Jump to content

Moto Zajednica

radasin

Karike Crnobrnja

Recommended Posts

• U prolazu, 47 postova
  • Motocikl: Cagiva raptor 650 ie Husqvarna TC 250

Zdravo ljudi,

interesuje me da li je neko imao iskustva sa napred navedenom firmom, tj. da li su nekom izradjivavali karike i kakvog su kvaliteta?!:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 493 postova
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ako je to radionica u vojvode Stepe onda sve preporuke, doduše nisam konkretno karike radio ali buciša što radi tamo će pomoći savetom ako nikako drugo ne može.... dobar čovek po meni   :takoje:

• U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: prodat, trazi se drugi :D

Pozdrav ljudi :zdravo:interesuje me vase misljenje koliko bi bilo pametno da narucim karike za svoj motor ?

Dakle motor je dvotaktni i kitovan je na 80 cc u pitanju je malossi kit , klip i cilindar su ok ali su mi karike lose tj. vozim ga sa 1 karikom jer je druga pukla.Inace karike su hromirane .

Sta vi mislite koliko bi bilo pametno naruciti karike da se naprave i koliko bi motor otpirilike mogao preci sa tim karikama ?

• Svrati ponekad, 344 postova

Pozdrav ljudi :zdravo:interesuje me vase misljenje koliko bi bilo pametno da narucim karike za svoj motor ?

Dakle motor je dvotaktni i kitovan je na 80 cc u pitanju je malossi kit , klip i cilindar su ok ali su mi karike lose tj. vozim ga sa 1 karikom jer je druga pukla.Inace karike su hromirane .

Sta vi mislite koliko bi bilo pametno naruciti karike da se naprave i koliko bi motor otpirilike mogao preci sa tim karikama ?

a zasto ne bi narucio org karike za taj klip i da te ne boli glava...napisao kolega par postova ranije da ima lose iskustvo

• U prolazu, 0 postova

Ma ima svega, ali meni su u servisu u Batajnici preporucili tu firmu Karike Crnobrnja, jer nigde nisam mogao da nadjem karike. Dve kompresione debljine 1,2mm i uljana 2,5mm. Otisao sam, i oni mi napravili. A da, trazili su da donesem i cilindar. Karike su ovi u servisu procenili kao odlicne, ugradili ih, ja se vozim vec oko 6 meseci. Meni su izgledale jake i bojao sam se da ne puknu. Ali nisu.

• U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: APN

pozdrav ljudi..da li neko moze da mi kaze gde mogu da nabavim karike za klip fi 54,karike su 2 mm debljine.. to je u pitanju penta yamaha 4 dvotaktna..ne mogu nigde da ih nadjem. hvala unapred :)

• Svrati ponekad, 408 postova
  • Motocikl: r6

Crnobrnja dere sa cenama, preteruje. Meni original karike kostaju 42 eur po klipu, a on trazio 90eur.

Zvao me da me nagovara, nije cudo sto nema posla.  Na kraju sam nasao karike set po klipu za 500 din , podesio zazor u cilindru...