Jump to content

Moto Zajednica

maxi pohod kroz srbiju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

Svake godine pred kraj zime svi se nesto lozimo na voznje koje cemo ,,sigurno,, u toku godine da realizujemo a od toga u najvecem broju slucaja nebude nista ili se sve svede na samo delic onoga sto nam se vrti po glavi.Zasto ovo pisem ,evo mi sa juga lepe nam srbije nikako da sretnemo ,,bandu,, sa severa priznajem da ste mnogo bolje organizovani nego mi ovde ali nada uvek postoji.Tako sam i dosao na ideju da se napravi tura kroz Srbiju od 4/5 dana gde bi bili ukljuceni svi koji vole druzenje bez obaveza i koliko ko moze,mislim na vreme provedeno na tockovima.Dakle kako bi to izgledalo...recimo pocetak ture negde u vojvodini,grupa bi imala za cilj relaciju od 250km recimo prvog dana,gde bi im se prikljucili i drugi :moto3: iz .x. mesta se krece sledeceg dana sa novim skuterasima koji bi ujedno i bili domacini pa zajedno sa njima do sledeceg.x. mesta gde se prikljucuju novi clanovi koji su ujedno i domacini za taj dan i tako dok se ne napravi turica od hiljadu i nesto km...Zasto mislim da bi ovo moglo da uspe;Prvo sto niko nije u obavezi da odvozi celu turu/sto zbog posla,zene,dece ili vremena/a opet moze da se druzi vozi ili da bar pokaze nesto zanimljivo iz svog kraja kada bude domacin na proputovanju.Finansijski ovakve ture su dosta prihvatljive jer nema granica ,putarina,ni skupih hotela jer bi spavanje organizovali kod domacina za taj dan/kuca,sator,garaza ,skuter/nebitno,hrana ;kotlici,raznjici,kafanice...Ako mislite da ovo moze da uspe dajte predlog kad,gde,ko,koliko i da se organizujemo :moto3:tura bi otprilike izgledala ovako;n.s/bg/pozarevac/d.milanovac/negotin/zajecar/knjacevac/nis/vlasotince/leskovac/prokuplje/brus/kraljevo/cacak/arandjelovac/sabac....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5695 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Lepa ideja na papiru ali teško, da ne kažem nikako izvodljiva u praksi... :jok: Zašto tako mislim: pre svega zbog perioda trajanja ture od 4 - 5 dana. Ti si otprilike predložio reli Tour de Serbia u MAXI varijanti. Da bi vožnja trajala 4 - 5 dana to podrazumeva i sredu, četvrtak i petak sa vikendom. Znači da bi učesnici starta vožnje trebali uzeti dan - dva ili tri slobodno jer svi smo ljudi sa poslovnim a mnogi i sa porodičnim obavezama. Da napomenem da za ovu godinu imamo već uveliko dogovore za dve višednevne vožnje (Hilandar i Alpi) i da masa ljudi iz MSC-a neće moći na obe da učestvuje zbog tih famoznih slobodnih dana :neznam: Na zimskom druženju je bilo načelnih dogovora da se organizuje i vikend vožnja do Kopaonika ili Zlatibora. Dodaj na to (za mnoge) dvodnevni treći MAXI susret u Žablju i eto već gustog kalendara. A tvoja konstatacija o ispunjenosti zimskih planova za tekuću godinu ne stoji bar što se tiče MAXI ekipe: sve što isplaniramo mi ispunimo 100 % pa i više od toga. :aha:

 

Imam ja za Nišlije jedan, do sada u praksi vrlo izvodljiv predlog: Osmislite vi lepo evo recimo u aprilu jednu lepu vikend varijantu sa obilaskom okoline vašeg lepog grada i dajte predlog za prenoćište (nešto solidno a da nije skupo) i eto Vam MAXI ekipe u gostima: neki samo u subotu a neki i nedelju. Imate prošlogodišnji izveštaj sa vožnje u Valjevo gde se na ljubazan poziv domaćina da se upoznamo odazvalo 20-tak ljudi na 15-tak motora. Lepo smo se izdružili taj dan i svi puni utisaka vratili svojim kućama. Da se razumemo, troškove smeštaja svako snosi za sebe, klopu i piće delimo svi zajedno, vi samo budite naši vodiči u Vašem kraju. Naravno, ako baš insistirate na nekom kotliću ili roštilju - nećemo se buniti. :takoje:

 

Eto teme za piskaranje, razmislite... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Као и увек, Ел Президенте је све рек'о! Добра идеја за наше другаре "Јужњаке". "Северњаци" би наравно волели да вас упознају. Смислите нешто, ето нас! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250

al ako mozes u maxi skuter temi da nas podsetis da bacimo pogled jer se desi da bar sto se mene tice nevidim kad ima nesto pa se smorim :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Slazem se sa el prezidentom u potpunosti, ja sam inace izmedju dve :jee:Maxi vatre, drugare "severnjake" sam upoznao, bar nekolicinu i utisci su veoma pozitivni, a voleo bih da upoznam i koleze sa juga Srbije pa da se svi cesce srecemo i druzimo, da kad izadjem na Ibarsku,na neplaniranu voznju, neznam gde cu pre levo ili desno :pisac:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja