (19kW)

Kubikaža:601 ccm

Lokacija:Bečej

 

Vozilo je: polovno

Kategorija: limuzina

Oznaka: 601

Zamena: Ne

Boja: plava

Boja unutrašnjosti: bež

Registrovano do: Avgust 2013

Broj vrata: 2/3

Broj brzina: 4

 

Ocuvan, ispravan, 2 vlasnik, registrovan u dobrom stanju.

post-8469-0-08958500-1362435093_thumb.jpg

post-8469-0-68700100-1362435104_thumb.jpg

post-8469-0-66200500-1362435110_thumb.jpg

post-8469-0-42668600-1362435118_thumb.jpg

post-8469-0-70326300-1362435126_thumb.jpg

post-8469-0-80823100-1362435132_thumb.jpg

post-8469-0-35046700-1362435140_thumb.jpg

post-8469-0-54765200-1362435146_thumb.jpg

post-8469-0-29266800-1362435152_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovo plava boja ? Kakav je sa potrošnjom ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Nije siva kad se vidi uzivo a ni bez vise plava, potrosnja od 5l ako ides 4 brzinom 60 km/h do 8l sa cetvoro u kolima u 4 brzini pri 80 km/h. Bas sam bio u NS pre nedelju dana nas cetvoro pun gepek iz pravca Srbobrana iz Beceja na novo groblje pa nazad do centra pa do faksa do bolnice i opet za Becej potrosio oko 9l znas o cemu pricam posto si iz NS i sve to ujutro oko 8 i nazad oko 4 poslepodne.

Nije trula pragovi, nosaci motori takozvane sanke su uradjene izvarene, varaju se ljudi ima dosta na njemu metala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kad je čovek prodavao kompletan elektro pogon.. gledao sam ovako nešto.. jeftin je i dosta lagan..moglo bi to da ide na struju..

samo dizajn nije aerodinamičan :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kad je čovek prodavao kompletan elektro pogon.. gledao sam ovako nešto.. jeftin je i dosta lagan..moglo bi to da ide na struju..

samo dizajn nije aerodinamičan :jee:

 

Ma dizajn je super :

 

267918472985902750317114.jpg

 

537051474734889242085807.jpg

 

:takoje:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I dalje je otpor veliki :jee:

 

 

mada ideja da se ide na struju pri sadašnjim cenama goriva uopšte nije bezveze..

 

Taj set sa akumulatorima je bio oko 2 soma.. a posle toga bi vožnja bila skoro pa džaba..

 

Sad verujem da preko kineza može da se nabavi nešto povoljnije..čak mi se čini da mi je neko pominjao cifru od 600e..ali tamo..:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ovo moze da bude dobar auto za zezanje sa drustvom. Potovari se drustvo, obuce se u stilu dzimija barke i pravac Straje baje, kladim se da bi bili primeceniji, nego da ste dosli najnovijim porseom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

I dalje je otpor veliki :jee:

 

 

mada ideja da se ide na struju pri sadašnjim cenama goriva uopšte nije bezveze..

 

Taj set sa akumulatorima je bio oko 2 soma.. a posle toga bi vožnja bila skoro pa džaba..

 

Sad verujem da preko kineza može da se nabavi nešto povoljnije..čak mi se čini da mi je neko pominjao cifru od 600e..ali tamo..:stabre:

 

Ideja sa strujom nije jeftina, ni pri konveriziji, a ni pri eksploataciji. Ja sam isto mislio da kada konvertuješ auto, voziš se dzabe i imao ideju da se igram sa starom FIAT Panda. E kada sam se malo raspitao, ode računica dođavola.

 

Poenta je u tim prokletim baterijama koje kupiš. One imaju svoj životni vek u smislu broja punjenja, tako da sa nekom normalnom svakodnevnom vožnjom - izdrže cirka dve-tri godine, a onda kupovina jovo-nanovo. Pričam o tim što koštaju 1000-2000 evrića.

 

Ako ćeš nešto šta traje 10 godina, treba ti 10.000 - 12.000 za baterije ... i opet ode računica dodjavola 1hmm.gif .

 

Teško je rešiti se računa za benzin, pa to ti je.

 

Gledao sam kao low-cost opciju, one baterije što idu u viljuškare, to deluje kao ideja (tipa nađeš neki skršen viljuškar i počupaš iz njega sve što vredi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: apatin
  • Motocikl: VN 800 tomos Suzuki AN 125 MZ 250 race jawa 350 ts

trabant je prava masina imao sam prose godine 2 koma i stacete nase trziste je cudo na kraju sam oba izvagao tacnije otisli su u sekundarne sirovine ali naravno nisu bili u stannju kao ovaj ovaj je zaista dobar :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Neznam ja ljudi zovu obecavaju doce ovaj vikend onaj vikend al nema nikog mozda je jaka cena?

 

300 Evra fix sa dosta delova pride!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Oćeš li ti dolaziti do N. Sada sa njim da ga usput pogledam ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

U stilu jedne reklame za taxi koja se svojevremeno vrtela na radiu: "a koliko ti meni para dodjes ako dodjem za dve godine?" :lol:

A sad malo ozbiljno: nisi napisao do kad je registrovan. Sad proverih, reg. kosta oko 10.000 din. Inace, posto Trabi ima sasiju, mozda nije losa osnova za neku preradu u nekakav bagi, ili nesto tome slicno, bar ja razmisljam na tu temu... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja